Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredos2001

Peryferia: Głośniki, słuchawki, karty dźwiękowe.

Polecane posty

Recenzje sprzętu w CDA nie są warte uwagi, tam za samą markę produkt dostaje punkty.

W tej cenie znacznie lepsze będą Creative Tactic3D Alpha.

--------------------------13.01.13r--------------------------

Może Philips SHP2000 za jedyne 756zł? Klick, impreza musiała być udana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać tak w formie może-przyszłych zakupów, jak na razie mam Microlaby Solo 7C napędzane przez Audiotrak Prodigy Cube (jestem powiedzmy zadowolony), i chciałbym wiedzieć gdzie dalej iść? Sądzę że to już będą jakieś konfiguracje wzmak + kolumny pasywne? I jakiś DAC na usb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Cube, to następnym krokiem jeśli chodzi o dźwięk z komputery byłoby coś pokroju Mission MX-1.

I to byłby chyba ostatnio krok w przypadku głosników, bo droższe by się marnowały ze względu na słabe warunki akustyczne.

A w sumie to lepiej chyba zainwestować w jakieś słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powinno się znaleźć w domowym studio nagraniowym? Pytam z ciekawości bo nawet mógłbym na Gtracka nazbierac lub AT2020 USB i wytłumić niewielkie pomieszczenie starymi dywanami

A jeszcze coś. Czym jest tzw. DAC i czy poprawiłby jakość dźwięku moich HM3 bo obiło mi się o uszy że to może pomóc i jest to przyszłościowy zakup. Jeżeli nie jest to drogie (nie dam więcej niż 100zł) i mieści się w kieszeni to jaki model mógłby sprostać moim oczekiwaniom?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC to przetwornik cyfrowo-analogowy, potocznie zwany kartą dźwiękową :F

Ale różnica jest taka, że DAC nie ma żadnego wejścia (jeśli mowa rzeczywiście o DACu) prócz cyfrowego (np. usb).

Co do DACów - np. FiiO E10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś dobry sposób na zwinięcie zbyt długiego kabla od słuchawek? Kupiłem słuchawki nauszne ale mają taki minus że kabel ma 3 metry i niestety kiedy podłączę wtyczkę to kabel strasznie zwisa. Może jakaś zwijarka czy coś takiego? Bo szukałem w sieci i nic takiego nie mogą znaleźć ;C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa rozwiązania, albo ten kabel zwinąć i przewiązać drucikiem czy sznureczkiem, albo uciąć większość kabla (choć tego nie polecam jeżeli masz droższe słuchawki bo chyba tracisz gwarancję, a także możesz napluć sobie w twarz bo takie słuchawki mają kilka "żył" i to trochę trudno zalutować, a jak nie umiesz to możesz zrobić za słaby lut i podczas użytku zegniesz kabel i lut po prostu pęknie czy przewód z miedzi beztlenowej) i zlutować a potem zaizolować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ma ktoś jakieś wieści na temat głośnika Nokia mini MD-11? Ponoć jest dość głośny(głośniejszy niż podstawowe telefony). I kolega powiedział mi, że potrzebne jest do niego baterie 3x AAA, ale moc dla siebie czerpie z fona. I tu moje pytanie, po co te baterie 3x AAA? Czy po prostu kolega głupoty mi nagadał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...