Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość the_Stranger
Trzeba najpierw je mieć, potem dopiero je łamać :D

Pozatym - cóż to za zasady są? Czujesz dziwną zazdrość, którego źródło licznymi aluzjami chcesz pokazac, hm? :D:wink:

Nie są to w żadnym wypadku zasady stałe... np. postanowiłem sobie ze nie bede brac udzialu w twojej sesji^^

cholera... pisze 5 karte postaci pod rzad... kompletny brak weny... eh)

Ta? A gdzie ty tak się rozpisujesz, hm? wiesz, ja jakoś prowadze dwie sesje i jakoś na wenę nie narzekam (złej tanecznicy przeszkadza rombek spódnicy -ot co :D )

Gdzie sie rozpisuje? No kufa to chyba oczywiste ze poprzednie skasowalem XD Poza tym co innego wena na mistrzowanie a wena na tworzenie karty postaci...

zy przypadkiem twoja postać nie ma wszytego gdzieś pod skórą klucza albo karteczki z dziwnym, wielocyfrowym numerem i nazwą banku w Szwajcarii? ^^ Moze mam jakieś odchyły, ale jak dla mnie bohaterowie, którzy cierpią na amnezję, zawsze okazują się tajnymi agentami (patrz "Tożsamość Bourne'a" i "XIII")

Hmm, w sumie^^ Jak tylko ksiondz mnie wprowadzi, to oblukam kieszenie^^

Poza tym, gratuluję drugiej zmiany avatarka w ciagu 48 godzin . Co się stało, że porzuciłeś 'mocnych' rycerzy na rzecz Dziedzica Isildura?

A to jest dluga historia :D No więc, od pierwszego Qui-Gona (tego co miałem naopraaawde dlugo) znalazlem drugiego. Ale niestety to forum mna glupie ograniczenie rozmiarow avatarkow, wiec musialem NIEŹLE go zmniejszyc, przez co stal się kompletnie niewidoczny. Wielka szkoda, bo avatarek byl bardzo ładny. A że jestem wielkim fanem Andurila, postanowiłem na avatara wybrać jedynego metala (długie włosy :wink: ) co go dzierżył :D Niestety Anduril nie jest zbyt fotogeniczny, wiec zbytnio go nie widac :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Moze mam jakieś odchyły, ale jak dla mnie bohaterowie, którzy cierpią na amnezję, zawsze okazują się tajnymi agentami (patrz "Tożsamość Bourne'a" i "XIII")

Nie zawsze okazują się tajnymi agentami. A bezimienny (Planescape Torment) to co? :wink: Nie wspominając o tym, że główny bochater KotORa też ma jaką-taką amnezję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan Andurila :D to jak się to cudo nazywało wcześniej ^^ ?

Może Stranger lubi dunedainów :D byli tacy wysocu długowieczni i męscy ^^....... mam zamiar za niedługio zmnienić awka na jednego z Kolegów Wilq'a....... :D "Dziwnym nie jest ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xan-weź się bardziej udzielaj, bo mnie dalszy rowój fabułki ciekawi :wink:

Księdzu007- nie pomieszało by Ci szyków, gybym zaciągnęła się z

Sheltonem do armii w roli sanitariuszki/medyczki?(bo rola matki, żony i kochanki mi nie odpowiada :wink: )

K0nrad-bądź tak miły i sprawdzaj częściej pocztę :D

Streńdźer-cós mi twoja historia za bardzo przypomina historię Latro z "Wojownika z Mgły" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ksiendz djkfbdflnxiuvhxiljgb

xan bgukndfgidhgf'

nisiolka vifjgdrogpjfpigjfcobichfgoifc

gucio dkfndfjghgbofgpiojgij

A tak serio to wciaz czekam na wprowadzenie ksiondz :evil:

A skoro juz przy ksiendzu jestsemy, to ruszyłbyś rzyć i poszukał mojego KotORa a nie pisal kilometrowe posty na ns. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiendz djkfbdflnxiuvhxiljgb

A nie, bo MUDLAFPHPV(AGOITHGA (popełniłeś bląd lolgizno - literowy przy określaniu mnie).

Pozatym również pomyliłeś się, określając Niziołkę "vifjgdrogpjfpigjfcobichfgoifc" ponieważ jest to FEANOR, a Niziołka to vifjgdrogpjfpigjftobichfgoifc ( i bez takich tu proszę).

Pozatym Twą postać wprowadzę do sesji wtedy, keidy napsize tam posta ale... ni ma ale. jest tylko NOOOOOOOOOORF.

Łi!

A skoro juz przy ksiendzu jestsemy, to ruszyłbyś rzyć i poszukał mojego KotORa a nie pisal kilometrowe posty na ns.

to ty idź, droga taka sama - 2 piętra niżej to nie taka długa wycieczka (chyba, że Ci na to sadło nie pozwala :twisted: ).

Księdzu007- nie pomieszało by Ci szyków, gybym zaciągnęła się z

Sheltonem do armii w roli sanitariuszki/medyczki?(bo rola matki, żony i kochanki mi nie odpowiada )

A rób co chcesz, ja ci nie prxzeszkodzę :D .

No, może jak przesadzisz to Ci postać uśmiercę, ale jeszcze nie przekroczyłaś limitu.

P.S. Złamał mi się paznokieeeeeeeć u noooooooogi!!! A BUuuuuuuuuuuUUU....!!!! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Ksiendz djkfbdflnxiuvhxiljgb

A nie, bo MUDLAFPHPV(AGOITHGA (popełniłeś bląd lolgizno - literowy przy określaniu mnie).

Pozatym również pomyliłeś się, określając Niziołkę "vifjgdrogpjfpigjfcobichfgoifc" ponieważ jest to FEANOR, a Niziołka to vifjgdrogpjfpigjftobichfgoifc ( i bez takich tu proszę).

Stary, to chyba ja mam doktorat z marsjańskiego nie?! Więc szadafakap i słuchaj sie mądrzejszego.

Pozatym Twą postać wprowadzę do sesji wtedy, keidy napsize tam posta ale... ni ma ale. jest tylko NOOOOOOOOOORF.

Łi!

fjkgndjgngkjb- tyle powiem.

A skoro juz przy ksiendzu jestsemy, to ruszyłbyś rzyć i poszukał mojego KotORa a nie pisal kilometrowe posty na ns.

to ty idź, droga taka sama - 2 piętra niżej to nie taka długa wycieczka (chyba, że Ci na to sadło nie pozwala ).

Ehm, zapominasz moja droga książko iż mieszkamy około kilometr od siebie, ale to szczegół.

P.S. Złamał mi się paznokieeeeeeeć u noooooooogi!!! A BUuuuuuuuuuuUUU....!!!!

Phi! male piffo. Ja mam zlalany... a zreszta niewazne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Widzę, że nie zwróciliście uwagi na poprzedniego posta. Więc powtarzam po raz (miejmy nadzieję) ostatni: skończyc mi tu z tym offtopem! Tak to sobie na gg możecie gadać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Widzę, że nie zwróciliście uwagi na poprzedniego posta. Więc powtarzam po raz (miejmy nadzieję) ostatni: skończyc mi tu z tym offtopem! Tak to sobie na gg możecie gadać...

łiii :D Statsizm! łiii!

P.S. jakmamy gadać przez GG, kiedy Strange jest u mnie? ^^

A teraz bierzcie kolejną dawkę pierwszorzędnej głupoty (szczegolni9e ty, Cardi, ciekawe czy poznasz melodie :D ):

NOOOOOOOOOOOORF

The_Strager]Stary, to chyba ja mam doktorat z marsjańskiego nie?! Więc szadafakap i słuchaj sie mądrzejszego.

to było po Marsjańsku?! Weź nie kłam. To po Uranśku, jak byk. ^^

Ehm, zapominasz moja droga książko iż mieszkamy około kilometr od siebie, ale to szczegół.

no tak, ale teraz jesteś u mnie :D

P.S. Nie olewam twoich postów, toteż żebym nie byl poskarżany o statsiarstwo i olewanie regulaminu napisze coś sensownego związanego z sesją :D .

Nie są to w żadnym wypadku zasady stałe... np. postanowiłem sobie ze nie bede brac udzialu w twojej sesji^^

Aha. Zmieniłuś zdanie :D .

Miało być coś z sensem... biorę się za pisanie posta na właściwe NS :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

No supre.... załóż te okulary co?^^ Bo chyba nie odróżniasz słów Błedny Rycerz od Zbójcy^^ A moze chcesz mnie po prostu utożsamić z administratorem naszej sieci?^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No supre.... załóż te okulary co?^^ Bo chyba nie odróżniasz słów Błedny Rycerz od Zbójcy^^ A moze chcesz mnie po prostu utożsamić z administratorem naszej sieci?^^

E...? O so hozi Si teras? Bo nie qmam... :D .

Takl w ogóle - jak pize Maniq, że macie 10 kul armatnich to nie zmieniaj faktów naswoją korzyść, że macie 20 kul armatnich! Z MG w jakiś tam sposób trzeba się liczyć, prawda? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym również pomyliłeś się, określając Niziołkę "vifjgdrogpjfpigjfcobichfgoifc" ponieważ jest to FEANOR, a Niziołka to vifjgdrogpjfpigjftobichfgoifc ( i bez takich tu proszę).

No wiecie, jak można tak kobietę obrażać :wink: Żaden dżentelmen nie pozwoliłby na coś takiego :D

No, może jak przesadzisz to Ci postać uśmiercę, ale jeszcze nie przekroczyłaś limitu.

A ile mi brakuje do przekroczenia go? :P

Niestety ale teraz mam dość ograniczony dostęp do sieci(jeden raz dziennie :cry: a Gadu-Gadu już praktycznie w ogóle nie mam), więc teraz z moim pisaniem może być troszkę cienko=(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No wiecie, jak można tak kobietę obrażać Żaden dżentelmen nie pozwoliłby na coś takiego

No właśnie. uż za to oberwał (zgniłym ziemniakiem).

A ile mi brakuje do przekroczenia go?

Nic. żartowałem (buhahahaha).

Niestety ale teraz mam dość ograniczony dostęp do sieci(jeden raz dziennie a Gadu-Gadu już praktycznie w ogóle nie mam), więc teraz z moim pisaniem może być troszkę cienko=(

Hm? A to zzemu jakiś limit, kara, brak forsy...?

i co się dzieje z towaryszem Satanas'em?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Jakby to finezyjnie ujął Zoltan Chivay- poszedł się chędorzyć^^

A tak serio, to ma ograniczony/brak dostepu do neta. Onufrego się można spytać, bo on go chyba zna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan Andurila :D to jak się to cudo nazywało wcześniej ^^ ?

Pfee... Łatwizna. Nie bedę się kalał odpowiadaniem na tak proste pytania ;). A Strendżer jest fanem Andurila od momentu, kiedy ten zwie się andurilem - dlatego nie odpowiedział...

A na serio - kazdy, kto przeczytal WP choć raz, albo byl na "Powrocie Króla" wie, że zwał się Narsil. ^^

I co dostanę za odpowiedź?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ode mnie co najwyżej podziękowanie, a od Feo... ee. lepiej nie pytaj^^ A zreszta Anduril to jak dla mnie nic innego jak magiczny elfi bardzo piekny mieczyk oburęczny^^ I za to go koffam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, racja - jesli Anduril już jest jakiś niezwykły (pod wzgledem -ręczności), to jest mieczem półtoraręcznym. Ale co to ma za znaczenie - Aragorn przeca jest taaaki heeeros, że i trollowe włócznie w palcach obraca ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie co najwyżej podziękowanie, a od Feo... ee. lepiej nie pytaj^^ A zreszta Anduril to jak dla mnie nic innego jak magiczny elfi bardzo piekny mieczyk oburęczny^^ I za to go koffam :D

No lolki to kto go wykuł :D hehehehe.....

A co do jesjów.... widze że ma zamiar znowu ruszyć zew cuthulu ! Pamiętajcie mój shiozofreniczny chirórg też musi tam być :D:DD:D.....

A teraz księdzu......(walice offa jak cholera) a co do muzyczki..... Nie dziwnym jest..... poprostu jesteście zapiekanym serem obgryzanym prezz bezzębnego ghula eunucha.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

A teraz cisza! Bo będę machał dwuręcznym toporem jednoręcznym z stolcem zamiast głowni! Ha ^^

Przynajmniej Feanorze nie żują mnie elitarne jednostki Homicka w których skłąd wchodzi wiewiórolot przepastny z wyklętą bożą krówką...

A teraz... na potęgę NORFa! Zdychajcie, móhy (czyli wrogowie Homicka)!

Żeby nie było - nie ma.

P.S. norf^^

(ten post jest tak głupi, poniewaz ma podtrzymać offtopa na dyskusjach o NS, zawdzięczacie mi więc dużo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe myslisz się i to bardzo... wykół go Naugirm Telchar z Hollowbold :D

:D Ciągle pamiętam ^^ nie prezjmuj sie tego prawie nikt nie wie... w końcu na olimpiady tolkienowskie jeździłem (ale cholernie dużo wiedzy wyparowało, trza znowu Silka przeczytać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...