Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Babibr

Rozwiązany: Fallout 3 wyłącza się bez powodu

Polecane posty

Witam!

Problem jak w opisie F3 wyłącza się nawet gdy komputer nie jest obciążony, lub np.w grze stoję w miejscu. Próbowałem rozwiązać ten problem zmieniając ustawienia graficzne ale to nic nie pomogło. Może to być wina systemu, ponieważ na Windowsie XP wszystko działało. Ostatnio w sklepie w którym zamówiłem PC poprosiłem o sformatowanie dysku i wgranie Windowsa 7 ale z innej płytki i F3 zaczął działać lecz pojawił się ten problem. Wcześniej w ogóle nie chciał się uruchomić. Z góry dziękuje za pomocne odpowiedzi.

Moja konfiguracja PC:

Palit GeForce GTS 450

Intel i3 3,06Ghz

4GB RAM

System Windows 7 Home Premium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra załatwiłem sprawę :)Oto link na forum CDA! Teraz z kolei mam inny problem mianowicie nie ładuje mi dodatków. Kupione mam te 2 płyty z 4 dodatkami oprocz Mothership Zeta. Zamiast tekstur np. drezyny którą jedzie się do The Pitt widać wielki biały wykrzyknik na czerwonym tle w kształcie rombu. Moze byc to wada save bo dodatki zainstalowałem i proboje odpalic na istniejącym savie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te dodatki są na płytach w formie instalek czy to może luźne pliki?

Stawiam na drugą opcję. Każdy dodatek powinien być rozłożony na przynajmniej dwa pliczki o formatach x.esm + x.bsa

Jeśli wszystko jest ok, a ja jeste łariat, ściągniej to =tojestlinkdoprogramunapisanegoprzezmodderowfalloutatrzyktorymozecipomocrozwiaza

cproblemzwykrzyknikami uruchom zainstaluj i obczaj sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...