Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

:P właśnie wróciłęm z pogrzebiku... nie spałem od 3 nocy i post wylewny nie będzie.....

Miszczować hmm w sumie mógł bym ale od dłuiższego czasu nic nie robie.... w końcu kciałbym pograć ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AaAaArgh. Mnie nigdy nie może się utrzymać kasa. Jeszcze przedwczoraj miałem 200zł. Dzisiaj zostało mi ledwie pięćdziesiąt. Zakupy?

- Deus Ex - potrzebuję do artykułu. Gra po prostu wymiata. Taki miks action fpp z rpg. No i ten scenariusz made by Warren Spector. Mniam!

- Śmiertelne Rtęciowe Kłamstwa by Glen Cook. - Kto nie zna Garretta powinien się wstydzić. W skrócie: co by było gdyby do świata fantasy wsadzić maksymalnie cynicznego prywatnego detektywa? No to macie. Humor taki, że można lać po gaciach. :)

- W Cieniu Xel'Nagi czytli #2 księga Starcrafta. Jeszcze nie ruszyłem.

No i wreszcie: Dwa pierwsze tomy "Malazańskiej Księgi Poległych" Stevena Eriksona. ŁOŁ. Co za książki. 2x600 stron drobnym maczkiem. Fascynująca opowieść, kto nie czytał, niech leci do empiku i kupuje, bo to drugi najlepszy cykl fantasy w polskich księgarniach (zaraz za "Pieśnią Lodu i Ognia" Georga RR Martina i przed "Kołem Czasu" Jordana. Oczywiście IMO) Erikson ma dryg do pisania, nie ma co. I pomyśleć, że z zawodu jest archeologiem... Dark Fantasy w najlepszym słowa tego znaczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achaję chyba wszyscy czytali. Świetna książka, najlepsza w dorobku ziemiańskiego, ale ww. nie sięga pasa.

Hmm... "Achaję" rzeczwyiście czytało wiele ludzi, a ja mam nawet swoją własną. Sam chciałbym tyle kaski wydawać, co Ty na książki, ale po wypłacie się zobaczy :twisted: A co dorastania do pięt to nie lubię takich "cadynalnych" osądów :) Ale w końcu to prywatna opinia, a ja nie czytałem, więc się nie wypowiadam. Ja bym jedynie dorzucił od siebie "Ziemiomorze" Ursuli le Guin. A poza tym to bardziej cenię książki spoza kręgo fantasy. Fantasy to raczej rozrywka, ale zdarzają się wyjątki. I całe szczęście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dorastania do pięt to nie lubię takich "cadynalnych" osądów
Nie powiedziałem, że 'do pięt' tylko 'do pasa,' więc nie uważam ją za tak beznadziejną jak to chcesz pokazać. :wink: W porównaniu z dokonaniami Eriksona czy Martina, to jeszcze nie ta klasa, ale jeżeli ziemiański zrobiłby cykl na podstawie Achai, to kto wie...? Po prostu jedna książka to trochę za mało by rozwinąć akcję i zżyć się z bohaterami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale jeżeli ziemiański zrobiłby cykl na podstawie Achai, to kto wie...? Po prostu jedna książka to trochę za mało by rozwinąć akcję i zżyć się z bohaterami.

Przepraszam za niedokładny cytat :) Ale będziesz miał okazję zrewidować swe poglądy, gdyż cykl o Achai jest ukończony i trwają już prace edytorskie, więc już niedługo... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...