Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A gdzie jest ten Mag Ognia, który ma ognisty puchar? Szukałem ale za chiny nie mogę znalezć.

Wyjdź z Montery i kieruj się wzdłuż skalistego wąwozu na północ od miasta (znajduje się pomiędzy farmą Dennisa, a siedliskiem grupki buntowników pod przywództwem Masona). Po minięciu wąwozu zejdź ze skał. Za plecami zobaczysz jaskinię. Wejdź do niej. W środku natkniesz się na Maga Ognia, Rakusa. Powie Ci o swoim problemie oraz o tym, iż jest w posiadaniu Ognistego Pucharu. Wyprowadź Rakusa z jaskini, po drodze niszcząc wszystkich napotkanych ożywieńców. Kiedy Mag Ognia będzie wolny i bezpieczny, a potwory zamieszkujące jego jaskinie przestaną istnieć, Rakus wręczy Ci Ognisty Puchar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki trochę dziwny problem. Otóż zainstalowałem ostatnio G3 + Community Patch 1.6 Full. Zacząłem normalnie wykonywać questy aż do zadania z przepędzeniem dzików z obozu drwali koło Reddock. Poszedłem tam, ale bestii tam nie było. Pomyślałem, że może gdzieś poszły. Odpuściłem na chwilę i poszedłem oczyścić jaskinie. Tam też potworów NIE ma. Wędrującego patrolu orków też nie ma. Potwory takie jak wilki, ścierwojady itp są ale tych, których mam zabić w jakimś queście brak. Miał ktoś tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Nargogh to moje czwarte podejście do G3 więc wiem dokładnie gdzie są dziki i Orkowie. Obchodziłem te miejsca po kilka razy i o różnych porach dnia, ale nic to nie dało.

Cragir Twoja rada nie pomogła a wręcz stan gry się pogorszył. Dni zaczęły lecieć w zawrotnym tempie. Z pierwszego nagle zrobił się 136. Wiem jak temu zaradzić, ale zaraz przeinstaluje całą grę i patcha nie będę wgrywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem maly, otoz przechodze gre pomagajac w glownej mierze orkom i asasynom (wczesniej dwukrotnie gralem pomagajac buntownikom i adekwatnie koczownikom) na pustyni i mam takie pytanie odnosnie reputacji u tych ostatnich. Jak mozna zrobic 75%? No bo mam 39, jestem w Mora Sul i szczerze zaczynam watpic w zdobycie tych 75% zeby wejsc do Ishtar. Zabijam wszystkie grupy koczownikow na jakie sie natkne, wykonuje wszystkie zadania dla asasynow. Wie ktos moze jak dobic ta reputacje? Tylko mnie nie dobijajcie stwierdzeniem, ze trzeba bedzie chodzic po calej pustyni w poszukiwaniu band koczownikow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zabicie każdego maga wody dostaje się bodajże +6 do reputacji. Jest jeszcze jedno zadanie, które zapewnia całe +10 albo nawet +20, ale nie pamiętam, o co w nim chodziło. Nazywalo się chyba "powitanie w Varancie".

Fakt faktem mogę Cie zapewnić, że 75% jest do osiągnięcia bez problemu, wiem, bo sam kilkakrotnie grałem po stronie Asasynów, bo... jakos lubie pustynię;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Bradze i Bakareshu to akurat zrobilem. Ale kurde nie wiedzialem, ze sie dostaje reputacje za zabijanie magow wody, jakos nie przyszlo mi do glowy, ze przeciez wspolpracuja z koczownikami, co sila rzeczy stawia ich przeciw asasynom. Dzieki za oswiecenie, ide pozabijac dziadow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeszcze a propos mojego problemu na stronie wcześniej, czytałem i się zastanawiam, czy to może być problem patchy... w opakowaniu jest niby płytka z jakimiś patchami i tym razem jej nie wgrywałem (na starym kompie 2 razy ta grę instalowałem i zawsze patche wgrywałem z płytki), ale jak I raz grałem na starym kompie (tym z xp) to nic się nie działo i dopiero jak kumpel mi o niej powiedział to wgrałem. Myślicie, że tu może być problem? savy i tak mam zwalone, a nie chcę mi się grać 4h żeby sprawdzić, czy działa jeśli i tak mi się zwali... i nie wiem już kurka czy wgrywać ten 1.6 bo jedni mówią, że wypas, inni, że jedno g... byłbym ogromnie wdzięczny gdybym mógł usłyszeć wasze opinie, z góry ogromne dzięki i dzięki jeszcze za wcześniejszą pomoc :)

http://forum.gothic.phx.pl/archive/index.php/t-14166.html

tu możliwe że jest rozwiązanie problemu mojego, ale znowuż ja nie mogę się tam udzielać bo nie jestem użytkownikiem i nie wiem przez to jakie mam powpisywać wartości dla 4 gb ramu. Z tego by wychodziło, że rzeczywiście na 1gb chodziło dobrze bo takie są fabryczne, ale jeżeli chodzi o 4 gb to nie mam pojęcia, co wpisać. To się chyba nawet wydaje logiczne, bo wartości są charakterystyczne dla 1gb ram. Jeśli komuś się tam nie chce wchodzić to tu napiszę:

Znajdź w pliku ge3.ini następujące wpisy:

? Cache.SizeImage=128000000

? Cache.SizeMaterial=40000000

? Cache.SizeMesh=70000000

? Cache.SizeSound=80000000

? Cache.SizeCollisionMesh=40000000

? Cache.SizeAnimation=40000000

? Cache.SizeSpeedTree=10000000

I zmień je na coś takiego:

? Cache.SizeImage=384000000

? Cache.SizeMaterial=63000000

? Cache.SizeMesh=171000000

? Cache.SizeSound=54000000

? Cache.SizeCollisionMesh=48000000

? Cache.SizeAnimation=90000000

? Cache.SizeSpeedTree=30000000

Ale te nowe wartości są dla 3 gb :angry: a ja się na tym nie znam <_< będę wdzięczny za wszelką pomoc i sorki za ewentualne użalanie się nad sobą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wrzuciłem 1.6 to zauważyłem takie zmiany:

- poprawione zbieranie staffu z poległych przeciwników (nie podświetla ciała, które nic nie ma przy sobie);

- kolorowe opisy skrzyń (czerwone - zamknięte; pomarańczowe - otwarte, ale z przedmiotami; białe - otwarte i puste);

- poprawione hitboxy (rzadko kiedy nie zadasz obrażeń pomimo tego, że miecz tnie przeciwnika; w podstawce to była makabra, zbyt często to się zdarzało i psuło grę);

- poprawiony teleport (gdy używasz kamieni to po teleportacji automatycznie chowasz runę);

- nowe obrazki przy ładowaniu planszy; :D

- WYDŁUŻONY czas ładowania leveli.

- brak wpływu na fps (miałem nawet wrażenie, że jest jeszcze gorzej);

Jak widać przy swoich zaletach 1.6 ma dwie wady (które zauważyłem samodzielnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikolaj u mnie patch 1.6 więcej popsuł niż naprawił więc dałem sobie z nim spokój.

Co do naprawienia save'a to wg mnie nie da się. Ja też tak kiedyś miałem, że w trakcie zapisu wywalało błąd o zbyt małej wartości pamięci wirtualnej, gra się niby zapisywała, ale nie dało się wgrać tego save'a. Rada ode mnie? Sejwować co 10 min. Wiem, że to upierdliwe ale inaczej się nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta... mam ten 1.6 i już kurka nie wiem, czy lepiej, czy gorzej <_< no ale niby tylko raz mnie wywalilo z gry (nie licząc tego o czym pisałem) ale tuż po tym jak dałem sejwa :) przynajmniej o tyle dobrze, cóż poradzić... chyba czekam na gothica 4, co to będzię tylko na vistę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...