Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość iron_Soul

Ogłaszam że jest możliwość żeby odybła się sesja Neuroshimy. Zainteresowanym moge przesłac karty postaci w formacie pdf.(Acrobat Reader) i po cześci wyjaśnić zasady. Proszę chętnych o kontakt. Gdyby znalazł się ktoś chętny na MG to było by milo. Ja bym od biedy mógł ale mam modem i sami rozumiecie że była by to troche mozolna sesja. Ale jak sie nie znadzie to też tragedi nie będzie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość *P* Flakers

to se oglaszaj my tu juz mamy Falloutowa sesje :-) wiec na druga postapokaliptyczna watpie zeby sie modkowie zgodzili :P

o tym jak dostac sie na sesje Fallouta jest z 10 stron wczesniej

:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, przecież wszyscy dobrze wiedzą, że jest na nas nałożone ograniczenie co do sesji. Nie mam nic przeciwko jeszcze jednej postapokaliptycznej sesji, ale moim zdaniem będzie bardzo trudno zdobyć graczy... I do rozpoczęcia nowej sesji, jak już wspomniał imć Flakers, potrzeba zgody Modków, a o to tez będzie baardzo trudno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam!! :D

Darek91--->wiem, jak się tworzy więzy krwi, nie musisz mi tego pisać po raz kolejny^^Nie martw się, utworzę je między sobą, a Panią w Czerwieni, ale po pierwsze najpierw chcę coś wypić, a po drugie z niektórymi rzeczami nie wolno się spieszyć :D

k0nrad pisał, że nie ma go przez większą część wakacji, więc pewnie dopiero na rok szkolny... (...)

Ja osobiście wystawiam taką propozycję: Jeśli przez nabliżse dni nikt z wyżej wymienionych się nie zgłosi, będziesz prowadził tylko z nami...

Z tego co mi wiadomo, k0nrad powinien się pojawić pod koniec lipca(musi sie przecież chłopak na zjazd przygotować^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

Darek ---> to "John" bylo do mnie:?: bo chyba w ktoryms momencie stracilem watek. Wogole to sorry za ten dopisek ale gdzie to mialem napisac :( aha i prosilbym gdybys mogl to podaj mi na gg jak najwiecej szczegolow broni ktora dzierzy moja ofiara :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze w Falloutowej bierze udzial osob 3, wiec jaki jest sens kolejne postapokaliptycznej dla kolejnych 2 osob

Hmm masz racje, skoro tak sprawa się ma to mam pytanie do MG sesji Fallout`a, można się jeszcze dołączyć ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

przylaczyc sie pewnie mozna :P (sorry Feo ze sie wwalam ale wiesz :P) trzeba tylko zrobic tak :

1. miec Fallout`a 2 lub Fallout Tactics

2. zainstalowac

3. zrobic karte postaci w ktorejs z tychze gier

4. przeslac ja na mail Feo

5. poczekac az cie wkreci

6. zapoznac sie ze swiatem Fallout`a (jesli sie jeszcze tego nie zrobilo), i najlepiej zrobic to tu >>>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba ba ba dzięki za wyręczenie :D Lubie jak ktoś robi coś za mnie..... a co do modków .. wiesz tu się bardziej liczy poparcie wąskiej grupy ojców założycieli tego całego działu a żę jestem ich reprezentantem mówie ci jak znajdziesz chętnych to założę ci topik :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

Wrrrrrrrrrr wez mnie nie denerwuj 8) . To raczej ty zostanoiesz unicestwiony :P naszymymi pomyslami :D spoko Feo ja juz cos wymysle. Tylko musze miec na to czas :D Ale tak na powage fakt smieszne sami sie zabijamy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtop=====> Feo zaczynaj swoje posty naszej sesyi od :arrow: bo skoro piszemy na CZARNO to dobrze zeby chociaz troche sie wyroznialy.<=======END

Ciekawe po co, skoro od dłuższego czasu w temacie "Nevernding Sesja" jest tylko sesja falloucisza...

"Aper...Czy potrafiłbyś ze znalezionych rzeczy rozpalić ogień?";

Cóż, ja tylko zaproponowałam, żeby rozpalić ogień...nic nie wspominałam o tym, żeby robić to w samolocie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

Darek ---> czy istnieje mozliwosc utoczenie krwi ofiarze bez koniecznosci zmiany w wampira badz zabicia :?: bo jakos nie smieje mi sie zabicie gliny... odrazu bym sobie sprowadzil na glowe niezla zadymke:/

niziolka ----> rusz sie :P Damy maja pierwszenstwo (a ja nie mam pomyslu co robic:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

Witam wszystkich gorąco ponownie... Ciekaw jestem czy ktos mnie jeszcz epamięta, kiedy to ja wraz z Qubosiem, JHMN i innymi zapaleńczo wtłoczyliśmy RPG na forum CDA... a potem pojechałem na wakacje, a jak wróciłem to już nie byłem moderatorem...

No a teraz, po roku, wróciłem! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz, po roku, wróciłem! :wink:

A witamy ponownie :) Gdzie byłeś jak Cie nie było, a? Z tymi modkami wtedy było ładne zamieszanie, ale miło widzieć kolejnego ojca założyciela na matczynym łonie :P Hehe... No i znów ten piękny podpis :D

PS. No i naucz się ksywkę moją pisać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

No ten tego w domu byłem, ale mi jakos tak w roku szkolnym nie chciało za bardzo bawić już z CDA... No a teraz są wakacje i masa wolnego czasu... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlatluś :D modra moja :D kopa lat ^^

Hmm niziołka freefall jest genialny ^_^ super humor, genialne konwersacje i miodzio postacie ^_^ :*.....

PIESEK !!! ŁIIIIIIIIIIIIII

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...