Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Dla miłośników RPG

Polecane posty

Specjalnie dla ciebie, Być był eeeee latającą dłonią..... ablo nie STOPĄ ! pomyśl tyle możliwości....

Ech, jak nic - Pani Bólu by już się za was zabrała!;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezimiennym :D

Qrde, widze że sie źle wyraziłem;) Chodzi oczywiście o profesję jaką sobie wybraliście (a przeszedł ktoś gre wszystkimi jakie są możliwe?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem wszystkimi i chyba najciekawiej jest magiem... Ale za to tekstów Anny, gdy ją uczysz złodziejskiego fachu (jako złodziej, ofcoz) są po prostu nie do przebicia :) Teraz przechodzę ją po raz szósty. Właściwie ciekawe, nigdy jeszcze nie próbowałem się w Tormencie spiknąć z Niesławą, ciekawe czy teraz się uda... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem wszystkimi i chyba najciekawiej jest magiem... Ale za to tekstów Anny, gdy ją uczysz złodziejskiego fachu (jako złodziej, ofcoz) są po prostu nie do przebicia :) Teraz przechodzę ją po raz szósty. Właściwie ciekawe, nigdy jeszcze nie próbowałem się w Tormencie spiknąć z Niesławą, ciekawe czy teraz się uda... :P

A przeszedłeś kostke modronów (labirynt)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, za każdym razem. Nie mógłbym sobie tego darować z trzech powodów: 1. Nabija się kupę doświadczenia. 2.Można znaleźć parę soczewek, a każda to ok 3500 miedziaków. 3. NoRdOm!!! :)

Próbowałeś się modlić to laleczki pani albo zabić dabusa? :twisted:

Albo przystąpiłeś do Anarchistów? Ale jatka! 8)

Albo oddałeś kostkę modronów Golemowi w wieży oblężniczej? 8-[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, za każdym razem. Nie mógłbym sobie tego darować z trzech powodów: 1. Nabija się kupę doświadczenia. 2.Można znaleźć parę soczewek, a każda to ok 3500 miedziaków. 3. NoRdOm!!! :)

Próbowałeś się modlić to laleczki pani albo zabić dabusa? :twisted:

Albo przystąpiłeś do Anarchistów? Ale jatka! 8)

Albo oddałeś kostkę modronów Golemowi w wieży oblężniczej? 8-[

W Tormenta grałem 3 razy, za każdym wybierałem sobie inną profesję. Modlić się próbowałem i dostało mi się za to;). W anarchistach byłem chociaż zdecydowanie bardziej podobają mi się czuciowcy...

BTW Skończyliście pierwszą sesję? Kiedy będzie druga edycja???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w piątek za tydzień :)

Ale na razie rozpatrujemy co by mżna poprawić (WsZyStKo! 8) ) i staramy się wynaleźć jakiś regulamin. Do jutra powinien byćgotowy i wtedy rozpoczniemy przygotowania do kolejnej sesji :) Mogę się pochwalić, że prawdobodobnie będę MG (tzn. wszyscy zrobili krok w tył, a ja zostałem w miejscu :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się pochwalić, że prawdobodobnie będę MG (tzn. wszyscy zrobili krok w tył, a ja zostałem w miejscu :D )

Hm...czyli będzie taki system rotacyjny w stosunku do wszystkich moderatorów sesji?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w piątek za tydzień :)

Ale na razie rozpatrujemy co by mżna poprawić (WsZyStKo! 8) ) i staramy się wynaleźć jakiś regulamin. Do jutra powinien byćgotowy i wtedy rozpoczniemy przygotowania do kolejnej sesji :) Mogę się pochwalić, że prawdobodobnie będę MG (tzn. wszyscy zrobili krok w tył, a ja zostałem w miejscu :D )

Nie możnaby w poniedziałek 1 sierpnia? Wtedy wracam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Tormenta muszę musowo pożyczyć.

Jak dla mnie Torment jest najlepszy...

1.Planescape Torment

2. Saga Baldur's Gate

3. Saga Gothic

4. Morrowind

5. Saga Icewind Dale

6. DS

7. Neverwinter Nights

a dalej nie chce mi się już wymieniac;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie niech zostanie, że w piątek wieczorem będą się odbywać sesje. Nie wszyscy mogą spać do 10 w ciągu tygodnia :( .

Hm...czyli będzie taki system rotacyjny w stosunku do wszystkich moderatorów sesji?
Coś w tym guście. Raczej nie planujemy, żeby jeden mg prowadził wszystko, tym bardziej, że mamy zamiar zmieniać systemy, w których będziemy grać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam pytanko JAK WEJŚC DO WIEżY OBLĘŻNICZEJ !!!!!!!!!
:shock: Feanor, ty mnie nie przestajesz zadziwiać :D Okej, pogadaj z jednym takim chłopakiem przy piecu wewnątrz budynku targu (na tej samej mapce, co jest wieża. W są kupcy i ludzie). Ma na imię Lazlo (albo cuś). Gadając z nim i mając jaką-taką inteligencję domyśłisz się co należy zrobić, by wejść do wieży. A potem tylko pójść trochę na wschód i po prawej od wieży otworzyć portal. Voila!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...