Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

symmeon

Rozwiązany: Procesor pod płytę ASRock 4CoreDual-SATA2

Polecane posty

Witam

Kupiłem płytę ASRock 4CoreDual-SATA2. Chcę zostać z grafiką Sapphire 3850 512MB. Zastanawiam się jaki kupić procesor. Co prawda mam używany C2D 6300 ale jest za słaby dla wielu gier. Częst min. taktowanie to 2 i więcej GHz. Moje typy to Dual Core 5700, 5800 lub C2D 7500. Kasę mam na każdy z nich. Chciałbym żeby posłużył mi jeszcze dwa max. trzy lata do grania w GTA San Andreas, a może i GTA 4. Pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę płytkę bo wcześniej zrobiłem kilka błędów. Wymiana dysku, kupno LCD 22 cale. Później był zakup karty. Wtedy okazało się, że jest zasilacz za słaby, potem płyta i pamięci. Dalej procesor, który się zjarał i wtedy następny. Dziś moja obecna konfiguracja znajduje się w sygnaturce. Nie chcę się dalej pakować i tylko zakup procka wchodzi w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wziąłem info ze złej strony. Najmocniej przepraszam. Chyba żem się nie wyspał...

Biorąc pod uwagę że E7500 nowy ma cenę totalnie z kosmosu wziętą, nie pozostaje chyba nic innego jak się przeprosić z Pentiumami. Bądź co bądź jest dwukrotnie tańszy od C2D. Do E5800 raczej nie ma co dopłacać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...