Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Gość tlatla
[']Panowie... i Panie... a raczej Panie i Panowie :D nei chce mi się czytać całego tego forum, więc... streście w kilku punktach o co walczycie :D

wiedziałem, że trak będzie, ludzie będą tu wchodzić, przerywać nam, przeszkadzać, wygłupiać się. Hasło mieć musimy. Blachdeath, masz coś od Feanora?????????? :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Siergiej

Jestem pełen podziwu =D>.

Dziwne, że Qn`ik nie wejdzie na ten temat i po prostu nie przeczyta wszystkich postów, ale komu by się chciało.

Żądam "Kfiatków z sesji". :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[']Panowie... i Panie... a raczej Panie i Panowie :D nei chce mi się czytać całego tego forum, więc... streście w kilku punktach o co walczycie :D

wiedziałem, że trak będzie, ludzie będą tu wchodzić, przerywać nam, przeszkadzać, wygłupiać się. Hasło mieć musimy. Blachdeath, masz coś od Feanora?????????? :?:

Hasło mieliśmy miec nie do tego tematu, tylko do nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu =D>.

Dziwne, że Qn`ik nie wejdzie na ten temat i po prostu nie przeczyta wszystkich postów, ale komu by się chciało.

Żądam "Kfiatków z sesji". :D

Jak się uda to tez będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

EE kto bylby chetny do udzialu w sesji na ircu ? moze sie jakos zgadamy albo na ircu albo na forum ??

A co do sesji na forum to chcetnei pomoge wiem co nie co o tym 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trzeba dalej iść z tym koksem. Dziś wyślę maila do qnika i zobaczymy czy się uda. Kto ma jakieś uwagi, obiekcje, może je słać, byle szybko. Najpóźniej dziś wieczorem posyłam, więc się sprężać.

Niech każdy kto ma jakiekolwiek doświadczenie w prowadzeniu drużyny, napisze co umie prowadzić i w jakim stopniu.

Np. D&D - 25 sesji/dobrze

Warhammer 10/nieźle

Dzikie Pola 1/na bezrybiu i rak ryba :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

ja mam talent literacki :) Moge grać. Co ja mówię:

Odwracam się do wrzeszczącego tlumu na arenia: Nasz światły król stwierdził iż sesja ta odbyć się musi, ku chwale narodu Actionum!!!!

A, sorry. Dajcie znak jak i kiedy. I proponuję uproszczone zasady. Już kiedyś byla taka sesja. Niejaki spoxgreq wie cos o tym!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
Dobra, trzeba dalej iść z tym koksem. Dziś wyślę maila do qnika i zobaczymy czy się uda. Kto ma jakieś uwagi, obiekcje, może je słać, byle szybko. Najpóźniej dziś wieczorem posyłam, więc się sprężać.

Niech każdy kto ma jakiekolwiek doświadczenie w prowadzeniu drużyny, napisze co umie prowadzić i w jakim stopniu.

Np. D&D - 25 sesji/dobrze

Warhammer 10/nieźle

Dzikie Pola 1/na bezrybiu i rak ryba :wink:

cóż w Warhammera grałem jako miszcz (niemal zawsze) a sesji to było grubo ponad 50. Wolę grać, jako gracz, bo coś ostatnio inwencja mi spadła. Ponadto nie chcę się narażać na złośliwe komentarze szacownego grona tu zebranego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem ślę maila. Mam nadzieję, że Qnik nigdzie nie wyjechał.

Wygląda na to, że pierwszymi MG zostanie tlatla i tahion. Chciałbym, żeby wszystko wypaliło.

ChildK, może sprowadziłbyś to spoxgreqa. Jeżeli już coś takiego było, to przydałby się ktoś z niejakim doświadczeniem. (Jeżeli rzeczywiście coś takiego sięlegalnie odbyło, to jestem dobrej myśli. CO było raz będzie i drugi :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość black_death.

Carnidal to slij...my czekamy na odpowiedz...aha...sprawdz se jeszcze skrzynke :twisted:

EDIT:jak juz mowilem nie mialem nigdy z taka sesja nic wspolnego^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
ChildK, może sprowadziłbyś to spoxgreqa. Jeżeli już coś takiego było, to przydałby się ktoś z niejakim doświadczeniem. (Jeżeli rzeczywiście coś takiego sięlegalnie odbyło, to jestem dobrej myśli. CO było raz będzie i drugi :) )

Bylo cos takiego na forum AM. chyba SLY bedzie wiedzial więcej.

Spoqgreq pewnie bedzie później na forum. Jak jush wszystko będzie umówione i wogóle to ślijcie mi mejla (xyvlessone@poczta.onet.pl).

Please. Narobiliście mi chcicy straszliwej. Żeby mi się tylko NET nie wieszal. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

Aha. Niech to bedzie storyteller - nie trzeba żadnych kostek, a zasady jeżeli już muszą być to jakieś bardzo ogólne. Chodzi o zabawę i historię. I o Jajecznicę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak? Jak? Jak? 8) Czy nasz drogi Qn'ik wyraził zgodę na rozpoczęcie sesji? I czy proponowani MG wyrazili zogdę? Łaknę informacji :) Ja niestety o 14 dopiero kończę pracę i czasem będe się pojawiał później, ale mam nadzieję, że mi to w grze nbie przeszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
I jak? Jak? Jak? 8) Czy nasz drogi Qn'ik wyraził zgodę na rozpoczęcie sesji? I czy proponowani MG wyrazili zogdę? Łaknę informacji :) Ja niestety o 14 dopiero kończę pracę i czasem będe się pojawiał później, ale mam nadzieję, że mi to w grze nbie przeszkodzi.

a co robisz jeśli można wiedzieć?

P.S. Nie wyszło z kółkiem i krzyżykiem, nie znalazłem Cię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a czy to nie było dziś? Ale i tak teraz nie mogę. Musimy sie umówić jeszcze do konkretnego pokoju 8) Że też o tym zapomniałem. A na kurniku mam inną ksywkę: boin_orcmail. Więc tak mnie szukaj.

A robota to magazynier. Całe szczęście tylko do końca sierpnia, bo już mi się wszystkiego odechciewa :evil: Ale kaska będzie na wrzesień :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
Hmm... a czy to nie było dziś? Ale i tak teraz nie mogę. Musimy sie umówić jeszcze do konkretnego pokoju 8) Że też o tym zapomniałem. A na kurniku mam inną ksywkę: boin_orcmail. Więc tak mnie szukaj.

A robota to magazynier. Całe szczęście tylko do końca sierpnia, bo już mi się wszystkiego odechciewa :evil: Ale kaska będzie na wrzesień :!:

no to :

hej, ho, hej, ho do pracy, by się szło :wink:

może w środę, w pokoju pierwszym, tym bez rankingu, dla gości. o 22?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion
cóż w Warhammera grałem jako miszcz (niemal zawsze) a sesji to było grubo ponad 50. Wolę grać, jako gracz, bo coś ostatnio inwencja mi spadła. Ponadto nie chcę się narażać na złośliwe komentarze szacownego grona tu zebranego.

Hmm mi również ale myśle że razem coś wymyslimy sensownego jak beda problemy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion
Hmm... a czy to nie było dziś? Ale i tak teraz nie mogę. Musimy sie umówić jeszcze do konkretnego pokoju 8) Że też o tym zapomniałem. A na kurniku mam inną ksywkę: boin_orcmail. Więc tak mnie szukaj.

A robota to magazynier. Całe szczęście tylko do końca sierpnia, bo już mi się wszystkiego odechciewa :evil: Ale kaska będzie na wrzesień :!:

no to :

hej, ho, hej, ho do pracy, by się szło :wink:

może w środę, w pokoju pierwszym, tym bez rankingu, dla gości. o 22?

Lepiej na irca na POLnet tam wchodzicie na kanał ocw (klan do ktorego naleze zapraszam www.ocw.prv.pl jednak chwilowo stronka nieczynna z powodow awari serwera)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

No udało się 8)

Fellowship of the ... a moze lepiej dziewięciu wspaniałych bieżemy się do roboty tylko musimy się spotkac gdzieś i obgadać wszystko dokładnie może to byc ten kanal o ktorym mowilem tam mam opa i nikt nam nei bedzie przeszkadzal oprócz tego dobrze by bylo wymienic sie gg numberami ;) tla tla skontaktuj sie ze mna to opracujemy jakas przygode

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...