Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja może z innej beczki bo nie czytałem tego wszystkiego. Mianowicie chodzi o to, że jak wyświetla mi okienko (Od kodów ;)) to są tam tylko kwadraciki i nie wiem co z tym zrobić :( Może to by pomogło też coś z grą mam 2G RAM 1.61 GHz procesor AMD Sempron 2600+ NIVIDA GeForce 6600 i też się trochę tnie proszę o odpowiedź może trochę pomoże.

PS. Robiłem UPDATE sterowników i nic ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może z innej beczki bo nie czytałem tego wszystkiego. Mianowicie chodzi o to, że jak wyświetla mi okienko (Od kodów ;)) to są tam tylko kwadraciki i nie wiem co z tym zrobić :( Może to by pomogło też coś z grą mam 2G RAM 1.61 GHz procesor AMD Sempron 2600+ NIVIDA GeForce 6600 i też się trochę tnie proszę o odpowiedź może trochę pomoże.

PS. Robiłem UPDATE sterowników i nic ;(

nie graj na kodach gra jest strasznie łatwa

chyba że ktoś ci gdzieś utknie/zniknie/deadnie

ale wtedy kody nic nie dadzą

Zazwyczaj kupcy oznaczeni jako "Handlarz" posiadają w swoim asortymencie młoty i piły.

mają ale kowalskie ( nie mówię tu o kowalach którzy tego nie mają wcale )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj kupcy oznaczeni jako "Handlarz" posiadają w swoim asortymencie młoty i piły.

mają ale kowalskie ( nie mówię tu o kowalach którzy tego nie mają wcale )

Miewają również zwykłe młoty... A tak to hmm... jeden młot na pewno leży w Silden, tam gdzie stoi ten rybak, który chce od nas swoje narzędzia, które zeżarły mu potwory. Co do reszty - musisz szukać ;/ Ja młoty zdobyłem, w ten sposób, że w Geldern katowałem niewolników, często posiadali młoty, piły, kilofy, łopaty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj kupcy oznaczeni jako "Handlarz" posiadają w swoim asortymencie młoty i piły.

mają ale kowalskie ( nie mówię tu o kowalach którzy tego nie mają wcale )

Miewają również zwykłe młoty... A tak to hmm... jeden młot na pewno leży w Silden, tam gdzie stoi ten rybak, który chce od nas swoje narzędzia, które zeżarły mu potwory. Co do reszty - musisz szukać ;/ Ja młoty zdobyłem, w ten sposób, że w Geldern katowałem niewolników, często posiadali młoty, piły, kilofy, łopaty...

Niewolnicy.. w sumie niezly sposob oO. (ze tez sam o tym nie pomyslalem xd)

Ja to wszystko znalazlem w Vengardzie (fakt, nie wszystko, ale jednak), okolicznych miastach, na sciezkach, w kopalniach roznych itp. Chciec to moc ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeronRav

Posiadasz za słabą kartę graficzną. Sam miałem taki problem na starym kompie, gdy chciałem się pobawić :).

O przepraszam mi tam wszystko działa na średnich detalach a mam kofing kompa prawi identyczny jak DeronRav. Tylko żeby grać na kodach trzeba się trochę narobić a nie jest to warte tej gry. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja grałem ( na starym sprzęcie o takiej samej konfiguracji, tylko Procek lepszy) to nie było community patchów ;) Albo miałem problem ze sprzętem. Kupywałem grę w czasach "Zniżki świątecznej Cd-Projektu" czyli premiera.

A jeżeli o kody, to nie martw się. One działają, tylko nie widać co wpisujesz i radzę nie panikować przy wpisywaniu kodu "give all". Gra wtedy koło minuty generuje przedmioty. (Zwiecha chwilowa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

give all to ja nienawidzę... za łatwo! Mi chodzi o to, że nie wiem co wpisuje i często jest tak, że jest jakoś błąd w kodzie i nie wiem co źle wpisuje :/ I dobrze znam reakcje na kody i nie panikuje jak mi np. 5min się coś ładuje tylko spokojnie czekam ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle G3 jest jakieś takie łatwe i trochę nijakie... Szkoda... Ale wciąż jest to Gothic, w którego mimo braku tego klimatu DA SIĘ GRAĆ... A co do cheatów to mój kumpel miał z 7 stron tego... Przyznam, że "czity" są fajne jak gra się dla jaj np. Wybić wszystkich NPC w grze w jak najbardziej efektywny sposób xD

Ale to jest przynajmniej jeszcze Gothic, a nie co ten indyjski chłam, który Jowood i Trine Games mają czelność nazywać Gothic!!! Skandal!!!! Umarł król... i kicha... ni ma super RPG...

Takie posty to w "Komentarzach" proszę umieszczać. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram w to cudo od długiego czasu, ale nie mogę go przejść z jednego powodu: w Geldern Vak mi oznajmia tak jakby to było morderstwo czy kradzież, ale bez możliwości wyboru opcji obrony, że jakaś morra odbija ich miasta albo jakoś tak po czym mnie atakuje i całł reszta kompanii... ma ktoś jakiś pomysł jak przez to przejść żeby było zgodnie z historią, znaczy, żebym mógł z nim pogadać o artefaktach? plx, na początku postępowałem zgodnie z poradnikiem ale i sam nic nie wykombinowałem, plx pomóżcie :( będę bardzo wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przejąłeś zbyt wiele miast. Chyba 3 (Ardei nie licząc). Lepiej nie decyduj się na odbicie następnego z rąk orków, bo Cię w ogóle do miast nie będą wpuszczać i atakować kiedy tylko Cię zobaczą. Na razie tylko przywódca ma do Ciebie jakieś wąty. Na razie nie przejmuj miast, bo zepsujesz sobie grę. Jeśli idziesz drogą Innosa to

będziesz mógł na końcu wyzwolić miasta, a nawet musiał

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki, ale z kolei mam inny problem :( tym razem natury technicznej: od niedawna mam vistę i wszystko ładnie chodziło... przez tydzień... potem jak grałem to po około 3h grania mnie wywaliło i poinformowało że brak pamięci... wczytałem grałem i znowu mnie wywaliło po 2 godzinach jak chciałem dać szybki zapis. Nie grałem jakieś 2 tygodnie i kiedy od niechcenia znowu uruchomiłem to gra chodziła przez 3h i znowu to samo, podczas zapisywania... ktoś wie o co chodzi? mam Geforce 9600GS (gra mi chodzi spokojnie na wysokich), Intel Core quad 2,4 GHz, 4GB RAM i porządny zasilacz około 450 W... z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada ogólna - nie grałem w G3 - to zmniejsz ustawienia graficzne i sprawdź, czy przypadkiem jakiś program się nie włącza/wirus nie buszuje po komputerze i zapycha mu RAM. Ewentualnie przeinstaluj grę na mniejszy dysk, który uprzednio poddaj formatowi.

edit: przyszła mi jeszcze myśl na gryzaki, tzn. programy, które nie lubią się z G3. Sprawdź, czy wgrywałeś ostatnio coś, co mogło mieć wpływ na stabilność gry i wywal to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...