Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysk8er

Battlefield 3 - problem z battlelogiem

Polecane posty

Witam, mam problem z battlelogiem.

Oczywiście chciałem na wstępie zakomunikować, że posiadam oryginalną wersję gry (dokładnie limitowaną).

Grę zainstalowałem wczoraj, ale czekałem aby dzisiaj zagrać (data oficjalnej polskiej premiery).

Od rana się męczę, żeby zagrać. Konto na ea,origin posiadam. Gra jest zarejestrowana i zainstalowana.

Gdy próbuję zagrać odsyła mnie do http://battlelog.battlefield.com/bf3/gate/

Następnie gdy wpisuję maila to mam napis: Buy BF3 to get access to Battlelog.

Nie wiem w czym tkwi problem. Od rana wertuję internet i nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Przeinstalowałem grę, origin i nadal to samo.

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów w potrzebie.

Mam ten sam problem: Przy logowaniu na Battleloga dostaję taki komunikat: "Buy BF3 to get access to Battlelog. Check the FAQ."

Wcześniej brzmiał on inaczej - nie miałem uprawnień do logowania, czy coś podobnego.

Zapisałem się na stronie, którą podaliście... nie wiem w czym to ma pomóc, ale jeżeli coś da, to będę Wam wdzięczny.

Tak jak Wy, próbowałem skontaktować się z pomocą techniczną - bez skutku. Telefonu nie odbierają, a maila nigdzie nie mogę znaleźć.

Jeden z Was powiedział, że skontaktował się z supportem i dostał wiadomość, że to wina serwerów... trochę mnie to dziwi, ponieważ mój brat może grać bez przeszkód. Poczekam z wami, może coś z tym zrobią. Jeśli nie... nawet o tym nie myślmy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jeszcze chce "pisać" z supportem: https://help.ea.com/en/

Po prawej stronie jest talk to a game advisor, następnie wybieracie grę platformę i opcję komunikacji.

Wybierając czat kontakt będzie najszybszy, więcej ludzi równa się większa kolejka.

Ja używałem języka angielskiego, nie wiem jak z innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny problem. Bez przeszkód loguje się do battleloga ale gdy chce włączyć grę czy przez origin czy przez battleloga to wyskakuje mi że gra nie może zostać aktywowana i żeby znaleźć klucz i jeszcze raz aktywować. Gdy klikam aktywuj teraz pojawia się okno które się w nieskończoność ładuje:/ Przed instalacją pisało że gra została pomyślni aktywowana a teraz że nie działa. Jeśli ktoś ma ten sam problem i zna jego rozwiązanie to proszę o pomoc. Z góry dzięki;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ja mam dokładnie ten sam problem co kolega DzoDzo. Nawet komputer specjalnie formatowałem dosłownie niedawno dla tej gry, jednak po zainstalowaniu i próbie włączenia pokazuje się takie właśnie okno. Czy jest to wina sieci EA czy może naszych pc-etów bo szczerze mówiąc tracę po prostu nadzieję. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe, żeby była to wina blaszaków. Specjalnie dla BF'a zaopatrzyłem się w nową kartę graficzną i Windows 7 ;) Jeśli chodzi o internet, to też tu raczej nie ma problemu. Zapewne zawiodło EA, bądź... robimy coś źle - mało prawdopodobne.

Pytanie do osób, którym udało się wejść na battleloga. Po wsadzeniu płyty do nośnika odpala się origin i ja miałem 2 możliwości: Pobrać grę, bądź ją instalować. Po to kupiłem wersję pudełkową, żeby grać z płyty. Instalacja dochodzi do 55% prosi o 2 płytę. Następnie leci do 100% i wszystko ładnie.

Pobierać nie próbowałem, ponieważ z moim netem leci jakieś... 14h, nie wiem jak u was.

I pytanie: Jak wy robiliście ? Pobieranie, czy instalacja z płyty ?

@EDIT:

Czy Wy też macie taki komunikat przy logowaniu do Battleloga:

"Origin activation is down at the moment. We are aware of the issue and working on it. Thank you for your patience." ?

W Origin jest podobny tekst - po polsku.

Miejmy nadzieję, że działają w naszej sprawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem z płyty i jest jak jest:( Zamawiałem razem z kolegą on też z płyty instalował i mu normalnie działa:/ mam nadzieje że to wina EA i szybko to rozwiążą bo nie chce nowego blaszaka składać chociaż beta śmigala bez najmniejszych problemów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie miałem opcji instaluj ;) Od razu po zainstalowaniu Origina włączyłem przez setup bf-a i wyskoczyło mi okno pobierz i co dziwniejsze "pobierało" się to chyba z płyty. Zresztą sam nie wiem dla mnie już sam pomysł z Originem i battlelogiem jest żałosny i został spartaczony zanim w ogóle na dobre się zaczął....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów czekam do 1 w nocy.

Wczoraj oczekiwałem premiery, dziś (a właściwie jutro) chętnie bym sobie już pograł :)

Ciekawi mnie ile osób, spośród wszystkich, którzy zakupili BF'a ma z nim problemy.

EA ma u mnie wielki minus za tego Battleloga, co nie oznacza, że odwrócę się od nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"If you have been "kicked by admin" from a server, please go here to update Punkbuster. Thank you for your patience."

Niech ich coś kopnie. Już myślałem, że się z tym uporają. Nie mogę dostać się do gry, więc na co mi PB :( Wam udało się jakoś przemknąć przez te problemy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nad toba napisałem, że mam taki problem, pisałem na czacie i g**no. Dałem 130 zł żeby czekać na 2 dni po premierze? Oto fota problemu:

I nic się nie dzieje jak nacisnę update tylko przerzuca mnie do Origina gdzie jest strona kupna gry.

A w tym menadżerze pisze żeby czekać na skończenie aktualizacji.

post-315242-1319781055_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi na originie jak chcę grę włączyć to pojawia battlelog i napis u dołu ekranu: game instaling waitig for you to finish installation. Pliki z płyty przekopiowane na dysk już dawno. Co mam robić: czekać czy coś trzeba zrobić? Mógłby ktoś z grających już szczęśliwie opisać wszystko punkt po punkcie, bo ta instrukcja (krótsza niż niektóre ulotki) nic nie wyjaśnia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...