Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

no cóż, na pocieszenie powiem ci że nie ma filmiku końcowego.

jest po prostu kilka obrazków, ze słownym opisem co się stalo z twoimi przyjaciółmi - gornem, diegiem itp w tym jedno nawiązanie do ścieżki którą wybrałeś. jeśli chcesz mogę ci zdradzić co usłyszałbyś gdyby działało

Proszę używać znaczników [spoiler ] [/spoiler ] - nie każdy ma ochotę poznać zakończenie gry w inny sposób, niż ją przechodząc.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da się dorwać plików z zakończeniem gdzieś w folderze z grą? jeśli nie to mógłbyś podać, jak to się kończy? aha, dzięki za chęć pomocy. może, za parę tygodni uzbroje się w cierpliwość i zacznę grać od nowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mógłbyś dorwać zakończenia w pliku z grą, bo zakończenie składa się ze zbioru krótkich opowieści o każdej z ważniejszych postaci.

w przypadku wybrania drogi adanosa (zniszczenie artefaktów, zabicie rhobara i zubena) usłyszysz ze ludzie i orkowie nauczyli się życ razem i wojny się zakonczyly na zawsze (oczywiscie po pewnym czasie). diego został najbogatszym człowiekiem świata, cor angar został pustelnikiem, itp itd i tak o każdej ważniejszej postaci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, jakby zobaczyć tą końcówkę, i wpadłem na pomysł. (jestem fanem części pierwszej i drugiej, chce zobaczyć jak to się kończy.)

więc tak: mógłby ktoś dać save, gdzie Xardas już 'ruszył się'? najlepiej tuż pod jego wieżą. byłbym naprawdę wdzięczny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie jak zdobyć taką broń, dzięki której będziemy mieli umiejętność 'Mistrz dwóch ostrzy' bez wchodzenia do Ishtar?

Mistrzowski Miecz znajdziesz w 36 z kolei otwartej skrzyni. I to dokładnie "skrzyni", żadne metalowe skrzynie, kufry, etc. się do tego nie liczą. Pełna lista tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jest 48 skrzyń na całym kontynencie. Te główne bronie nie są generowane losowo, tylko reszta zawartości skrzyni.

I dobrze kombinujesz. Jeśli jako 36 otworzysz skrzynię w Trelis u Khabir'a to tam znajdziesz Miecz Mistrzowski. A jeśli jako 36 otworzysz skrzynię w Ishtar, to tam będzie Miecz Mistrzowski. Tak samo jest z pozostałymi 47 itemami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Mianowicie w Cape Dun dostałem misję rozprawienia się z bandytami Ortegi i w ogóle nie mogę go odnaleźć (byłem w jaskini pod Cape Dun, ale były tam tylko gobliny, ogry i 2 smoki). Znalazłem grupkę złodziei na wybrzeżu, ale to nie o nich chodzi. Wie ktoś, gdzie znajdę tego nieszczęsnego Ortegę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Mianowicie w Cape Dun dostałem misję rozprawienia się z bandytami Ortegi i w ogóle nie mogę go odnaleźć (byłem w jaskini pod Cape Dun, ale były tam tylko gobliny, ogry i 2 smoki). Znalazłem grupkę złodziei na wybrzeżu, ale to nie o nich chodzi. Wie ktoś, gdzie znajdę tego nieszczęsnego Ortegę?

Tez mialem z tym problem :) Idz wybrzezem na zachod, dlugo. Az w poblizu obleganego zamku. Gdzies tam znajduje sie jaskina z Ortega. Znajduje sie (jezeli wyjdziesz od miata) po lewej oparta o klif. ( Czy jesli podniesienie nad woda jest piaskowe to czy mzoan go nazwac klifem? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz gdzie są Orkowie, których masz zabić dla Gelforda z Reddock, albo tam gdzie jest ten myśliwy Chris to tam widać taką małą kotlinkę i idź tam, po drodze bodajże będziesz musiał zabić kilka wilków, a przed jaskinią będą stali bandyci. Napewno tam trafisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów mnie Gothic powalił ^^

Mam problem z Nefariusem, a dokładniej z zadaniem "Zabezpiecz Grobowiec".

Mianowicie zaprowadziłem go do tego grobowca Haran Ho i przy wejściu zaczepia mnie i mówi, żebym poszedł oczyścić grobowiec z bestii. Każę mu czekać i wchodzę, zabijam pełzacze, czytam kamienne tablice i wracam do naszego kochanego Maga Wody ^^

Mówię mu, że zabezpieczyłem grobowiec, lecz na tym rozmowa się kończy. On nie ma najmniejszego zamiaru wejść do środka, tam gdzie są te kamienne tablice za czym idzie brak możliwości nauczenia się Eksplozji Lodu. :blink:

Gdy na niego klikam dostępne są tylko 3 opcje : Zaczekaj tutaj!; (Daj miksturę) i oczywiście KONIEC :P

Jego imię dalej jest niebieskie, więc nie mogę go pobić, próbowałem się przespać, lecz to nic nie dawało.

Dodam też, że jak grałem ostatnim razem to wszystko poszło gładko, jak po maśle.

Macie jakieś pomysły jak zmusić Nefariusa do wejścia do środka ?

Btw. oczywiście opcja "Zaczekaj tutaj!" nic nie daje :blink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zabiłem bo wyskoczył napis, że wykonałem to zadanie. Próbowałem nawet nie czytać tablic ale to nic nie dawało :|

Jest jakiś sposób może na wyrzucenie kogoś z drużyny? Wiecie, żeby już nie łaził za Bezim ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wyrzucic z druzyny są dwa sposoby. pierwszy - mowisz temu komus zeby za tobą nie chodził, drugi - idziesz z tym kimś np w sam środek stada pustynnych pełzaczy. jeśli dobrze pójdzie, to gdy nie będziesz mu pomagać, to pełzacze go wykończą, ponieważ mają tą zaletę (a może wadę? :D) że atakują bardzo szybko i bez przerwy. Jeśli go otoczą i zaczną siekać, to nie ma szans.

Zeby przestał za tobą łazić wystarczy uzyc runy teleportacyjnej. tylko slyszalem ze potem są problemy z przyjeciem kogos innego do druzyny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, niezupełnie o to mi chodziło ;P

Po pierwsze: ta osoba ma przeżyć.

Po drugie: musi się jej zmienić napis na łbem na obojętnie jaki kolor oprócz niebieskiego i czerwonego.

Po trzecie: nie mam opcji dialogowej "Wracaj!".

Po czwarte: ee...nie wiem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...