Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
KODY DO GRY

Otwórz plik ge3.ini w katalogu Gothic/Ini i zmień:

[Game]

TestMode=false

na

[Game]

TestMode=true

Podczas gry wciśnij [~], wpisz w konsoli

Give - otrzymujesz przedmiot specjalny

God - nieśmiertelność

Invisibility - niewidzialność

Kill - wszystkie cele są martwe

Teach all - otrzymujesz wszystkie umiejętności

Spawn - Wyświetlenie wszystkich wrogów i przedmiotów specjalnych

1. Wejdź w konsolę i wpisz "spawn sh", z nieba zleci "Pan pomoc aka Przywódca" (or sth like this). Pogadaj z nim i znajdź opcję Wyzwól Myrtanę.

2. Nie ma 12-stego paladyna, to bug.

3. Musisz mieć u nich 75 % reputacji. Jeśli cały czas pomagałeś koczownikom na pystyni, to raczej nie masz już szans na dostanie się tam legalnie.

4. Nie przypominam sobie abym brał od Zubena jakąś lancę... Chyba dostałem ją od Rhobara...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: niemoge odnaleźć ostatniego pucharu ognia .Nawet poradnik z CDA mi nie pomógł . Są jakieś kody na ten puchar?

Pamiętam, że przez pewien bug w grze nie można miec "uczciwie" 12 pucharów ognia. Jest jednak sposób na obejście tego:

Gdy będziesz w Monterze i zagadasz do jednego z niewolników na wykopaliskach(poprosi o zwolnienie z pracy), to zamiast najpierw iśc do jego szefa, pobij tego niewolnika i zabierz mu puchar z ekwipunku. Potem jak go już zwolnisz, to dostaniesz jeszcze jeden puchar za wykonanie misji. Oczywiście nie wiem czy to działa, jezeli już wykonałeś to zadanie...

MAM TO ZADANIE WYKONANE - MAM JEGO PUCHAR ,A MIASTO UWOLNIŁEM

NADAL BRAKUJE MI JEDNEGO PUCHARU . POMOŻE KTOŚ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mejzor:

- Nie ma czegoś takiego jak "abilities" z dwójki. Gdyby było to bym napisał, a nie rozpisywał się nad bugiem :P

- Najstarsi indianie nie wiedzą czemu tło jest czarne :twisted: Zresztą po co grasz na kodach? Co to za przyjemność?

Mam dwa profile jeden na kodach drugi bez. Ten drugi zacząłem niedawno i właśnie potem (po zaczęciu nowego profilu) napisałem to pytanie.

P.S. Czemu nie moge sie nauczyć wyrobu trucizn :?: podchodze do któregoś z assasynów który może mnie tego nauczyć, daje naucz mnie wyrobu trucizn,trace złoto, NIE trace PN i nie mam umiejetności. Nie wiecie co to za bug :?: jak mogę temu zaradzić :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego teraz jak gram od początku nie ma w sklepie ognistego miecza?? Gdzie sie naucze walki cięzką bronią ?? I u kogo można sie nauczyc czarów

Da sie u kogoś naprawić broń i zbroje?? Gdzie znajde ognisty miecz bo nie ma w sklepach nie wiem czemu. Jak grałem były teraz zaczołem od nowa bo mi sie savey spieprzyły i nie ma w tych sklepach co były ognistego miecza. Jak otworze te drzwi w geldern, czy da sie otworzyć je jakims kluczem bez umiejętność otwierania zamków. I gdzie znajde jakieś fajne artefakty ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego teraz jak gram od początku nie ma w sklepie ognistego miecza?? Gdzie sie naucze walki cięzką bronią ?? I u kogo można sie nauczyc czarów

Da sie u kogoś naprawić broń i zbroje?? Gdzie znajde ognisty miecz bo nie ma w sklepach nie wiem czemu. Jak grałem były teraz zaczołem od nowa bo mi sie savey spieprzyły i nie ma w tych sklepach co były ognistego miecza. Jak otworze te drzwi w geldern, czy da sie otworzyć je jakims kluczem bez umiejętność otwierania zamków. I gdzie znajde jakieś fajne artefakty ??

Walki ciężka bronią nauczysz się u Hogara w Klanie Młota lub u wodza orków (nie pamiętam którego, ale chyba był to typ z Geldern), zaś broni i zbroi nie da się naprawić, możesz je co najwyżej ulepszyć, ale musisz się tego sam nauczyć. Czarów nauczysz się w kapliczkach (oprócz tej w Bakareshu i Klanie Ognia. Artefaktów najwięcej jest właśnie w Geldern.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z demem G 3 .... w czasie instalacji wyskakuje mi błąd

http://img487.imageshack.us/my.php?image=gothicerrorjo3.jpg

i nie wiem co z tym zrobić ... próbowałem instalować to kilka razy i to nie przynosi rerzultatów ...

mój komp :

Semphron 3000+

512 ram

Galaxy Gf 7600GS

Windows Xp Serwise pack 1

dodam jeszcze, że demo pobrałem z sieci ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z demem G 3 .... w czasie instalacji wyskakuje mi błąd

http://img487.imageshack.us/my.php?image=gothicerrorjo3.jpg

i nie wiem co z tym zrobić ... próbowałem instalować to kilka razy i to nie przynosi rerzultatów ...

mój komp :

Semphron 3000+

512 ram

Galaxy Gf 7600GS

Windows Xp Serwise pack 1

dodam jeszcze, że demo pobrałem z sieci ...

:arrow: Spróbuj uruchomić grę

:arrow: Nie wiem, czy ten program cośtam-cośtam jest wymagany.

:?: Co się dzieje dzlej po tym błędzie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry jesli ktos juz to pisał ale mam problem z miesem plochliwego jelenia.Gdzies znalalem(moze nawet tutaj) ze trzeba zabic wszytskie plochliwe jelenie w okolicy ja tak zrobilem i raczej zadnego nie przeoczylem a mimo to nie mam mozliwosci przeprowadzenia dialogu z mysliwym ktory mi to zlecil.Moze ktos mial podobny problem i go rozwiazal???Bo nie chcialbym zaczynac gry od nowa.Z gory dzieki za help.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ognistego miecza... to ja kupilem go u handlarza(nie w sklepie - spozywczakow nie ma w G3) w Ardei powykonaniu prawie wszystkich questow w ardei, reddock i Cape Dun ;)

i mam tez pytanko.. mam postac na 19lvl, zabilem demona w Gocie i jestem w Faring.. gdzie najlepiej sobie potem pojsc? na pustynie czy na polnoc? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ognistego miecza... to ja kupilem go u handlarza(nie w sklepie - spozywczakow nie ma w G3) w Ardei powykonaniu prawie wszystkich questow w ardei, reddock i Cape Dun ;)

i mam tez pytanko.. mam postac na 19lvl, zabilem demona w Gocie i jestem w Faring.. gdzie najlepiej sobie potem pojsc? na pustynie czy na polnoc? ;)

jeśli chcesz iść do Nordmaru musisz znaleźć jedno z niestrzeżonych przejść np przy Silden lub wykonać kilka zadań aby zostać myśliwym w Faring. Do Varrantu przejdziesz raczej bez problemu :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ognistego miecza... to ja kupilem go u handlarza(nie w sklepie - spozywczakow nie ma w G3) w Ardei powykonaniu prawie wszystkich questow w ardei, reddock i Cape Dun ;)

i mam tez pytanko.. mam postac na 19lvl, zabilem demona w Gocie i jestem w Faring.. gdzie najlepiej sobie potem pojsc? na pustynie czy na polnoc? ;)

jeśli chcesz iść do Nordmaru musisz znaleźć jedno z niestrzeżonych przejść np przy Silden lub wykonać kilka zadań aby zostać myśliwym w Faring. Do Varrantu przejdziesz raczej bez problemu :)

taa.. przed chwilka zapolowalem sobie z Wilsonem i zostalem mysliwym ...

ale chodzilo mi o to czy z taka postacia lepiej isc do Nordmaru czy na pustynie ... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jak zainstaluję servise packa 2 to będzie można to zainstalować ?

Ja nie mam service packa 2, a biblioteke zainstalowalem. Sprawdz, czy uda sie zainstalowac po zupdate'owaniu Windows Installera do wersji 3.1. Blad, ktory wyskakuje Ci podczas uruchamiania gry jest spowodowany wlasnie tym, ze nie zasintalowales biblioteki Visual C++.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poradniku do gry dołączonym do CDA pisze, że zdolności kowalskiej "Ulepszanie pancerza" uczy "kowal z klanu Młota". Tylko że nijak żaden nie chce mnie tego nauczyć :/ Bo jest tam dwóch kowali: Ingvar i Stejnar. Dla Ingvara wykonałem wszystkie misje i nauczył mnie wytapiania mieczy z czystej rudy. Dla Stejnara przyniosłem 100 bryłek rudy i dostałem...lekki pancerz nordmarczyka (sic!) no i dalej nie da się u niego nauczyć tego ulepszania pancerza... Ktoś wie jak można zdobyć tą umiejętność? I czy w ogóle można? Bo na jakimś forum przeczytałem, że nie da się tego nauczyć, a ten talent nawet dodany z konsoli i tak nie działa :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w sklepach losowo pojawiają sie bronie do kupienia?? bo za 1 razem w sklepach były ogiste miecze teraz gram o d nowa i nie ma tylko długie. Gdzie moge dostać ten miecz, jest jakis quest lub miejsce w którym sie znajduje on?? I gdzie kupie te scrrole z otwiereaniem zamków??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań:(No w pół dotyczą Gothica)

1. Które karty graficzne są lepsze z Radeon 9600XT Czy jak juz to Radeon 9600Pro...pytam sie poniewaz duzo kazsiorki nie mam akurat tyle ile kosztują te karty tylko nie weim ktora lepsza jakosciowo o to link do tego XT http://www.znak.pl/index.php?prid=kgATI9600XTSap256DVIbulk A o to PRO http://www.znak.pl/index.php?prid=kgATI9600ProSap256+BOX -ktora radzicie kupic bo mi sie wydaje ze XT.

2.czy ta karta do ktorej dalem linka do XT udzwignie G3? mogą byc najnizsze detale !!!!! PROSZ E HELMp wybralem akurat te modele bo bo tak bo na cos wiekszego mnie nie stac SKARBONKA PRAWIE PUSTA :roll: POMOZCIE udzwignie o to jest pytanie

Czy jest to najlepszy wybor z zakrsie 300 zł???

Pytam sie tego w dziale Gothic 3 poniewaz jestem FANEEEMMM GOTHICa i chodzi mi tylko o to czu ydzwignie :lol: A tak wogule Pozdrowionka Dla fanów :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...