Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

symmeon

Rozwiązany: Procesor pod płytę ASRock 4CoreDual-SATA2

Recommended Posts

Witam

Kupiłem płytę ASRock 4CoreDual-SATA2. Chcę zostać z grafiką Sapphire 3850 512MB. Zastanawiam się jaki kupić procesor. Co prawda mam używany C2D 6300 ale jest za słaby dla wielu gier. Częst min. taktowanie to 2 i więcej GHz. Moje typy to Dual Core 5700, 5800 lub C2D 7500. Kasę mam na każdy z nich. Chciałbym żeby posłużył mi jeszcze dwa max. trzy lata do grania w GTA San Andreas, a może i GTA 4. Pomóżcie.

Link to comment
Share on other sites

Dual Core omijaj. E7500 jest stanowczo za drogi. Jeśli już koniecznie nie chcesz wymieniać płyty to szukaj na Allegro używanych Q9300/Q9400, ew. Q6600 (najlepiej G0). Za 300-350zł powinieneś coś znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

No niestety, to się wpakowałeś na potężną minę. Procesory pod LGA775 są koszmarnie drogie. Nawet używki nie zachwycają ceną, o nowych w ogóle nie wspominając. Zrobiłeś koszmarny błąd kupując tę płytę.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłem tę płytkę bo wcześniej zrobiłem kilka błędów. Wymiana dysku, kupno LCD 22 cale. Później był zakup karty. Wtedy okazało się, że jest zasilacz za słaby, potem płyta i pamięci. Dalej procesor, który się zjarał i wtedy następny. Dziś moja obecna konfiguracja znajduje się w sygnaturce. Nie chcę się dalej pakować i tylko zakup procka wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, wziąłem info ze złej strony. Najmocniej przepraszam. Chyba żem się nie wyspał...

Biorąc pod uwagę że E7500 nowy ma cenę totalnie z kosmosu wziętą, nie pozostaje chyba nic innego jak się przeprosić z Pentiumami. Bądź co bądź jest dwukrotnie tańszy od C2D. Do E5800 raczej nie ma co dopłacać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...