Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

@up

Tristana raczej od zawsze była jednym z lepszych AD ranged. Dostała kilka buff'ów, więc się nie dziw, że jest 'tier 1'.

Imho te całe tiery to jeden wielki bullshit. Czemu? Moje zdanie jest takie, że powiedzmy taki Elementz gra sobie postacią X no i na topie dostaje Y, którą ma problem skontrować zazwyczaj, jednakże z powodu iż obaj grają postaciami X i Y pierwszy raz to nie ma problemu z dominacją nad Y. W następnej grze widzi na solo topie te same postaci X i Y, znowu wygrywa X, bo Y sobie trollował, trzeci mecz no i znowu X, Y solo top tym razem wygrywa Y, bo gra tą postacią gracz, który wie jak nią grać no i teraz Elementz pomyślał, że po tych kilku grach trzeba wrzucić to do tier x bo tak się ładnie kosi itd. itp. No i tutaj dochodzimy do punktu kulminacyjnego: żeby określić bardzo dokładnie w którym tierze należy umieścić postać powinno się nią zagrać tyle meczy, aby zaliczyć każdą możliwą kombinację przeciwników i aby każdy przeciwnik miał ten sam poziom oraz w równym stopniu opanowane granie poszczególnymi postaciami. Domyślam się, że na pewno nie wrzuca postaci do tierów po 1 grze, ale żeby wstawić coś imho powinien zagrać przynajmniej z 30-40 meczy daną postacią.

Fajny meczyk mi się trafił. Ciekawa kompozycja drużyny. Nie wiedziałem, że ulti Galio->Kennen->Fiddlestick może zrobić takie spustoszenie wśród wrogów. Swoją drogą to Kennenem gra się przyjemnie ;) nie żałuję, że go zakupiłem a z tego co widzę nadchodzi bardzo ciekawa skórka dla tej postaci.

Btw. wiecie czemu w sklepie nie ma jeszcze Pulse Fire Ezreal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja widzialem kilka Tierow i zdecydowanie 'popieram' tier liste stworzona przez Kasahare. Ona po prostu zdaje sie miec sens. Natomiast jesli chodzi o Tier liste Elementza to widzialem kilka bardzo dyskusyjnych champioow w dziwnych miejscach. Zreszta kilka stron temu ktos wymienial 3, czy 4 championy, ktore na liscie Elementza byly ewidentnie za wysoko badz za nisko.

Teraz tak zobaczylem ta liste i rzuce kilkoma champami, z ktorych umieszczeniem (przynajmniej na tym forum) chyba nie tylko ja sie nie zgodze. Shen nad Olafem? Yorick za Talonem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BarT3S, nie dla tego, ze nie wiem jakie skile wziąć. Po prostu hmm.. Pierwsze wrażenie było takie:

Hmmm.. fajny range i genialne W ale chwila....

OMG jakie CDwny!!!!

I do tego... co to za ADcarry z samymi przelicznikami na AD!!???

A w zasadzie to beznadziejnie wyglada....

Ale teraz się do niej przekonuje :3 Co do Tier listy, to chodziło mi o Tier List Kasahary. Jedyna pozycja z która się tam nie zgadzam to Singed w Tier2. IMO to zdecydowany Tier1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c00rtka - Tristana ma niesamowitego boosta z Q. Pomijajac juz jej zabojczy zasieg na 18lvl to wlasnie Q sprawia, ze jest w Tier 1.;) Reszta skilli... maja przede wszystkim dzialac jako escape mechanism, bo trudno znalesc inne rozwiazanie. Co prawda turret dive z Tristana jest bajeczny, ale w team fight najlepiej nie uzywac niczego oprocz Q i (zaleznie od sytuacji) E. Ulti i W to dla mnie tylko i wylacznie escape.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie tier listy to wielki bullshit i tyle... Nie ważne kto je robi.

Strasznie mi się podobał ostatni mecz. Od początku graliśmy 5 vs 4 i dzięki super skillowi mojego teamu przegraliśmy. Co z tego że tyle czasu utrzymywałem grę skoro te "cenzura" nie potrafiły nic zrobić. Tak więc Annie się nafedowała wraz z Jaxem i zabijali nie raz w pojedynkę 4 od nas... Co ja mogłem zrobić??

Co do Annie to nerf powinien być i to spory, Jaxa i tak zniszczą podczas usuwania dodge więc do niego nic nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cyctat z forum na west:

1 of 1 Riot Posts

Today, 12:33 PM

Tis' the season...

There are a couple of reasons Bonus RP is floating around. Here's some we know:

300 Bonus RP when you purchase RP. This bonus RP only applies to one RP purchase.

600 RP if you were affected by a crash bug caused by the Autumn Summoner's Rift map and submitted a bugsplat about it.

XXX RP given for..... Hmmm

Guess that last one's still a bit of a mystery.

RoreBAWW

Riot Ambassador

Dokladniej, jest to wypowiedz poczatkowo umieszczona na East, ale pozniej cytowana na west. Wyglada na to, ze Riot nie ma bladego pojecia, co sie stalo. A to moze oznaczac, ze moge sie pozegac z darmowym RP... Zastanawia mnie tylko, jak to jest, ze wielu z tych, ktorzy to dostali, nigdy nawet nie kupowalo nic za prawdziwa kase.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z tym, ze Annie powinna byc znerfiona. W przeciwienstwie do innych championow, ktore moga wydawac sie przesadzone, na Annie wystarczy srednio rozgarniety assasin by ja skutecznie kontrowac. Ja uwielbiam Talona, ale jako, ze panuje przekonanie o 'must ap' na midzie (nie zgadzam sie, tak dlugo jak cho lub fiddle ida do jungli, lub macie jakiegokolwiek ap castera), doradzalbym Leblanc lub Ahri (dwoch raczej nie zbanuja, tym bardziej, ze priorytetem beda Akali i Kassa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z tym, ze Annie powinna byc znerfiona. W przeciwienstwie do innych championow, ktore moga wydawac sie przesadzone, na Annie wystarczy srednio rozgarniety assasin by ja skutecznie kontrowac.

Tak. Jeśli Annie jest kaleka, upośledzona umysłowo i niewidoma to wystarczy. W innym wypadku kille wpadają same.

Tibbers jest chyba najdłużej utrzymującym się summonem w grze, do tego posiada aurę i może autoatakować. Nie zapomnijmy jeszcze o dmg w momencie przyzwania i możliwym stunie (o gigantycznym zasięgu nie wspomnę i AOE). Tak więc mamy najsilniejsze i najlepsze ulti w grze. Jak dla mnie za dużo efektów jak na jednego spella. Nerf musi być.

RP dostałem:

450 - za bycie niegrzecznym

900 - problemy chyba z mapą

300 - za zakupy

550 - nie wiem za co

200 - zgłoszenie problemu

A wszystko to w 2 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem za runki coś koło 1200 IP... Strasznie mi się teraz podoba ten "zapas". Mimo wszystko bez nerfa Annie Riot jest dalej do D. Kilka innych postaci też trzeba znerfić, kilka buffnąć a nie tylko dawać nowych championów i tonę skórek dla tych co już mają ich po 5+

Albo nie. To nie Riot jest B. Najgorsza to jest społeczność w tej grze. Każdy jest niby NAJ a potem w grze widać jaki jest naprawdę. Rzygać się chce po 2-3 grach... Od razu mi się MW przypomina z toną cheaterów na serwerach - byle zniszczyć grę innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie było mnie trochę czasu, a nasunęło mi się kilka pytań:

1. Wyszły nowe specjalizacje, teraz żeby mieć lepszego expa trzeba iść ostro w utility. Ale czy nie jest też zwiększony exp ze stworów? Dawniej Olafem (z punktami w expa) ubicie wilków, wiedźm, golemów dawało 3 lvl. Teraz bez punktów w expa te same stwory nie wystarczają do osiągnięcia 3 poziomu. Muszę iść w utylity, jeśli chcę być dobrym junglerem?

2. Mam swój team, jak "wyzwać" na pojedynek inną drużynę? Można w ogóle takie coś zrobić?

3. Jak "odsprzedać" stare runy? Bo te z Tier 1 czy 2 bym najchętniej powywalał.

4. Doładowanie RP przez telefon - dlaczego nie znajduje mojego numeru?

5. Graves po nerfie nadal jest OP?

6. Co zrobić, żeby nie mieć nobów w teamie? Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź "nie graj" ;)

No i Wesołych Świąt Przywoływacze. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Skasuj LOLa to w każdym teamie będzie jednego nooba mniej - o ciebie chodzi :P Nie ma czegoś takiego jak unikanie noobów. To jest loteria.

Graves jest dalej bardzo silny ale nie OP. Nigdy OP też nie był.

Nie znajduje twojego nr telefonu bo pewnie źle go wpisujesz... Czytaj instrukcję, tam wszystko pisze.

Run odsprzedać się nie da, co najwyżej możliwa jest transmutacja - z kilku wyjdzie ci losowa, inna.

Wyzwać drużynę można chyba tylko kontaktując się z nią poza lolem. A tak to jak grasz team match to gra losuje ci jakąś co też chce grać. Oczywiście możesz drużyny wyzywać od nobów podczas gry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko bez nerfa Annie Riot jest dalej do D.

Wut? Przecież Annie już nikt nie gra ^^ Ze względu na marny zasięg, sporo nowych AP deklasuje ją na linii. Czyżby syndrom "dostałem po tyłku od champa xxx, więc należy mu się nerf?"" :P Jeśli mowa o magach to jeśli nerfić kogoś, to IMO Xeratha. Ma wszystko to co Annie + ogromny zasięg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Skasuj LOLa to w każdym teamie będzie jednego nooba mniej - o ciebie chodzi :P

Jestem tego w pełni świadom, ale już wyżej wspomniałem, że taka opcja mnie nie interesuje. :]

Nie ma czegoś takiego jak unikanie noobów. To jest loteria.

Ten punkt był swego rodzaju żartem. ;)

Graves jest dalej bardzo silny ale nie OP. Nigdy OP też nie był.

To czemu w momencie premiery każdy kosił nim jak chciał? Gdy grało się mecz, to wygrywali ci z Gravesem...To jest dla mnie bycie OP.

Run odsprzedać się nie da, co najwyżej możliwa jest transmutacja - z kilku wyjdzie ci losowa, inna.

A jak to zrobić?

Wyzwać drużynę można chyba tylko kontaktując się z nią poza lolem. A tak to jak grasz team match to gra losuje ci jakąś co też chce grać. Oczywiście możesz drużyny wyzywać od nobów podczas gry :D

A więc wnioskuję, że nie da się zagrać rankeda ze znajomą drużyną. A szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azuranski:

Tyle razy już w tym temacie podawałem, żeby nie dawać samych linków. Już mogłeś się trochę wysilić i jakiś "komentarz" napisać... Ech...

Przypominam także, że to nie jest chat, żeby przechodziły posty w stylu "A ja już mam!1one". Nie mówię, że nie możecie się pochwalić, że byliście wyżej w kolejce, ale... Nie jako jedyna treść wypowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wnioskuję, że nie da się zagrać rankeda ze znajomą drużyną. A szkoda.

Ja o żadnej metodzie nie słyszałem. Musisz do nich pisać via jakieś GG, Skype czy maila. Inaczej raczej rady nie ma. Może kiedyś Riot zrobi możliwość umawiania się z istniejącymi drużynami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix ty to jednak nadal wylewasz te swoje żale. To, że Ci nie idzie i nie potrafisz poprowadzić drużyny do zwycięstwa, co widać po twoim match history jako Ahri ;), nie znaczy, że się nie da.

I co do twoich przemyśleń:

-Annie obecnie wypadła z gry z powodu tego, że wiele postaci ją niszczy na midzie. Annie by zrobić combo musi zużyć flasha, Kassa, Xerath jej na to nie pozwalają.

-Xerath obecnie chyba najmocniejszy pick na mida zaraz po Cassiopei i napewno buffa nie wymaga

-Graves był OP w momencie premiery, a obecnie pozostał mocnym Ad Carry, ale na pewno nie OP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graves był op tylko wg noobów...

Powtarzam to nie raz - to jest gra zespołowa. Jedna osoba nie uratuje gry tylko dlatego, że chce. Szczególnie jeśli team robi wszystko co możliwe żeby nie wygrać. Jeśli myślisz inaczej to znaczy, że mówisz o innej grze.

Co ci mówi mój match history? To że grałem 3 vs 5? To że goście robili afk tylko dlatego że nie spullowało się im golema?

Żale to ty tu wylewasz czepiając się innych. Widać taka społeczność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Graves nie był OP?Chyba gramy w inną gre.

-Pasyw którym mogłeś zdobyć ~50 Armora i Mresa ( nie,nie jest OP,nie pamiętam czy to było dokładnie ok.50 przy nastackowanym,lecz coś koło tego +/- )

(Q)- AoE z olbrzymim dmg,niski cd,dobry przelicznik

(W)-Granacik,który ogranicza pole widzenia jeśli jesteś w zasięgu dymu.(B.dobry,przydatny skill,a przy okazji zadaje trochę dmg,duży range)

(E)-Olbrzymiboost do as + dash w jednym,im dłużej atakujesz,tym zmniejsza się cd.Nie to wcale nie jest op.

®-Duże DMG,niski cd,ogólnie wisienka na torcie

+Jeszcze graves miał duży range i duży ms standardowy.

Imo był on OP,co nie oznacza,że nie dało się go kontrować.Lecz to było trudne i trzeba było uważać,że zaraz ci nie wyskoczy swoim E,międzym czasie spamując AA i Q,przy okazji rzucając na Ciebie W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To że kogoś nie umie się skontrować nie oznacza to, że jest on OP. Ja akurat nigdy nie miałem z nim problemów, nawet jak wyszedł. No ale wtedy grałem też kim innym :D Było mi łatwiej :D Już Xerath jest bardziej denerwujący jak ci wali błyskawicą, a ty go nawet nie widzisz XD

Pamiętajcie że nie każda postać ma silence który wyłącza casterów na te cenne sekundy.

A teraz mały test żeby pokazać że samemu gry zespołowej się nie uratuje.

Wybierzcie najlepszego waszego bohatera.

Powiedzcie pozostałym graczom od was z drużyny że mają grać ale i dawać się zabijać ile wlezie. Nie mają też stosować żadnych zasad team play.

Teraz wy ratujcie mecz i wygrajcie.

Tak w skrócie wyglądają mecze w okresie świątecznym na solo... rankedy lepsze nie są.

Granie z drużyną jest ciężkie bo nagle niektórzy zrobili się NAJ i mecz przegrywa się tylko z powodu ciągłego flejmu...

Ktoś chce pograć? Potrzebuję przerwy od "tych samych" graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...