Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Pytania do redakcji cz. 5

Polecane posty

Czy droga redakcja wie ze forum antyfanow funkcjonuje 100000000 razy lepiej niz te forum?Chodzi kilkanascie razy szybciej i nie ma takich bugow z wylogowywaniem sie itp.

P.S.Zeby bylo jasne nie uzywam tamtego forum.Zajerestrowalem sie tylko tam dlatego aby przetestowac szybkosc i jakosc forum fanow CDA i forum antyfanow CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego każdy dobry MMO musi być porównywany do WoW'a?? W sumie wiadomo, ale dlaczego już na starcie spisany jest na straty ponieważ cała redakcja to fanatycy WoW'a?? Czy w redacji naprawdę nie ma nikogo kto byłby wobec tej gry obojętny i mógłby bezstronnie napisać np recke LoTR'a?? Wiadomo że dla gracza nie ma i nie będzie gry lepszej niż to w czym sie zakochał (do czasu wydania sequela, a i to nie zawsze) i dlatego jeszcze zanim ta gra trafiła w wasze ręce było przesądzone że 10 nie dostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jeszcze zanim ta gra trafiła w wasze ręce było przesądzone że 10 nie dostanie.

A czemu tak sądzisz??Sądzisz iż gdyby Gra byłaby lepsza od WoW'a to i tak dała by niższą ocene??Nie sądze.

Z czym mieli by porównywać Taką grę?

Z MMO który dostał 7+ albo mniej ??

Skoro gra kosztuje ponad 170 złotych to mamy prawo wymagać że będzie lepsza albo na poziomie tańszego WoWa.

Pozatym Redakcja to też ludzie.Nikt nie może być obojętny. Albo się w gatunek gry gra albo nie. Jeśli się gra to znaczy że się lubi.Jeśli się nie gra to znaczy...wiadomo co.

Zatem nie można prosić o Bezstronną Recke do gry bo to niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy droga redakcja wie ze forum antyfanow funkcjonuje 100000000 razy lepiej niz te forum?

>>>Moze dlatego, ma 100000000 x mniej forumowiczow, duzo mniej zabezpieczen itd. tudziez serwer na ktorym stoi nie jest obciazany 100000000x dziennie :)

Chodzi kilkanascie razy szybciej i nie ma takich bugow z wylogowywaniem sie itp.

>>>Kilkanascie razy szybciej? Nie przesadzasz aby? I jakie bugi z wylogowaniem sie?

P.S.Zeby bylo jasne nie uzywam tamtego forum.Zajerestrowalem sie tylko tam dlatego aby przetestowac szybkosc i jakosc forum fanow CDA i forum antyfanow CDA.

>>>To jakbys wyslal list za pomoca poczty polskiej i kumpla na rowerze (do kogos z tego samego miasta) a potem sie dziwowal, ze kolega szybciej dowiozl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego każdy dobry MMO musi być porównywany do WoW'a?? W sumie wiadomo, ale dlaczego już na starcie spisany jest na straty ponieważ cała redakcja to fanatycy WoW'a?? Czy w redacji naprawdę nie ma nikogo kto byłby wobec tej gry obojętny i mógłby bezstronnie napisać np recke LoTR'a??

tak sie smiesznie sklada, ze autor recenzji LOTR (znaczy iwan) nie gra w WoW, tylko w Guild Wars. prawda jest jednak taka, ze to w WoW gra 9 milionow ludzi i cala branza, wiec ciezko nie odnosic sie do gry, ktora przewyzsza kazda inna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to strasznie irytuje. O WoW się nie wypowiem bo nie grałem i NIGDY nie zagram, chociaż lubie RPG. Na wido WoW chce mi się ..., no w każdym razie nie ważne.

Ma byc o czym innym. Trochę mnie w recenzjach denerwuje wytykanie grom, że są mało innowacyjne. Po pierwsze kto powiedział, że jest to wada. Może dla recenzenta, ale powinien mieć świadomość, że jest to pojęcie bardzo względne.

Po co mam grać po raz setny w Diablo, skoro wychodzi cała masa podobnych tylko innych (lepszych graficznie, fabularnie się nie da bo fabuła w przypadku D. jak i klonów nie istnieje). Dlatego lubię klony, nawet jak (teoretycznie) nie wnoszą nic do gatunku (a można wogóle jeszcze coś wnieść?).

Podobnie sprawa wygląda z WoWem. Jak znowu jakaś gierka próbuje być inna to zaraz się pojawia komentaż, że WoW to nie jest. No tak z tą innowacyjnością jest, so?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to strasznie irytuje. O WoW się nie wypowiem bo nie grałem i NIGDY nie zagram, chociaż lubie RPG. Na wido WoW chce mi się ..., no w każdym razie nie ważne.

Ma byc o czym innym. Trochę mnie w recenzjach denerwuje wytykanie grom, że są mało innowacyjne. Po pierwsze kto powiedział, że jest to wada. Może dla recenzenta, ale powinien mieć świadomość, że jest to pojęcie bardzo względne.

Toz recenzja JEST zdaniem recenzenta, nie? No i jak sie gra 10 lat i dluzej, to ilez mozna znosic kolejna fanbulke "niewinna sierota ocala swiat/eskperu,metn wymknal sie spod kontroli/ Obcy atakuja" bez zgrzytania zebow?

Po co mam grać po raz setny w Diablo, skoro wychodzi cała masa podobnych tylko innych (lepszych graficznie, fabularnie się nie da bo fabuła w przypadku D. jak i klonów nie istnieje). Dlatego lubię klony, nawet jak (teoretycznie) nie wnoszą nic do gatunku (a można wogóle jeszcze coś wnieść?).

Nie mam nic przeciwko klonom i nawet syropi kolonowemu :) - ale jesli gra bezwstrydnie powiela schamt innej gry albo leci po najbardziej oklepanych watkach fabularnycjh, to jej to trzeba wytknac, nawet jesli to przy okazji dobra gra jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to strasznie irytuje. O WoW się nie wypowiem bo nie grałem i NIGDY nie zagram, chociaż lubie RPG. Na wido WoW chce mi się ..., no w każdym razie nie ważne.

to moze jakbys zagral, to bys zrozumial dlaczego kazdy MMORPG sie do niej porownuje. to tak jak z F1 do tego sezonu. byl Schumacher i cala pionki ;)

Ma byc o czym innym. Trochę mnie w recenzjach denerwuje wytykanie grom, że są mało innowacyjne. Po pierwsze kto powiedział, że jest to wada. Może dla recenzenta, ale powinien mieć świadomość, że jest to pojęcie bardzo względne.

O'RLY? przejrzyj wszystkie CDA, policz ile razy pisalem recenzje FIFA, Euro albo Champions League, a nastepnie sprawdz czym sie one roznia. to jak? FIFA 07 jest innowacyjna w stosunku do FIFA 06 jak powiedzmy FIFA 96 do Sensible Soccer, czy nie?

jesli gra jest klonem, to musi byc rownie dobra jak pierwowzor albo jest tylko popluczynami. calkiem proste...

KROLESTWO ZA KLIMATYZACJE...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KROLESTWO ZA KLIMATYZACJE...

Aż tak źle? U mnie w szkole jeszcze grzeją więc też jest nie do wytrzymania.

Pytanie czy będzie recenzja Two Worlds w nowym CDA i czy orientujecie się czy wersja PC różni się od Xbox- owej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytania. To chyba nie są super tajne dane. Mi wystarczy odpowiedź TAK lub NIE

1.Czy licencja Gothic 2(na gram.pl kosztuje 15,99zł)jest tańsza od licencjii Gothic 1(gdy był wart 20zł)

2.Czy licencja gry A wartej 20zł zrobionej przez studio X jest warta tyle samo co licencja gry B wartej 20zł studia X.

3.Czy licencja gry A wartej 20zł zrobionej przez studio X jest warta tyle samo co gra B warta 20zł studia Y.

PS:Jeśli jest tańsza to czy można liczyć na G2(samą albo z dodatkiem NK) w najbliższym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 2 godzinami Byłem w Redakcji Cdaction:) (Jak chwalić się to na całego) :wink: (takie Małe z koszulką Anglii-to Ja)

Mam nadzieje że wam za bardzo nie przeszkodziłem w Pracy.

Oraz Ślicznie Dziękuje Ghostowi za Oprowadzenie po Redakcji:)

:D Naprawde Macie Fajne miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 2 godzinami Byłem w Redakcji Cdaction:) (Jak chwalić się to na całego) :wink: (takie Małe z koszulką Anglii-to Ja)

Mam nadzieje że wam za bardzo nie przeszkodziłem w Pracy.

Oraz Ślicznie Dziękuje Ghostowi za Oprowadzenie po Redakcji:)

:D Naprawde Macie Fajne miejsce.

>>>Opowiedz szczegóły.Ile czasu tam spedziles,jak wyglada budynek redakcjii z zewnatrz(zdjecie mile widziane).Czy poczestowali cie kawa i takie inne pierdoly tez opowiedz nam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko klonom i nawet syropi kolonowemu :) - ale jesli gra bezwstrydnie powiela schamt innej gry albo leci po najbardziej oklepanych watkach fabularnycjh, to jej to trzeba wytknac, nawet jesli to przy okazji dobra gra jest.

A mnie się marzy, że zaczną wychodzić remake'i starych gier na nowych silnikach (np. Sysyem Shock, wszelkie przygodówki LA, czy gry z uniwersum SW). Z resztą patrząc na rozwój branży i porównując to do rozwoju kina myślę że można się będzie tego spodziewać.

BTW Syrop klonowy jest wstrętny - chyba, że masz jakiś ciekawy przepis :)

to moze jakbys zagral, to bys zrozumial dlaczego kazdy MMORPG sie do niej porownuje. to tak jak z F1 do tego sezonu. byl Schumacher i cala pionki ;)

KROLESTWO ZA KLIMATYZACJE...

A ja w sieciówki nie gram - brak czasu :) - i jakoś tak niem mam do nich przekonania, choć co prawda z pół roku na oGame siedziałem (ale się wyleczyłem - teraz więcej, lepiej i spokojnienie sypiem :D). Kusi mnie EVE teraz.

PS Co do WoW'a i ilości graczy - hehe złośliwie przychodzi mi na myśl powiedzonko o kupie i muchach :twisted:

Co do klimy - trzeba było poszukać pracy w banku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Opowiedz szczegóły.Ile czasu tam spedziles,jak wyglada budynek redakcjii z zewnatrz(zdjecie mile widziane).Czy poczestowali cie kawa i takie inne pierdoly tez opowiedz nam

Ile Czasu-Jakieś 15 minut. ( tja...a jak się pytałem CormaCa to pisałem 2-3 minuty słownie :^o )

Budynek-Jak zwyk...Bardzo nowoczesny i zadbany budynek :wink:

Czy poczęstowali mnie kawą??-Nie ale chciel dać mi Cyjanek Potasu...i jakąś dziwnie zielono-brązową substancje która pływała w Opakowaniu do S.T.A.L.K.E.R.A (tak,tak....chodzi mi o ten radioaktywny:))

A tak na poważnie-Ja przyszedłem tam zobaczyć jak pracuję redakcja CDACTION a nie do Cioci na imieniny

A co Do powtarzania sie wszystki elementów W grach...

Cóż skoro Wychodzi Fifa 07 to chcę aby była to Fifa 07 a nie Poprzednia część z kilkoma dodatkowymi modami + 40 złotych więcej do zapłaty...

I nie mówie że potrzebuję jakiegoś nowego Engine ale takie rzeczy jak system posiłków w Blitzkriegu II znacznie odznaczał BII od Blitzkriegu "jedynki" i przez to miało się wrażenie że to nie jest Dodatek do Blitzkirego I

Więc według mnie redaktorzy powinni dawać "minusy" za powtarzanie się w dużym stopniu :TEMATU GRY,GRAFIKI,MUZYKI,Zadań w grze,albo Nie dodawaniu niczego oprócz kilku szafek i sukienek (patrz :SIMS 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dajecie autografy?Wpadnoł bym do was z najnowszym numerem CDA i podpisalibyscie sie mi na okladce.Ten numer z autografem na okladce bym sobie obrawil w ramke i powiesil nad lozkiem.Bym mial CDA z autografem Smugglera i innych gości z CDA :?: ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytania. To chyba nie są super tajne dane. Mi wystarczy odpowiedź TAK lub NIE

1.Czy licencja Gothic 2(na gram.pl kosztuje 15,99zł)jest tańsza od licencjii Gothic 1(gdy był wart 20zł)

2.Czy licencja gry A wartej 20zł zrobionej przez studio X jest warta tyle samo co licencja gry B wartej 20zł studia X.

3.Czy licencja gry A wartej 20zł zrobionej przez studio X jest warta tyle samo co gra B warta 20zł studia Y.

Pisalismy juz wiele razy, ze cena sklepowa gry nie musi sie przekladac na cene licencji - jesli np. gra X kosztuje w sklepie mniej, niz gra Y, to nie znaczy, ze licencja na gre X bedzie tansza, niz na gre Y. Moze byc np. tak, ze jakas gra kosztuje 20 zlotych, ale jej wydawca nawet nie chce slyszec o sprzedaniu tej gry do pisma. Generalnie kazda gra to osobny przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zapytam jeszcze raz bo mnie pomineliscie ;)

>Witam

>Ja mam pytanko jedno. Na wstepie chcialbym przeprosic jesli juz bylo >gdzies, ale nie wiedzialem nawet za bardzo w jakim dziale je umiescic, >wyszukiwarka nie pomogla a 117 stron pytan do redakcji nie za bardzo >mam czas przegladac.

>Tak wiec moje pytanie jest proste, dostalem prenumerate, plytka byla >strasznie porysowana i oczywiscie nie dzialala. Napisalem reklamacje do >was, odpisali mi zebym napisal do LG, napisalem do nich i poki co cisza. >Liczac optymistycznie, pewnie troche potrwa az ktos mi odpisze, wysle >plytke, dostane plytke spowrotem.

>Sumujac, jako fan gry UFO, ktory bardzo chcial w ta gre zagrac - jesli >mam wasze pismo, teoretycznie mam plytke ktora pewnie nie zdazy >wrocic przed numerem 06/07 - moge sobie legalnie ta gre sciagnac z >neta? Czy sciaganie gry nadal bedzie traktowane jak piractwo?

>Zalezy mi na odpowiedzi bo nie mam w domu ani jednego pirackiego >oprogramowania i chcialbym to utrzymac Very Happy

>Pozdrawiam

P.S. Z LG odpisali mi zebym napisal do was ;) Geniealne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytania. To chyba nie są super tajne dane. Mi wystarczy odpowiedź TAK lub NIE

1.Czy licencja Gothic 2(na gram.pl kosztuje 15,99zł)

Skoro Gothic Kosztuje Tylko 2 dychy to czemyby nie kupić zamiast czekać na to aż będzie w Cdaction?

W koncu to tylko 1zł więcej od Cdaction. :wink:

"A czy dajecie autografy?Wpadnoł bym do was z najnowszym numerem CDA i podpisalibyscie sie mi na okladce.Ten numer z autografem na okladce bym sobie obrawil w ramke i powiesil nad lozkiem.Bym mial CDA z autografem Smugglera i innych gości z CDA

"

Jak Ghost mnie oprowadzał to prosił aby nie pstrykać fotek redakcji zatem nie sądze aby podpisali ci numer....choć zawsze można mieć nadzieje :wink:

Tja...Wchodzi do redakcji a tam Smuggler "OrbMaster Siadaj chłopie czego się napijesz???Old Smugglera,czy czegoś mocniejszego..Co?? autograf??dobra nie ma sprawy...(zyg... zyg...). w wiedz że tylko ty znasz moje prawdziwe oblicze"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...