Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Dla miłośników RPG

Polecane posty

[']Aż i ja wejdęna ten onet i powiem. Feanor send me! :D hehe zobaczymy co sie stanie! :twisted:
Jeśli chodzi o czaty poświęcone tolkien'ystyce to polecam ten na www.wladca-pierscieni.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
Hej ludki, kto gra w Red Dragona na polskim serwerze? Potrzebna pomoc i to szybka!! Pomoce wraz z nazwa koalki prosze slac na GG, z dolu dziekuje :wink:

I pogadajmy o RD!

co to jest Red Smok???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi to na gg:)

Jak zauwazyles, to nie masz GG, ale masz adres :P

rd.cenega.pl

www.reddragon.pl (pamietajcie o WWW!!!, a jak nie napiszcie www, to przyjdzie po Was Dziadek Zniwiarz! :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

Wyślij mi to na gg:)

Jak zauwazyles, to nie masz GG, ale masz adres :P

rd.cenega.pl

www.reddragon.pl (pamietajcie o WWW!!!, a jak nie napiszcie www, to przyjdzie po Was Dziadek Zniwiarz! :D )

Thnx! Jeśli gra jest free to spotkamy się w brzuchu smoka!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wracając do Sekty Feanora..... jaesze jej niema ale kto wie.. narazie założyłem Sektę LOTOPAŁANEK mam jusz całkiem sporo wiernych => jednak ja nie jestem bogiem jestem Najwyzszym kapłenaem Lotopałek :D Niech to małe słodkie latające zwierzątko które jest sliczne i jak je widze mówię ŁIIIIIIIIIII ^_^ ma was w opiece !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wracając do Sekty Feanora..... jaesze jej niema ale kto wie.. narazie założyłem Sektę LOTOPAŁANEK mam jusz całkiem sporo wiernych => jednak ja nie jestem bogiem jestem Najwyzszym kapłenaem Lotopałek :D Niech to małe słodkie latające zwierzątko które jest sliczne i jak je widze mówię ŁIIIIIIIIIII ^_^ ma was w opiece !

To ten kurczak, co go trzymasz w jamie ustnej? :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
Heh wracając do Sekty Feanora..... jaesze jej niema ale kto wie.. narazie założyłem Sektę LOTOPAŁANEK mam jusz całkiem sporo wiernych => jednak ja nie jestem bogiem jestem Najwyzszym kapłenaem Lotopałek :D Niech to małe słodkie latające zwierzątko które jest sliczne i jak je widze mówię ŁIIIIIIIIIII ^_^ ma was w opiece !

Jak się można do tej sekty zapisać :) ???

Trzeba zabić kota? :)

:twisted: 666 :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się można do tej sekty zapisać ???
Po pierwsze trzeba wiedzieć co to jest Lotopałka. Po drugie trzeba tak łądnie mówic ŁIIIII (kurde, mnie nie wyszło, się nie zapisze.) Po trzecie trzeba być dziewicą o czarnych włosach, niebieskich oczach i mieć skrzypce Stradivariusa, by założyć zespół metalowy. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
Jak się można do tej sekty zapisać ???
Po pierwsze trzeba wiedzieć co to jest Lotopałka. Po drugie trzeba tak łądnie mówic ŁIIIII (kurde, mnie nie wyszło, się nie zapisze.) Po trzecie trzeba być dziewicą o czarnych włosach, niebieskich oczach i mieć skrzypce Stradivariusa, by założyć zespół metalowy. :D

Cisza Cardinal, bo każdy będzie chciał byc w naszym zespole!! :)

Lotopałka to broń miotana używana w sesjach rpg przez.. hmhm :)

ŁIIIIIIIIII!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
Oh my god. Co tu za bezeceństwa odprawiacie. Będzie trzeba do Radyka Maryja zadzwonić albo nawet do Andrew. Już oni Wam pokażą :twisted:

Radio Maryja RULZ:) Ostatnio Satyricona puszczali. I nawet wywiady były. Specjalnym gościem był niejaki Lucyfer :twisted: i jego kuzyn Mr. Feanor :mrgreen:

ŁIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212
Hej ludki, kto gra w Red Dragona na polskim serwerze? Potrzebna pomoc i to szybka!! Pomoce wraz z nazwa koalki prosze slac na GG, z dolu dziekuje :wink:

I pogadajmy o RD!

ja grałem kiedys w Dragona ale to już dawne czasy zresztą znudziło mi się potem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
Hej ludki, kto gra w Red Dragona na polskim serwerze? Potrzebna pomoc i to szybka!! Pomoce wraz z nazwa koalki prosze slac na GG, z dolu dziekuje :wink:

I pogadajmy o RD!

ja grałem kiedys w Dragona ale to już dawne czasy zresztą znudziło mi się potem

Właśnie sobie instrukcję zdownloldnołem:) i zacznę chyba grać. Fajnie to wygląda - taki baaaardzo skomplikowany mut od Heroesa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Dragon mówicie. Ja grałem, ale tylko ze trzy dni. Jakoś mnie nie wciągnęło. Załapałem już, co prawda podstawy gry i miałem przyjaznych ludzi w koalce, którzy mi z chęcią pomagali, ale... Nie wiem czemu, ale nie wytrzymałem dłużej. Sporo dłużej grałem za to w Everwars ( www.everwars.com ), ale i to po beta-sesji straciło swój urok, ale tak czy inaczej polecam - może Wam się spodoba 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh my god. Co tu za bezeceństwa odprawiacie. Będzie trzeba do Radyka Maryja zadzwonić albo nawet do Andrew. Już oni Wam pokażą :twisted:

Radio Maryja RULZ:) Ostatnio Satyricona puszczali. I nawet wywiady były. Specjalnym gościem był niejaki Lucyfer :twisted: i jego kuzyn Mr. Feanor :mrgreen:

ŁIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

ŁIIIIIIIIIIIIIIIII aby się do sekty lotopałek przyłąączyć trza być na czacie Tolkien na Onecie :D uszyć strój lotopałnki ŁIIIIIIIIIIIII jakie one słodkie ^_^ i za 26 miesięcy wyjechać z naszą sektą do arkansas gdzie wykupiliśmy cały las sekwoi na których będizemy żyć !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że i mnie to zainteresowało... Może i ja zacznę grać, gdy przeczytam instrukcję. Co prawda nie mam na to na razie czasu, ale może w sobotę. Znowu zacznie się praca :wink:

W ta gre trzeba grac CODZIENNIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...