Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matioso

Rozwiązany: Problem z komputerem/dyskiem

Polecane posty

Raz na kilka przypadków po odinstalowaniu i zainstalowaniu kontrolera wchodzi on w konflikt z czymś (wykrzyknik w menadżerze zadań). I wtedy pomaga jedynie przeinstalka systemu (czasem przywracanie ale nie zawsze). To jest ewentualna konsekwencja i to miałem na myśli. Być może po prostu ktoś wie jak z takiej sytuacji wybrnąć lub zna inną metodę na przywrócenie DMA - to miałem na względzie pisząc aby się wypowiedział jakiś ekspert. W każdym razie niczym innym niż padem systemu nie ryzykujesz - ale wolałem napisać wcześniej o takim zagrożeniu niż postawić Cię przed faktem dokonanym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, martwią mnie tylko te dwie iglice skierowane w dół - możliwe, że to przez odwoływanie się samych procesów systemowych a możliwe, że występuje już degradacja powierzchni (jeszcze nie błędy ale już spowolniony odczyt). Jak to działa w praktyce? Nie muli już?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem wznowić wątek z tego powodu,iż po jakimś czasie użytkowania komputera dysk znowu przestawił się w tryb PIO i zrobiłem tak jak poprzednio czyli odinstalowałem i po ponownym uruchomieniu komputera sam zainstalował sterownika tylko ,że od nowa po kilku minutach dysk przestawił się znowu w tryb PIO i nie wiem co mam z tym zrobić. Ewidentnie widać,jak mi muli komputer i komputer te czynności co wykonywałem poprzednio wykonuje je dłużej.

Proszę o pomoc co w tej sytuacji mam robić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...