Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

1. Czytając niektóre wypowiedzi spotkałem się z określeniem, że niektóre postacie są banowane. O co chodzi? Na 30 lvlu nie można grać tym czym się chce ?:)

2. Mam sporo pz i chciałbym kupić kogoś za 6300. Talon jak dla mnie ma za mały wpływ na grę, tym bardziej, że to przeważnie ja muszę inicjować walkę, a często w drużynie mam noobów :|

Zastanawiałem się nad Wuko i Nocturnem. Może coś polecicie?:P

3.W ile się robi jungle Nocturnem z runami, czy jest w jungli lepszy/szybszy od lee shina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

mou - chodzi o rankedy, gdzie przed wyborem champów banuje się 4 - po 2 na jeden team. Ot, taki bajer.

2. Nocturne - ulti idealne, siecze jak mało który, świetny jungler.

Wukong - op w cholerę, ulti bardzo dobre w teamfightach, na solo top daje sobie radę, z resztą lane'ów może być gorzej.

3. Szybszy pewnie nie - Nocturne musi się martwić o blue, Lee Sin już nie. Co do "lepszości" - pojęcie względne.

No, a ja się zabrałem za Blitza... ale niezbyt mi idzie. Jakieś małe wskazówki od doświadczonych ogarniaczy tej postaci? (tylko nie takie w stylu, że trzeba robić combo Q + E + R, tyle to ja wiem :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jako, że mam 7, 4k , run nie mam, więc jungla na razie odpada. Nocturne i Lee odpada..

Napisałeś, że Wuko jakoś w solo top daje radę, ale z resztą niezbyt. Ja często trafiam no noobów, albo afk jeden a wtedy potrzeba ognia :P

Muszę jeszcze pomyśleć.. ciekawe co w rotacji będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, schematy schematami, spróbujcie pokonać np. bot lane z zestawem Shaco+Blitzcrank... 3 razy pod rząd takie coś, raz ich rozwaliliśmy...

Ogarnięty team z sustainem nie miałby z nimi raczej większych problemów...

ludzkie oko nie zauważa więcej niż 25 fps

Generalnie to bzdura. Nie mam ochoty się rozpisywać dlaczego (trochę by to zajęło pewnie) i nie jest to najlepsze miejsce do tego, zresztą na necie jest wyjaśnienie.

Spadki fps czasami też mi się zdarzają (chociaż po wyłączeniu programów oprócz lola wraca do normy), chociaż nie na tyle często, żebym jakoś specjalnie się skarżył, a wygrać teamfighta w late z 6-7 fpsami - bezcenne.

Wrócił Wielki Forumowy Narzekacz, suuper.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus, przez Grzechusa zamiast pracować i zarabiać pieniądze czytam od 20 minut o fizjologicznych aspektach ludzkiego wzroku i percepcji. Damn you. Ale wygląda na to, że masz rację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://na.leagueoflegends.com/news/rally-y...eams-are-coming

Wreszcie! Prosta zmiana, już jakiś rok temu pisałem że to by się przydało. Zawsze brakowało mi w LoLu jasnego systemu klanów/drużyn podobnego do gildii w różnych MMORPG i w końcu się doczekam. Cieszy mnie to bardziej niż gdyby dodali nową mapę na zwykłe 5 vs.5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Faktycznie dobre wieści. Na reszcie będzie to miało jakiś wygląd. Ciekawe jak to się będzie sprawować w praktyce. Widać będę musiał pogadać z moją elitą. :D

Może mi ktoś podać dobry build na line Fiddle i jungle? Dawno Fiddlestickiem nie grałem i pora go odświeżyć. Zakładam że ktoś tutaj nim gra...

@Echelon

Umarłem ze śmiechu na tym filmiku. Wkręcili ich świetnie. Jak widać goście mają naprawdę dobrą zabawę. Trzeba by było przejść na zawodowstwo to można by było też sobie jaja robić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FPS'ów ja mam taki problewm, ze mogę mieć wszystko na maksa, ale jak tylko podniosę cienie gra masakrycznie zwalnia (z ~60 FPS do 2-3 FPS), podobnie jest jak wszystko low, a cienie maks.

Pozwolę sobie na wypowiedź w kwestii Udyr- Feniks czy Tygrysek. Na runach: armor pen., flat armor, flat mr, ms i masterkach 16/0/14 szybciej mi dżungla wychodziła przy użyciu Tygryska. Feniksem zdarzyło mi się kilka razy paść w dżungli, Tygrysem nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jakiegoś dziwnego maila niby od riotu, chyba po hiszpańsku albo coś nie wiem, ktoś wie o co w tym biega? o_O

http://imageshack.us/photo/my-images/818/beztytuutth.png/

W translatorze sie dowiedziałem że niby wysłałem coś o nowe hasło dla mojego konta, czy to znaczy że jakiś hiszpanol chciał mi się wbić na konto? :D

Edit: to było coś takiego jakbym wysłał zgłoszenie o zapomniane hasło albo, chciał zmienić, nikt mnie wprost nie pytał, a translator jest jaki jest więc ja już nie ogarniam, wywalę to i będzie git :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybciej mi dżungla wychodziła przy użyciu Tygryska. Feniksem zdarzyło mi się kilka razy paść w dżungli, Tygrysem nie.

No to chyba masz pecha, bo nigdy nie zdarzyło mi się zginąć feniksem w jungli. Czasami wolałem poczekać 25 sekund przed lizardem, aby odnowił się cooldown na smite'a :). Chcę dowodów, że jest szybciej.

Jak na razie wybiłem się z poziomu hm... poniżej piekła? (elo 1190) do 1360. I oczywiście nie zamierzam na tym zaprzestać.

Moje motto, które wymyśliłem po kilku grach : don't flame = win game.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje motto, które wymyśliłem po kilku grach : don't flame = win game.

don't flame=good game brzmi prawdziwiej xd Bo i bez flamu zdarza się przegrać, ale taka porażka jest dużo mniej frustrująca.

Dziś zrobiłem eksperyment. W lobby zauważyłem, że gram z 4 Polakami. Specjalnie jednak nie sugerowałem swojej narodowości ( english pleas ). I ku mojemu zaskoczeniu każde ważne komunikaty wymieniali ( nawet między sobą) w języku angielskim - duży plus. Gdy teamowi nie szło nie było wyzywania się ( to ja muszę posypać głowę popiołem, w lobby prosiłem o zmianę picku z Morde na innego champa, gdy ten naprawdę dobrze ogarniał mecz) . I choć leciały okazyjnie słowa na K i Ch to z poziomu gry mogę być zadowolony.

Jakie champy są w rotacji? Bo w obecnej pokazuje mi tylko 6 champów w rotacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rotacji mamy Veigara, Cait, Teemo, Nasusa, Kayle, Olafa, Fiddle, Amumu, Shena i WW.

Swoją drogą rotacja absolutnie mi się nie podoba, niektóre champy widzę już 3-4 raz od początku wakacji... a niektóre widziałem na początku roku ostatni raz (np. Malz, ale on był ostatnio).

Było to już wielokrotnie powtarzane - szukanie chętnych do gry robi się w dziale "Gramy w Sieci", nie tutaj. - Bethezer

A to przepraszam. O tym nie doczytałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpowiada :D Noobki nie umieją kompletnie grać tymi champami i dają się mojemu Kog'owi feedować. Ale fakt jest faktem - Riot pomija trochę champów. Dajmy na to Trundle. Ostatnio byli za to Malz,Lee Sin,Cassiopeia i Nocturn, za to plus.

Mi odpowiada :D Noobki nie umieją kompletnie grać tymi champami i dają się mojemu Kog'owi feedować. Ale fakt jest faktem - Riot pomija trochę champów. Dajmy na to Trundle. Ostatnio byli za to Malz,Lee Sin,Cassiopeia i Nocturn, za to plus.

@Damianous

Stich : ) Ale wątpię by tak jak bohater bajki miał niemalże nieskończoną siłę i wytrzymałość.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do champa, 6300 już czeka. Zobaczymy, co można z niego wyciągnąć, mam nadzieję, że nie będzie to kolejny OP do następnego patcha (ala Graves czy Xerath).

Dzięki Ci drogi RIOTcie za Olafa, ktory ostatnio w rotacji był chyba w 1993.

@Maniek213 hmm... ciężko nie umieć grać taką Caith, Fiddlem czy Sheenem, ale skoro tylko na takich summonerów wpadasz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba masz pecha, bo nigdy nie zdarzyło mi się zginąć feniksem w jungli. Czasami wolałem poczekać 25 sekund przed lizardem, aby odnowił się cooldown na smite'a :).

Dowód, że jest szybciej sam sobie podałeś ;p

Zrobiłem dżunglę Udyrem 3 razy na feniksie (raz jak zaczęłam i 2 razy trochę później), na tygrysie robię zawsze. Na początku zagrałem feniksem, oczywiście K:D na niekorzyść K wyszło potem znowu feniks i zostałem poinformowany, że na Tygrysie jest lepiej. Spróbowałem i następną grę skończyłem z K:D na korzysć K (8-1, zamiast 2-6), pograłem trochę tygryskem i uznałem, że trzeba luknąć, bo może to mój nieogar nowej postaci spowodował K:D takie jakie było. Wynik był znowu negatywny. Wtedy stwierdziłem, że tygrysek przy MOIM (bardzo ważne słowo w tej wypowiedz) stylu gry jest dużo skuteczniejszy. Możliwe, że tym feniksem jest łątwiej, ale ja nie gram tak jak twierdzi tłum, gram tak jak MI jest lepiej i nie zwracam uwagi, czy komuś się nie podoba revive+flash Karthus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek213 hmm... ciężko nie umieć grać taką Caith, Fiddlem czy Sheenem, ale skoro tylko na takich summonerów wpadasz...

Caith rozumiem, potrzebuje jedynie podstawowego wyczucia postaci typu AD ranged carry. Fiddle już nie jest aż tak baaaaardzo prosty. Owszem, skille łatwe do opanowania(tylko ulti wymaga poćwiczenia i wyczucia), ale wymaga nieco więcej niż samo rozumienie skilli żeby grac nim dobrze. Ale Shen(Sheen to item!)? Już z faktu że to obecnie bardzo kiepski pick, najsłabszy ze wszystkich tanków wynika że nie jest łatwo nim grać dobrze. A że w dodatku jego ulti wymaga obserwowania wszystkich linii(przynajmniej na solo queue)... Stawiałbym go wśród postaci wyraźnie trudniejszych. I jeszcze te problemy które sprawiają że jest tak kiepski- co chwila brak energii w czasie walki, prawie kompletny brak dmg w mid/late game, właściwie 3 skille(jego shield choćby ze względu na energię, brak jakiegokolwiek dodatkowego efektu i czas trwania zasługuje na ścisłą czołówkę najbardziej bezużytecznych skilli w grze) i tylko jedno, mimo że mocne i obszarowe CC... jak ktoś gra nim kiepsko to raczej wina nie leży po stronie gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...