Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

odnośnie pierwszego nagrania Księdza i Strengera to nieźle się usmiałem zwłaszcza dźwięki walki i oręża były ciekawe (patrzcie no ja zwykła łyżeczka do herbaty ułatwia życie) :D:D:D ale ogólnie jestem pod wrażeniem inwencji, tylko szkoda że to takie krutkie.

A drugie jest w trakcie zassysania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Cóż, Mistrzu Gry(czy też Bajarzu, Narratorze itd.^^) ...

Cóż - możesz albo przy nim pozostać (w jakiej roli to zależy już tylko od Ciebie :wink: ) bądź dalej pałętać się po mieście/świecie: np. pójść do jakiegoś zakonu, na zakupy, do tawerny itp. :D .

CO ROZUMIESZ PRZEZ: "W JAKIEJ ROLI..."??? :evil: proszę mi tutaj nic nie sugerować!

Onaaa? Do zakooonu? Chyba żartujesz :wink:

W takim razie zaczekam na inicjatywę Xana^^ aż on coś wymyśi/zaproponuje=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
CO ROZUMIESZ PRZEZ: "W JAKIEJ ROLI..."??? proszę mi tutaj nic nie sugerować!

E... matka, żona, kochanka? :D

Onaaa? Do zakooonu? Chyba żartujesz

No co - np. tajemny zakon wędrownych druidek :D

W takim razie zaczekam na inicjatywę Xana^^ aż on coś wymyśi/zaproponuje=]

No w sumie. Jakby nie patrzeć - to ty dołączyłaś do niego, nie on do Ciebie :D .

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOORF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poul oto moja karta postaci i chce by nasza sesja byłą bardziej na powarznie :?

Imie: Glazurus (ah te wspomneinia :P)

Rasa: Ogr

Wyglad: Jest zielony, nie nosi okularów, ma hełm na głowie (więc włosy nie są warzne) ma 3m wzrostu

Klasa/profesja/zawod: Palladyn/Might and Magic(:P)/Rycerz

Umiejetnosci: umeijętność posługiwania się bronią obu i jednoręczną, zbroja (ciężka ,lekka, skórzana itp.itd), Alchemia, Magia światła, Retoryka.

Ekwipunek: Ogrzy hełm, ogrza zbroja , długi wzmocniony oburęczny miecz, sztylet, tarcza (którą jeśli nie używa to nosi na plecach), wysokie wzmocnione stalą buty

Czary:Magia światła 1.Przyzywanie ognika. 2.Boski interwencja (uleczenie). 3.Oślepiający błysk. 4.Siła (bochater dostaje chwilowy szał). 5.Zapomnienie(z heroes 4 :P)

Historia: został pożucony przed klasztorem braci franofriszkanów bracie zlitowali się nad nim i wzieli go pod swoja opieke gdy dorósł to jeden z braci nauczył go magi która miała go chronić przed nieprzyjaciułmi gdy był już dojrzały wstąpił do zakonu Palladynów w Tatali (:P) i tam został szczegulnie wyrużniony przez własciciela zakonu a takrze przez mieszkańców Tatali za przepędzenie hordy ważek z bagien

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
odnośnie pierwszego nagrania Księdza i Strengera to nieźle się usmiałem zwłaszcza dźwięki walki i oręża były ciekawe (patrzcie no ja zwykła łyżeczka do herbaty ułatwia życie) :D:D:D ale ogólnie jestem pod wrażeniem inwencji, tylko szkoda że to takie krutkie.

A drugie jest w trakcie zassysania.

A.D.1 :twisted: (Łihihihi)

A.D.2 Zassałeś już drugie? Drugie jest słabsze IMO, ale co tam...

Aha. Dalej piszemy kolorem wściekłej wazeliny - sesja P_aula juz się zaczeła. I nie sygerujcie się moijm poprzednim postem na NS, po prostu zapomniałem zmienić kolorka :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sądzę, że jak się rozdzielimy, to znowu bedziemy musieli się gdzieś połączyć. Ja tam jadę w swoją stronę, jak chcesz możesz jechać ze mną, jak nie, to przysporzysz księdzowi trochę kłopotów ze spójnością, sesji. Mi tam obojętnie, w końcu nie ja jestem MG. :)

Yager: Czy te metalowe szpony przypadkiem nie będą ściągać w dół tego orła? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena nagrania no 2 : eheheheheheheheh nic dodać nic ując :D

Przyznam że temat nagrania jest strasznie życiowy* :D aha noi oddaje honory Strangerowi facet o tylu rodzajach odbytu jak zyje nie słyszałem.

* życiowy- żyć to taka inna nazwaz [beeep] jak by ktoś nie wiedział :D:D

chyba raczej rzyć, ale nieważne - Rad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Chcecie kolejnego zastrzyku totalnej głupoty? No to łapcie :D :

NOOOOOOOOOORF

W ogóle z Ethain to jest probelm, bo ciężko jej coś wyznaczyć, gdyż nie ma ona konretnego zajęcia :D . Na al ecoś się wymyśli.

Norf Norf Norf Norf Norf Norf Norf Norf Norf Norf Norf

Bo to jest post kolorowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... matka, żona, kochanka? :D

No comments:? Jeszcze by ktoś ucierpiał^^

W takim razie zaczekam na inicjatywę Xana^^ aż on coś wymyśi/zaproponuje=]

Cóż, moim zadaniem miało być chyba szukanie Prawdziwie Wierzących, a nawet w wojsku takowych możnaby znaleźć(zawsze jednak Księdzu, jako MG możesz wyznaczyć mi cos nowego)^^ wszystko pozostawiam w waszych rękach-mnie chwilowo brak inwencji twórczej :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Kziężu bo cie zabije, powiedz mi wkońcu na kaj chowacie te wawy, bo niemam tak pojemnego konta na które moge swoej wystawiać.......

bo ieesz - jak się jest bossem to się tak ma, nie...?

A tak na serio to zo kazji tego, że jesteśmy w osiedlowej sieci MCN (Manhatan network center - koczowoata nazwa; też tak sądze :D ) mmay 50 mb. na pocztę i serek. No. i Tam te wavki pakujemy :D .

NOOOOOOOOORF.

Aha, Nizołko - postaram Cię zostawić u boku James'a, bo potem moze nie być okazji, żeby znów Was połączyć :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas jak tylko znajde swoejgo E-dyska bedziesz płakał kziąże.... wszyscy bedziecie płakać :D.....

Może nawet każda z moich postaci Forumowych wypowie się o sobie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Dżizas jak tylko znajde swoejgo E-dyska bedziesz płakał kziąże.... wszyscy bedziecie płakać :D.....

Może nawet każda z moich postaci Forumowych wypowie się o sobie ^^

To się jeszcze okaże, łihihihi... duet Stranger i Ksiądz666 się nie podda! :D .

agha - Nie bój się posuwać, Cardinalu, fabuły do przodu - mogłeś chyba wygenerować ruch martwego aligatora zgodnie z pływem rzeki (w twoją stronę) i go złapać, po czym obedrzec z potrzebnej ci skóry :D .

I jesczze jedno - nie możecie tu, moderatorzy, uruchomić wreszcie możliwości edytowania posów? Bo to by się naprawdę przydało... nie chce mi się za każdym razem pisac "wstaw tam enter, bo go nie ma, spacje, bo to, bo tamto...". Prościej byłoby, jakbym to sam zrobił, nieprawdaż?

Kolor wściekłej wazeliny rulez! :D

Kolor rozwodnienia ufoka suxs! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Dobra, ksiądz kufa^^ Dawaj mi warunki jakie moja postac ma spelniac...

A więc jednak :D . Poaptrz sobie kilka stron wcześniej, zoaczysz przykłądowe karty postaci ijeszcze kilka storn wcześniej jak to wszytsko wygląda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

Xan >> Nie wydaje mi się by kawałki metalu zakładanie na końcówki szponów połączone najwyżej cienkimi paskami metalu były cięższa do np. szczura. A orły jakoś nie mają problemu ze złapaniem takiego i lataniem z nim do gniazda. Ba, orły potrafią bez dużych problemów podnieść dorodnego żółwia, wzlecieć z nim na spooorą wysokość by potem puścić i wyjeść szczątki...Tak, więc Szybująca Strzała może poczuć jakiś dyskomfort, lecz do zaburzenia jego umiejętności lotu jeszcze daleko (tym bardziej, że nie jest on przeciętnym orłem)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdyż jest to Tharanduil, król orłów i wszystkich ptaków, rozpiętośc skrzydeł jego wynosi 180 stóp a krzyki słychać daleko.. gniazdo swe ma szczycie gondolinu Ered Thorondol..... żelbie orłów...."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Kufakufakufa^^ Jak ja nie lubie łamać własnych zasad^^

Imię: Felix

Nazwisko: Burner

Kontynent: EuROPA

Ojczyzna: Anglio, ojczyzno moja...

Zawód: Błędny Rycerz

Umiejętności specjalne: Władanie mieczem opanowane do perfekcji,

Historia: Felix cierpi na amnezję. Stracił pamięć 4 lata temu, gdy ocknął się na ziemi, w samym środku wielkiego pobojowiska. Miał na sobie zbroję, przebitą w ramieniu bełtem kuszy, oraz krwawiącą ranę na głowie. Bitwa już się skończyła. Parę minut później znalazł go kmieć, zbierający żelazo z poległych. Zdjął z Felixa zbroję i pomógł dojść do namiotu medycznego. Tam opatrzono jego rany, i stwierdzono amnezję.

Felix dołączył do świętujących wielkie zwycięstwo Anglików. Dowiedzial się parę rzeczy o sobie, na przykład imię. Ale nic szczególnego...

W końcu poczuł że bez pamięci nie ma sensu aby pozostał w jednym miejscu, z którym nie ma żadnego połączenia. Stał się błędnym rycerzem....

(cholera... pisze 5 karte postaci pod rzad... kompletny brak weny... eh)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Kufakufakufa^^ Jak ja nie lubie łamać własnych zasad^^

Trzeba najpierw je mieć, potem dopiero je łamać :D

Pozatym - cóż to za zasady są? Czujesz dziwną zazdrość, którego źródło licznymi aluzjami chcesz pokazac, hm? :D:wink:

cholera... pisze 5 karte postaci pod rzad... kompletny brak weny... eh)

Ta? A gdzie ty tak się rozpisujesz, hm? wiesz, ja jakoś prowadze dwie sesje i jakoś na wenę nie narzekam (złej tanecznicy przeszkadza rombek spódnicy -ot co :D ).

W roli matki, żony czy kochanki? ;P

No nie wiem, to już zależy od was. A raczej od Jamesa, bo jak popuści gwinta, to... :twisted: (Joke! :D )

Jeśli tak, to nieźle sie będizesz musiał namęczyć^^

Hehehe... szykujesz coś specjalnego na tą okazję? Pozatym to James będzie się musiał namećzyć, mniej ja :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strendżer: czy przypadkiem twoja postać nie ma wszytego gdzieś pod skórą klucza albo karteczki z dziwnym, wielocyfrowym numerem i nazwą banku w Szwajcarii? ^^ Moze mam jakieś odchyły, ale jak dla mnie bohaterowie, którzy cierpią na amnezję, zawsze okazują się tajnymi agentami (patrz "Tożsamość Bourne'a" i "XIII") :D .

Poza tym, gratuluję drugiej zmiany avatarka w ciagu 48 godzin ;). Co się stało, że porzuciłeś 'mocnych' rycerzy na rzecz Dziedzica Isildura?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...