Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Dobra, spakojno. Na razie w Sesji widzę Xana (jak często możesz się udzielać?), Mańqa, Fea, Strangera. Ktoś jeszcze? Poza tym Rad wreszcie mnie uświadomił, że nie ma dóch portali, więc wszyscy grający ze mnąniech stoją w miejscu^^ Zaczynamy gdy tylko będę wiedział dokłądnie z kim mam grać :)

Cardi, ja jestem na twojej. Pisałem już wcześniej, że nie wskakuję do portalu, tylko pytam się Niewyraźnego czy ruszamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz - jak Ty sobie wyobrażasz poważną sesję z wielbłądem, czy Kartugiuszem? Cała otoczka będzie poważna, ale działania bohaterów będą próbować to zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO NYO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok powastał 2 NS, FEanorowy NS :D wszystich chętnych (przyjme jeszcze 4 osoby) zapraszam na MEila.... ślijcie postacie (inne niż na NS) OK :D >?< no to OK ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczynam więc sesję. W grupie znajdują się Stranger (którego postać wkrótce wprowadzę), Qbeck - Nalfein, Feo - ktośNERKOELFtam (z tym, że ma kredyt bezpieczeństwa - jak zacznie dzikować, to dostaje kopa do Rada :D ), Xan - Xanthos, Manieq - Upham (dobrze mówię? Mogę prosić o zrepostowanie postaci?). Jest jeszcze Eloe, która nic nie zrobiła, z czego wnioskuję, że zostaje u mnie :wink:

Do portalu wskoczyli: Joozeq Siekiera :D , Wielbłąd :D , Buddy, Gucio, Flakers - xxx :twisted: , Mimizu.

Dobra, naprzód więc.

Jeszcze jedno - jest pewien Kłopot^^, więc Manieq najwyraźniej zastąpi k0nrada. Over - przerzutka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczynam więc sesję. W grupie znajdują się Stranger (którego postać wkrótce wprowadzę), Qbeck - Nalfein, Feo - ktośNERKOELFtam (z tym, że ma kredyt bezpieczeństwa - jak zacznie dzikować, to dostaje kopa do Rada :D ), Xan - Xanthos, Manieq - Upham (dobrze mówię? Mogę prosić o zrepostowanie postaci?). Jest jeszcze Eloe, która nic nie zrobiła, z czego wnioskuję, że zostaje u mnie :wink:

Do portalu wskoczyli: Joozeq Siekiera :D , Wielbłąd :D , Buddy, Gucio, Flakers - xxx :twisted: , Mimizu.

Dobra, naprzód więc.

Erm... Dobra :). Po prostu WYSKOCZĘ z portalu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Wy ludzie lepiej zerknijcie na Koszary RPG, bo wy nieświadomie ominęliście naszą (tzn ja i ksiądz666) walke na poligonie.... na szczescie zachowalismy powtórke^^ Uwaga, ostre słowa poleciały w ruch^^ Wejdzcie na koszary i poszukajcie linka danego przez FirE'a... i kręccie rotfly, kręćcie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w Sesji widzę Xana (jak często możesz się udzielać?),

Nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie... Moje nieczęste udzielanie się jest spowodowane intensywnymi testami nowego hardwareu (co w praktyce oznacza granie po jakieś 6 godzin dziennie... a jak na mnie to dużo). Niedługo powinno się to skończyć.

Xan - Xanthos

Xan - Eryk da Vinci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
CZyli w mojej sesji są 3 osoby? Jak ja mam prowadzić? DAjcie mi jeszcze kogoś, plizzz! ;)

Ej, luz! Jest dobrze! Pozatym w naszym teamie są osoby, które często są na forum. ale jak uważasz :D .

FEANOR - Ja się dołączam do twojej sesji, jak jeszcze miejsca są :D . Gram Katurgiuszem, żeby nie było - jego kartę postaci znajdziesz kilka stron wcześniej (po reaktywacji NS).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi stało sie FEO dorobił się swojej sesji kiedy wczoraj weszłem na forum moim oczom ukazał się nowy temat :

="Feanorowe NS"

W pierwszej chwili doznałem wszystkich możliwych szoków.

Cardi widze że twoja sesja odrazu z kopyta ruszyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, rad, a kiedy my ruszamy? Jak dla mnie osób jest już wystarczająco, nie wiem, na co czekamy :D .

Musisz zrobić nową postać :D i to humanoidalną (niestety....) postacie mogą być zakręcone ale dość normalne dla kontrastu :D pozatym galareta mogł ktoś zjeść :D ślij karte na meila

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Musisz zrobić nową postać :D i to humanoidalną (niestety....) postacie mogą być zakręcone ale dość normalne dla kontrastu :D pozatym galareta mogł ktoś zjeść :D ślij karte na meila

Mówidsz o twojej sesji czy Radyana?? Bo nie qmam :D . Jak podejrzewam o swojej. A to niby dlaczego nie moge być galaretą? twoja sesja podobno miała być zakręcona, więc chyba i postacie powinny być oryginalne :D . W takim razie, jeśli nie można wracam do Alangaarda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A do jakiego AAAAAcośtam wracasz bo go nieznam ? Ślij na MEILA !

A ty mi najpierw prześli karte postaci do diabołka ty, wygarbowany rybolocie jednojajowy :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...