Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

k0nrad, Kampanię RPG to już tak zaśmieciliśmy że szkoda gadać. Ale nareszcie rusza i chwała wam za to. Boli mnie tylko jedno, od tamtego czasu miałem tysiąc lepszych pomysłów na postać, no ale trudno się mówi...

Piot....tzn. Rad, ja też mam ci wysłać swoją kartę postaci?? Jest chyba na 3 stronie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale na czas najbliższy i nieokreślony muszę zawiesić pisanie na NS. Proszę, żeby na ten czas ktoś inny poprowadził moją postać lub żeby ją na razie usunąć z gry - po prostu nie jestem teraz w stanie pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ogłaszam konqurs :D Kto wie o kim mowa (w nawiasie) w moim najnowszym poście na NS dostanie żumę do gucia, którą będzie można odebrać na pierścieniu Jowisza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Strendżera to pewnie mówi o jednym ze swoich 'miszczów Shitów' :twisted: Pomarańczowe oczy? Czemu kojarzy mi się pierwszy epizod? :wink:

Ano, faktycznie :D. Nie pomyślalem o naszym drogim Zabraku.... Ale on nie ma pomarszczonej/oszpeconej twarzy? Juz prędzej pasowałby Imperator, ale nie pamietam koloru jego oczu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Aaaand the winer iiissss..... K0NRAD! Gratuacje dla tego pana, poprawna odpowiedź to "Imperator" :wink: Przypominamy, że transport po odebranie nagrody jest w zakresie własnym :)

Co do NS- WIEDZIAŁEM że oni nie mają przyjacielskich zamiarów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziekuję... :D Jeśli na parę dni zniknę z NS, to znaczy, że siedzę w statku na Jowisza ^^. A żumą do gucia z nikim się nie podzielem!! O! ;)

Co do NS... to było tak oczywiste, że zastanawiałem się, czy w ogóle warto wychodzić z obozu. :). Ciekawe jak długo Cardi rozmyślał nad opcją umartwienia naszych ukochanych bohateroof. ;). Aha - NIGDY nie zakupię już programu w wersji Professional :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi cholerka z sesja Feanora NS czekamy tylko na ciebei ! pośpiesz się bo zajmie ktoś twoje miejsce :D A postaci Onufrego nie przebije nic :D Onufry cicho bo zgapią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze szkołą (matura!) i tym, że prowadzę Kampanię informuję, że prawdopodobnie nie bedę miał czasu, aby prowadzić także Ns. Niestety brakuje mi czasu, a nie chcę psuć tym zabawy innym uzytkownikom. ?Chciałbym, aby drużynę przejął ktoś odpowiedzialny, nie wiem, może zrobię ankietę. Ja mógłbym być graczem, bo to nie wymaga takiej ilości czasu. Ale na razie chciałbym usłyszeć Wasze propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, ja też nie będę miał specjalnie czasu, by prowadzić NS, ponieważ zarówno kampania RPG jak i sesja Feanora (Feooo, zrób mi postaććć!! Serio! :D Może być maksymalnie pogibana^^) zajmą mnie za mocno. Dlatego też moje miejsce wkrótce zrobi się wolne. Są chętni na nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe moja postać podbije swiat albo raczej już podbiła :D no wiesz Feo taka ta nasza polska piękna że chciałem by wneiśliśmy coś prosto z polski do sesji :P

Ale nie musiałes pokazywać akurat tego [tak, tak....wiem^^]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maneqinku niestety niejestem wstanie się wcisnąć na sesje...... i tek mam już ponad komplet a band nie lubie, ale jeśli zależy ci maxymalnie poświęcę się ^^....

Onufry normalnie mnie awkiem prowokujesz do czego to już nie powiem ^_^....

Cardi na wieczór postać bedzie gotowa którko i zwięźle...... ale tym co szykuje nei bedziesz kciał grac ! chyba nie lubisz murzyńsko-cygańskich pedało-lesbijko żydo-masonów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Feo, mnie to odpowaida. W czasie gry najwyżej trochę zmutuję, więc będzie okej. Ale jak zrobisz, to ją tu zapostuj, okej?^^ No dalej, puść wodze wyobraźni (zamęczę cię na konwencie...^^) i dawaj tę postać.

Poza tym: no kto chce być MG grupy niebieskiej, no ktoo?^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...