Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość the_Stranger

Nie no tego już za wiele BULPURBURPAPUR NORF AAA PAMIETAJCIE TO WSZYTKO MATRIX!!!

A tak wogóle mam pomysł- nie mam pomysłu.

ok, teraz serio- ludzi jest naprawde duuużo ale prawie niikt nie pisze. Tak więc popieram wywalenie postaci ktore nie graja od naprawde dluzszego czasu, wprowadenie specjalnego punktu w regulaminie na temat bytnosci ns NS, oraz proponuje zrównoważenie teamów tak, aby w każdym było odpowiednio dużo osób piszących często, średnio i rzadko.

Czy wspomniałem że TO WSZYSTKO PRZEZ JOBASHE!!! <<chowa się pod pierwszym lepszym bunkrem z wrzaskiem>>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć - trudniej wykonać. Na jakiej podstawie robiłbyś to przyporządkowanie? Poza tym może to zniechęcić nowych, a nie chcemy chyba robić z tego forum "zamkniętej grupy kolesi"? Problem jest rzeczywiście poważny, a rozwiązań nie ma wcale tak dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0nrad informuje:

"Widzę, że muszę się wytłumaczyć z mojej nieobecności na forum. Otóż zostałem przyłapany na nieautoryzowanym użytkowaniu komputera, co zaowocowało nałożeniem na mnie kary miesiąca pozbawienia dostępu do PC. Tak więc mimo najszczerszych chęci nie będę mógł odpisywać na niniejszym forum do dnia 10.12.03. Postaram się jednak być na bieżąco z wydarzeniami. Życzę Wam wszystkim jak najlepszej zabawy, a kolejnych MG proszę o prowadzenie Buddy'ego."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Oh, biedny konradzik - wiem, bo o mnie to samo się otarło (miesiąc bez kompa :) ).

Stranger - nie wynoś na forum MOICH textów z naszej szkoły! Jeśli chcesz poszpanować swoją głupotą to sobie sam coś wymyśl. Puszczanie textów typu "To wszystko przez Jobashe!", textów mojego autorstwa nie ma sensu, uwierz mi. Pozerku.

Wracając do tematu - postaram się już pisać na NS, niemniej jednak moje pierwsze posty będą nieco "bez sensu", dlatego że nie znam całej fabuły Cardiego i nie mam zamiaru poznawać (brak czasu). A tymczasem lece na NS, czas cosik skrobnąć... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra. Widze że u mnie mało kto pisze więc poprowadze was za rączkę.

Wiem wiem że robie to cały czas ale to będzie ostatni raz i tylko w niezbyt ważnej sprawie (pozbycie się śmierdzącego ciała i wprowadzenie mojej nowej postaci).

Po tych zabiegach powinniście mieć co pisać. A jeśli wcześniej nie mieliście co robić to trzeba było pisać. Aha i najważniejsze, jeśli chcecie to możecie sami trochę dostosowywać otoczenie do was ale bez przesady ok. Na przykład bardzo mi się spodobała wzmianka o gildii zabójców bo wpadłem przy tym na nowy pomysł.

PS.Mam problemy z forum (tzn tylko ja bo po rozmowach z innymi wychodzi na to że u nich wszystko w pożądku) i laduje mi się niemiłosiernie długo, a jako modemowiec nie moge sobie na to pozwolić więc pewnie będe na forum jeszcze rzadziej (tzn 1 raz dziennie) ale nie mam wyboru. Takie życie.

PS2.Za niedługo postaram się przedstawić tu pełny opis mej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę nie było, ponieważ padłem ofiarą spsku na skalę międzygalaktyczną: zawsze gdy miałem czas na net, forum padało. :wink:

Jeszcze raz chciałabym przeprosić za brak pobytu na NS-miałam sytuację identyczną jak Xan. Teraz jednak udało mi się wytargować codzienny pobyt na sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Mnie trochę nie było, ponieważ padłem ofiarą spsku na skalę międzygalaktyczną: zawsze gdy miałem czas na net, forum padało. :wink:

Jeszcze raz chciałabym przeprosić za brak pobytu na NS-miałam sytuację identyczną jak Xan. Teraz jednak udało mi się wytargować codzienny pobyt na sieci.

hihihihi, jkby się stałke miało to by się nie miało takich ruskich problemów, hahahaha.... :lol:

Niemniej jednak dla mnie chwilowy brak forum nie robi problemu, bo prędzej czy później zadziała i wtedy przysiądę się do kompa nieco konkretniej :) (np. odłoże odrabianie lekcji na później).

Wracając do tematu - kto MGuje po Yagerze, kto zaś po osobie, która będzie po Yagerze itd.?

Yager - czy twoja xywa ma coś wspólnego z grą "Yager" ze stajni "Yager Entertainment"? (to nie żart!) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego twój pomysł Stranger nie ma specjalnych szans powodzenia - jak sam widzisz nie można postawić granicy 'ci piszą dużo, a ci mało.' Dotychczas k0nrad pisał dużo - a tu awaria i na miesiąc mamy gościa z głowy :( Podobnie ma się sprawa z innymi - każdy pisze w zależności od tego, ile ma czasu. Poza tym nie zawsze się chce^^

No i mamy kłopot - kto chce wziąć grę w swoje ręce, gdy Yager skończy swoją część? Ewentualnie, jeżeli nie znajdzie sięchętny, Yager możę (jeśli zechce) prowadzić dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No i mamy kłopot - kto chce wziąć grę w swoje ręce' date=' gdy Yager skończy swoją część? Ewentualnie, jeżeli nie znajdzie sięchętny, Yager możę (jeśli zechce) prowadzić dalej.[/quote']

Nie to że się narzucam, niemniej jednak ja mogę poprowadzić sesje :) . Ale jedna prawa: czy mógłbym MGować nieco dłużej aniżeli tydzień i zacząć moją fabułę od nowa?

Ah, szkoda k0nrada - niemniej jednak znam ten ból, bo i na demną leżał sowisty bicz braku neta przez miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Yager wreszcie ta twoja przygoda zaczyna sie rozkręcać.

Myślałem że będziemy bez końca tam w tej tawernie sie na Scierwo fakira

gapić a tu niespodzianka !!! wyszliśmy z tej tawerny( po chyba 2 dniach)

no ale nie będe sie czepiał bo narazie historjka fajnie sie zapowiada.

Niech MOCZ będzie z tobą nasz MG-mie !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No Yager wreszcie ta twoja przygoda zaczyna sie rozkręcać.

Myślałem że będziemy bez końca tam w tej tawernie sie na Scierwo fakira

gapić a tu niespodzianka !!! wyszliśmy z tej tawerny( po chyba 2 dniach)

no ale nie będe sie czepiał bo narazie historjka fajnie sie zapowiada.

Niech MOCZ będzie z tobą nasz MG-mie !!!

Jezu, ten tekst z moczem jest tak znany, tak stary i tak,ekhm.. "niemodny" (?) że pała mała... :)

Wracając do tematu - co wy na moje Mgowstwo?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ten tekst z moczem jest tak znany, tak stary i itak,ekhm.. "niemodny" (?) że pała mała...

A teraz to normalnie coś odnośnie naszej sesji jwst teraz jak to pisze 10:43 patrze na NS a tu dalej mój post ze wczoraj i żadnego więcej z naszego teamu !!! ludzie piszcie coś i niech ktoś do cholery zauważy że onufrego nie ma bo on by przynajmniej coś napisał.

Powtarzałem juz milion razy - własne porachunki załatwiać prywatnie, nie na forum. Powtarzałem, ale kiedyś przestanę, bo nie wiem ile mozna prosić. Ty jesteś nowy, więc możesz nie wiedzieć, ale jak będziecie nadal prowokować, to mozecie się spodziewać odpowiednich konsekwencji. Aha, to nie jest groźba, tylko rada - Radyan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze piewsze pochwały. Po prostu stwierdziłem że coś jest tutaj nie tak i zmieniłem to i owo (czyli cały styl prowadzenia sesji). Co do moich następców to jeśli pospólstwo..tzn gracze zechcą to moge po MGować więcej niż tydzień. Zaczne dopieszczań swoją fabułe bo teraz to ją maksymalnie skracam by zdążyć cokolwiek zrobić do niedzieli. Więc bardzo bym prosił o zdanie innych.

Widze że zmiany poskutkowały i już więcej osób napisało co nieco więc będę stopniowo zmieniał styl tak byście mieli co pisać i robić.

A teraz z innej beczki. Moja new postać:

Imię:Ivan

Rasa:Człowiek

Profesja:Druid

Wiek:30

Pochodzenie:Rosja

Wygląd:Wyski, szczupły (A raczej wychudzony),ale w miarę silny, ubrany w krwisto-czerwone szaty.

Ekwipunek:Siep, młot,sakiewna ze złotem, worek na rzeczy,plik katrek na żywność, alkohol itp, księga magii(niestety słabo zapisana)

Umiejętności:oburęczność,walka dwoma broniami,i reszcta jak u druida (czry duruidów opanował na średnim poziomie)

Umiejętności specjalne:gdy jego sprzymieżeńcy zobaczą skrzyżowany młot i sierp na tle jegho czerwonej szty od razu wstępuje w nich wola walki i nie dbają o swoje życie (po prostu berserkerzy), 4 razy dziennie zamiana w dowolne zwierzę

Historia:

Ivan jako dziecko pierwszy raz w życiu zobaczył druida i od tamtej pory robił wszystko by nim zostać, gdy w wieku 18 lat został w końcu druidem (i to jakim - prawie nic nie umiał) władzę przejęli bolszewicy jego poglądy polityczne drastycznie się zmieniły. Jednak po jakimś czasie zauważył że lud pracujący dba o przyrodę bardziej niż zwylke i postanowił wyruszyć w świat by rozszeżać nowy ustrój szczęśliwości i równości poza granicoami swego kraju.

Dobra tyle powinno wam wystarczyć. A teraz biorę się za NS

PS. Xiądz ta ksywka powstała z przekaształcenia gry o nazie bodajże Jaegner czy cuś w tym stylu. A o firmie Yager Entertaiment w życiu nie słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
weź ty się ksiądz [beeep] od moich tekstów' date=' człowieku co ci dotego. [/quote']

Nic mi do tego, niemniej jednak chciałbym Cię poinformować, że przynajmniej ja uważam za żałosne powielanie tekstów znanych i starych. To podobnie jak z żartami: Kiedyś ludzie zlewali się z dowcipu "wchodzi baba do lekarza a lekarz też baba" a teraz nikt się z tego nie cieszy.

Ah, i jeszcze jedno: mógłbyś nieco przebierać w słowach? Nie wiem, czy któryś z modów zareaguje na takie "odzywki", niemniej jednak czuję się "obrażony".

A pozatym też słyszałem o twoich tekstach i opinie osób od ' date=' których

je słyszałem na ich temat nie były zbyt pozytywane...[/quote']

Czy możesz mi podać konkretne osoby? Moje texty nie muszą być fajne ale są oryginalne.

Te osoby mozesz podać co najwyżej na gg. Od teraz uważam sprawę wyjaśniania kwestii między graczami publicznie za zakończoną! Od teraz wszelkie takie posty będą (przeze mnie) wywalane w trybie natychmiastowym i bez wyjaśnień. Ach - i rzeczywiście Ksiądz może się czuć obrażony. - Radyan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... znowu się zaczyna. I z miejsca kończy - niech mnie kosa trafi - jeżeli znowu będą tu takie idiotyczne kłótnie, to możecie się założyć o pół dolara, że jadę prosto w dział ostrzeżenia. Dwa razy to dość. Księdzu - skoro taki tekst widziałeś, to powstrzymaj się od komentarzy. A ty Manieq nie musisz rzucać się na każdy tekst, w którym jesteś krytykowany. Koniec waśni, podajcie sobie na zgodę.

Druid alkoholik to jest to^^ A demo Yagera jest na ostantiej płytce CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Satanas dostał szlaban, i informuje, że będzie mógł się udzielać tylko wtedy, gdy jego rodzice gdzieś pójdą...

Kurczę, co tak ostatnio wszyscy szlabany dostają! hehe, dobrze przynajmniej, że mi się upiekło :) .

Ok, w takim razie choć nie wiem za co oficjalnie wyrażam skruchę z powodu mojego wyskoku. Może być? A o tej sytuacji pogadamy jeszcze na GG, Cardi :) . I wytłumaczę Ci, dlaczego odpisałem na tego dość obraźliwego posta.

Żeby dalej nie ciągnąć głupiego sporu - co wy na połączenie teamów po zakończeniu MGowania przez Yagera? U nich prawie nikt nie piszę, w sumie u nas 3 osoby, więc... zdecydujmy się :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wy nie chcecie atakować to grupa wściekłych budowlańców zaatakuje was. Może obrona życia waszych postaci pobudzi was do działania. A jaęli nadal nic z tego nie będzie to chyba się poddam. Zaraza jakaś czy co?? Może połączenie obu grup to nie jest zły pomysł.

I sorka za niedokładne dane o przeciwnikach. Flaku normalnie pozwoliłbym wam przejść ale miałem nadzieje że walka zwabi wszystkich do pisania postów więc bez rozlewu krwi się nie obejdzie. Tak więc zostawie twój post ale sytuacja bardzo się nie

PS. Xiądz robisz się monotematyczny wiesz?? Pozostaje czekać na to co powie Cardi lub inny modek. Moim zdaniem najsensowiniejszym wyjściem byłoby:

-jeśli gracze się opamiętają i zaczną się udzielać to ja poprowadze trochę dłużej a po mnie może ty

-wersja realna, czyli będzie tak jak teraz czyli po moim tygodniowym (albo i krótszym-zależy od moich nerwów) MGieowniu połączenie grup

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ja monotematyczny, stary! W jakim ty świecie żyjesz! Za to ty jesteś nudny, ot co! :) .

Żeby nie było, iż po raz trzeci załatwiam sprawy osobiste na forum, żeknę coś konkretniejszego :) . Chodzi mi tu o o połączenie drużyn. Sam zobacz Yager: pisze ja, Stranger, ty, Cardi, Fire, Xan i Niziołka (sporadycznie). To wychodzi zaledwie 7 osób. To jaki jest sens dwóch teamów, jeśli fabuła idzie z prędkością kloca w klozecie (to porównanie może nie jest zbyt trafne, ale przebaczcie mi to :) ).

Mam pytanie do Cardiego: czy już zginęła jakaś postać na NS? Wydaję mi się, że Wolva, ale pewien nie jestem. O właśnie. Czemu już Wolv się na NS nie udziela?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Postać WOlva zginęła, a sam Wolv nie ma czasu pisać.

I zginęła jeszcze jedna postać (rónież w naszej drużynie wi w tej samej walce-) Carghul, prowadzony przez Radyana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Postać WOlva zginęła, a sam Wolv nie ma czasu pisać.

I zginęła jeszcze jedna postać (rónież w naszej drużynie wi w tej samej walce-) Carghul, prowadzony przez Radyana.

Ojej, biedne posteacie :) .

A jest możliwość, żeby postać gracze zabiła postać gracza? Nie to że chce to wykorzystać, tylko pytam się ,z ciekawości. I jeszcze jedno: planujecie w końcu NS na poważnie, tzn. "wskrzesić" (o ile można już tak mówić) projekt Asthnera?

A tym czasem widzę, że Cardi cosik na NS skrobnął i należy to wykorzystać :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rest in Pieces:

:arrow: Carghul (Rad)

:arrow: Gimlett (Wolv)

:arrow: Pierwsza postać Wolva (nie pamiętam jaka^^)

A w sesji:

:arrow: Christopher (cWp_chRis)

:arrow: Ghallerian (Smutny Wędrowiec)

Reszta żyje, ma się dobrze i pije^^

Co do projektu Asha - na razie niech skończy swoją historię, potem zgadamy się co dalej robić.

Yager - widzę właśnie, że u ciebie trochę mało osób pisze... Wytrzymaj Raz na wozie, raz pod wozem, a sytuacja zmienia się z dnia na dzień!

? A o tej sytuacji pogadamy jeszcze na GG, Cardi .
Ops. Wypadałoby naprawić swoje GG ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...