Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2011

Polecane posty

Drugi numer z rzędu problem z płytami. Druga płyta w porządku, działa bez zarzutu, płyty z Tomb Raiderem napęd nawet nie był w stanie zobaczyć, jakby to płyta nie była, tylko kawał plastiku. Po 40 minutach prób cudem płyta zaskoczyła. Zainstalować i tak się nie da, instalator po 15 minutach męczarni i zgrzytu daje za wygraną, proces staje na 1/3. Na litość Boską, Panowie, zmieńcie tłocznię! Czy Wy kontroli jakości nie macie?

"Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zajechanie napędu badziewna płytą" ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestujcie w lepsze napędy :P ja w swoim laptopie też mam problem z odczytaniem płyt więc idę do pracy i w pracy na stacjonarnym zgrywam sobie wszystkie dane z płyty na dysk zewnętrzny i wszystko śmiga jak powinno ;)

Z takimi poradami to nadajesz się do działu obsługi klienta Microsoftu ;> Napęd mam nowiutki kupiony w lipcu (Samsung Super Writermaster SH-S223C). CD-Action oszczędza na płytach i wciskają ludziom badziew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje CDA od ponad 10 lat i nigdy mi sie nie zdarzyła dziabnięta płyta. @Intervigillum idź do pani która ci sprzedała w kiosku czy gdzie tam kupiłeś i może ci od biedy wymieni

Też kupuję od bardzo dawna, ale tylko i wyłącznie dla płyt, jeśli jest coś godnego uwagi. Nigdy problemów nie było, nawet stare płyty CD-Action sprawdzałem, bo już myślałem, że ten nowy napęd optyczny ma jakąś wadę, ale na szczęście chodzą jak marzenie. "Pani w Żabce" olewa moje reklamacje ^^ No cóż, to Polska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Adi161999 - jak tam nie ma jak jest. W Lublinie już w trzech kioskach widziałem, a ty mieszkasz koło Wrocławia, więc tym bardziej musi być.

To akurat nie ma znaczenia, bo pismo dystrybuowane jest nie z Wrocka a przez lokalnych dystrybutorow. Byc moze w tym rejonie ktos zaspal i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, trochę już czuć przesyt tym Battlefieldem 3, z całym szacunkiem dla twórców i serii :wink: Ale i tak plakat nie jest najważniejszy. Bardziej liczy się to, że mimo wszystko wreszcie mam uzupełnioną kolekcję Tomb Raider! Wszystko dzięki CDA, bo aż 3 części serii były na płytkach.

A tak przy okazji, dopiero przed chwilą sobie przypomniałem, że dziś wychodzi nowy numer :tongue: Trzeba się za nim rozejrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam pytanko ;/ Nie wiem jak wam ale mi instalacja TR dochodzi do połowy i potem zapiernicza do końca w 3 sek i wyskakuje jakiś błąd CRC. Gra się nie instaluje w ogóle ;/ Wiecie co to? Może felerna płytka.

O ile się dobrze orientuję to musisz w specjalnym temacie na forum o tym napisać. Oni Ci tam na pewno pomogą :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ?

To znaczy, że wystarczy poszukać odpowiedniego tematu w spisie (po wejściu w zakładkę "Forum" możesz sobie znaleźć odpowiednie tematy)...

Ale skoro już zacząłeś tutaj, to lepiej napisz, jaki masz system operacyjny. Z tego co pamiętam, wiele osób miało problemy z zainstalowaniem kilku gier od CDA na Windowsie 7. Jeśli masz inny system, to wybacz, ale nie wiem w czym tkwi problem, a więc patrz na pierwszy akapit :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie hulają pod siódemką 64bit wszystkie pełniaki i żadnych problemów z instalacją. @matysek099 sprawdź płytę np. CD Check`iem, albo zrób obraz w Nero, zamontuj w Daemon Tools i zobacz czy pójdzie. Czasem czyszczenie płyty spirytusem pomaga, a czasem napęd trzeba przejechać płytą czyszczącą bo laser może być ubabrany...

P.S. Tylko nie wychlej spirolu przed wyczyszczeniem płyty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...