Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2011

Polecane posty

Jesli to wina plytek, wymienimy. Wysylka uwalonych (do nas) na nasz koszt. Plus bonus za zmarnowany czas i nerwy. Don't cry.

To może przejadę swoje sprawne egzemplarze pumeksem, wyślę do was i dostanę bonus - Deus Ex Human Revolution z autografami ludzików z redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam pytanko ;/ Nie wiem jak wam ale mi instalacja TR dochodzi do połowy i potem zapiernicza do końca w 3 sek i wyskakuje jakiś błąd CRC. Gra się nie instaluje w ogóle ;/ Wiecie co to? Może felerna płytka.

u mnie ten sams problem ale na windows xp

Mam ten sam problem :/ połowa instalacji i błąd danych CRC. Miałem tak wcześniej ze Splinter Cell z poprzedniego numeru, dałem do reklamacji i się zainstalowało.

Na tej płycie też mam kilka rys ale na płycie z Silent Hunterem też kilka jest i wszystko się ładnie instaluje. Nie mam już do tego siły :/ zawsze jak wyjmuję płytę z tego kartonowego opakowania mam niemiłą niespodziankę podczas instalacji.

PS. Czym mogę sprawdzić czy płyta jest uszkodzona żeby nie latać do innych i sprawdzać na kilku kompach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te podwójne kartonowe pudełka, to jakieś nieporozumienie, przy wyjmowaniu działają jak hebel, obie płyty mam mocno porysowane, mimo że starałem się je delikatnie wyjmować. Jak już chcą zaoszczędzić, to wolę w kopertach, pojedyncze tekturki są też ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji SH mam ten sam problem co poprzednicy. Błąd danych. Płytka wymięka przy jakimś pliku dźwiękowym z katalogu Data gdzieś na samym początku instalacji. Czy to wina uszkodzonej płyty, czy co? Ja powiem jeszcze tylko, że już od jakiegoś czasu płytki z CDA są u mnie bardzo źle odczytywane, do tego stopnia, że często sensowniej jest mi skopiować sobie gry na dysk i to z niego przeprowadzać instalki. Myślałem, że to wina starego napędy, ale kupiłem nowy i jest to samo. Płytki ze starszych numerów, gdzieś sprzed półtora roku wczytują się bezbłędnie. Co się w nich takiego zmieniło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji SH mam ten sam problem co poprzednicy. Błąd danych. Płytka wymięka przy jakimś pliku dźwiękowym z katalogu Data gdzieś na samym początku instalacji. Czy to wina uszkodzonej płyty, czy co? Ja powiem jeszcze tylko, że już od jakiegoś czasu płytki z CDA są u mnie bardzo źle odczytywane, do tego stopnia, że często sensowniej jest mi skopiować sobie gry na dysk i to z niego przeprowadzać instalki. Myślałem, że to wina starego napędy, ale kupiłem nowy i jest to samo. Płytki ze starszych numerów, gdzieś sprzed półtora roku wczytują się bezbłędnie. Co się w nich takiego zmieniło?

Prawdopodobnie wina tloczni. Plyte ci wymienimy na sprawna, a jak sytuacja nie ulegnie poprawie, to poszukamy innej tloczni plyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty nawet nie próbowałem wkładać do kompa ;D

Tomb Raider: To nie jest gra dobra dla moich biednych nerwów.

Silent Hunter 4 + Dodatki: Niby super gierka, lecz po zdjęciach stwierdziłem że to nie dla mnie :(

The Tiny Bang Story: Kolejna gra nie dla mnie. Jedyna przygodówka w jaką grałem i którą przeszedłem był Ankh ;)

No cóż - Może mój urodzinowy, Listopadowy numer będzie miał coś dla mnie.

Mam nadzieję że większość czytelników znalazło w tym numerze coś dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wasze komentarze... To chyba jestem mega szczęściarzem, bo ani razu nie miałem problemu z żadną grą z cda ;d

Jestem z tego samego zdania. Ja nie miałem kłopotów z odpalaniem płyt oraz gier. Jestem szczęściarzem :)

Może źle kupują CDA tam gdzie nie powinni? :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wasze komentarze... To chyba jestem mega szczęściarzem, bo ani razu nie miałem problemu z żadną grą z cda ;d

Jestem z tego samego zdania. Ja nie miałem kłopotów z odpalaniem płyt oraz gier. Jestem szczęściarzem :)

Może źle kupują CDA tam gdzie nie powinni? :blink:

Jako pocieszenie - zmienilismy tlocznie, mam nadzieje, ze to powoduje radykalne zmniejszenie ilosci problemow z plytkami w kolejnych CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...