Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Roszady będą, będą... są z dawien dawna przygotowywane i zapowiadane, ale jakoś na tym się kończy. Jednakże nie widzę kłopotu, by zrobić zmiany w dowolnym momencie - Księżulkowi to nie zaszkodziło...

MEGA KOZŁA
To znaczy mię?? :P Przecież my się nawzajem pozabijamy, potłuczemy, okradniemy, oblejemy i zjemy frytki^^ Wchodzę w to! :D
W sumie ja też nie mam nic przeciwko temu, aby Fafka MG-owała. Ciekaw jeste, na ile NAPRAWDĘ go stać (jak mniemam na dużo).
Załatw Feo dobę złożoną z 28 godzin, a będzie tu wpadał codziennie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666

28 osiem godz. na dobe? Nie ma sprawy.

"zaargahnuun, dragan di varto, wegabunda chcieć zadratwiej godzin!!!!!"

Koniec.

Zauważmy Cardi, że mi nic nie przeszkadza (no, może poza Strangerem :wink: )

Chciałbym się jeszcze o coś zapytać. Co się dzieje z poligonem? Jakoś cicho tam

A tak wogule mam jeszcze napewno przez 10 dni neta, pozniej raczej też...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Ponawiam moje pytanie- czy moge grac dwoma postaciami naraz?

Och, wilekie sorxxx nie zauwazylem strony 35 :( Ale drugie pytanie wciaz aktualne.

A tak wogole- k0nrad- chlip, chlip... co żeś zrobił z moją koffaną fabuła.. walasnie o to mi chodzilo aby druzyna sie rodzielila (ewentualnie potem sie znowu zlaczyla) i wogole chcialem wprowadzic maly przelom do niej! Buuu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ponawiam moje pytanie- czy moge grac dwoma postaciami naraz?

Och, wilekie sorxxx nie zauwazylem strony 35 :( Ale drugie pytanie wciaz aktualne.

A tak wogole- k0nrad- chlip, chlip... co żeś zrobił z moją koffaną fabuła.. walasnie o to mi chodzilo aby druzyna sie rodzielila (ewentualnie potem sie znowu zlaczyla) i wogole chcialem wprowadzic maly przelom do niej! Buuu...

Patrzcie no, przeŁOMista się znalazł :) .

Ja osobiście nie jestem za podzieleniem teamu Cardiego - wprowadziło by to jeszcze większy chaos na NS, a to do niczego dobrego nie prowadzi. Zresztą druga drużyna już jest - Niewyraźny. Jemu nigdy nie można ufać :) (szczególnie pod wodzą Cardiego).

jakoś nie zauważyłem zdań na temat MG-owania przez Strangera? W takim razie zaczną pierwszy.

Ogólnie całkiem nieźle, fabuła dość przemyślana, jednak momentami powtarzałeś mój błąd, to znaczy nie było co pisać. Dajmy na to sytuacje z kraterem, po walce - wszędzie las, las i jeszcze raz las. Co mieliśmy pisać? "kieruję się na półnoć" - tyle. Tak samo jak sytuacja z noclegiem Było dość podobnie. Ale - jak już mówiłem - całokształt nieźle. Daję 6+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowirem krótko - nie było źle. Mocna siódemka, ciężko powiedzieć coś specjalnego. Może za mało absurdu, tak potrzebnego na NS, ale to częściowoo moja wina. Poza tym byłó bardzo przyjemnie, zwłaszcza wtedy, gdy posty stay się trochę bardziej konkretne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole- k0nrad- chlip, chlip... co żeś zrobił z moją koffaną fabuła.. walasnie o to mi chodzilo aby druzyna sie rodzielila (ewentualnie potem sie znowu zlaczyla) i wogole chcialem wprowadzic maly przelom do niej! Buuu...

Cóż... Powiedzmy, że przemiana graczy była mi wybitnie nie na rękę ;)

Huh, Cardi! Widze powrot do formy! Jakem k0nrad, weteran NS, nigdy nie zdarzyło się, żebym z twojego posta zrozumial jeno znaki przestankowe ^^. No, trochę przesadzam - ogólny sens do mnie dotarł .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. Zawsze witamy chętnych (i chętne :wink: ) z otwartymi ramionami! Ale zanim to, kilka próśb:

1. Zapostować tutaj swoją postać. Dane, umiejętności, historia, żadnych statystyk :)

2. Udawać, że się zna regulamin.

3. Bawić się dobrze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Hmmm, czyżby pierwsza dziewczyna na NS? :wink: Witamy!

A tak PS: czyzby znowu "Zwał"?! Pamietacie, jak ja sie przylaczylem to tuz po mnie Satanas, Książka666 i chyba nawet jeszcze ktos. A tu FirE i Niziołka- hmmm, ciekawe co by bylo jakby obie druzyny zieli do wosjka i kazali podbic swiat :D z taka liczebnoscia to bulka z maslem :wink:

A jako PS2: mam nadzieję, że Niziołka pójdzie do nas? Bo pisze na razie tylko 1 osoba... :( ja tez bym pisal, gdyby nie to ze moja postac jest nieprzytomna... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Eloe

Rasa: Półelf

Płeć:Kobieta

wzrost:1,65 m

wiek:dżentelmaen damy o wiek nie pyta :P (na oko nie więcej niż 16)

waga: O to tym bardziej(szczupła)

Walczy:mieczem(choć jeszcze nigdy nie zabiła kogoś specjalnie: to się jej zdarza tylko pod wpływem wypadku)

Opis:Jasne włosy, ciemne oczy

Cechy Specjalne:Wyjątkowa niezdara(na ogół)-

Gdy obleje się ją zimną wodą jej charakter i umiejętności kompletnie się zmieniają:

-może rzucać zaklęcia ognia;

-ma skłonności do wysadzania wszytskiego(lub wszystkich w powietrze)

-Zmienia się z powrotem w 'normalną' po pokazaniu jej pluszowgo misia(nosi go w plecaku)

Ekwipunek(nie wiem, czy warto pisać, bo i tak ciągle gubi):

-tępy miecz(pewnien poszukiwacz przygód, gdy oglądał jak ona walczy, stępił go litości)

-płaszcz z kapturem

-Pluszowy Miś-pozwala jej się uspokoić po zmianie(w.w.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem zachwycony! Wreszcie płeć piękna na forum RPG. Świetnie! Mam nadzieję, że nie tylko na chwilę, ale na stałe? Chyba tak, bo widzę, że karta postaci profesjonalnie ten tego... ekhm... i w ogóle;)

Z innej beczki - jak z tym MGowaniem? Jutro kończę historię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System gry jest prosty jak konstrukcja cepa^^ - nie ma reguł... Najlepszym sposobem na poznanie klimatu jest poczytanie kilku ostatnich stron postów w NS. Trzeba trochę uważąć, po są dwie drużyny (teoretycznie jedna pisze na czerwono, druga na niebiesko, ale w praktyce... :wink: )

A teraz pytanko - który z MG podejmie się trudnego zadania i przyjmie Eloe pod swe skrzydła?^^ Już mi tu las rąk pokazywać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Cóż, k0nrad nie wyraził chęci mistrzowania mi. Do NS chciałam się przyłączyć już na wakacjach, ale nie miałam czasu.

Jakim kolorem pisze druga grupka i kiegy mogę się dołączyć?

Przede wszystkim witam świrze mięso na NS. Pozatym jestem tutaj jednym z tych głupszych (Feo, nie bij, nieeeeeeeee!!!!!! :wink: ) z z moją głupotą, co jak co, trzeba się liczyć {|}___{|}

A tak na serio - do której [beeep] chcesz należeć? W tej piszącej na czerwono tytuł MG jest przechodni, w tej "niebieskiej" dokańcza (się) Radyan i chwilę potem MG'ować będzie Feo.

Czy już Cię witałem?

ja należe do grupy niebieskiej, więc osobiście radzę czerwoną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj Księdza, niziołko moja droga (ach, te poufałości ;)). Poza tym jesteś niewierząca :P. Ale do rzeczy - całkiem niezła postać! A nie chcę jej w "mojej" grupie (BTW - nie obijać się! Mogę pisać za was, ale co to za zabawa?), bo ludzi tam już full (onufry, Feanor, Yager, Satanas, Cardi i ja), a u Radyana jest jeszcze sporo miejsca. Tak czy siak - witam w naszym Latającym Cyrku ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi k0niokrad tak ładnie przebił odpowiedź... A tak pójdę za ciosem - zapraszam do grupy Radyana (wkrótce Feo, o ile ten raczy się zjawić) - kolor niebieski.

Skoro to jest latający cyrk, to czemu nie widzę tu błaznów na jednokołowych rowerkach?^^ Napisz coś c0nrack, bo właściwie nie wiadomo, co mamy robić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Arg, arg... urga urga, zog-zog-zog :) Chce sie ktos zapisac na anasz (tzn moj i ksiedza) kurs o kulturze orków? :wink: A tak serio- FETYSZ BEdZIE NAS MGOWAC??!!! W imię Ojca, i Syna... NIEEEeeEEEeeeEEE!!! Raz, że wszystkie organy w mym organizmie sie poskrecaja (ze smiechu) a po drugie Ferio (hehe Magic Knight Rayearth- pamieta to kto jeszcze? n_n ) jest na forum szalenie rzadko (tak raz na dwa tygodnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Arg, arg... urga urga, zog-zog-zog :) Chce sie ktos zapisac na anasz (tzn moj i ksiedza) kurs o kulturze orków? :wink:

Tja, tylko zauważ, ile drechów nas już w szkole za te obrządki ściga :wink: . Ale jeśli ktoś byłby faktycznie zainteresowany kulturą orków by Ksiądz&Stranger (kolejność nie przypadkowa) to zapraszam na bezpłatny kurs do łodzi.

P.S. Nie ZOG-ZOG tylko ZAG-ZAG, Stringerze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołka nie przejmuj się. Oni tylko teraz tak p**** bez sensu. Po prostu mają dobry humor. Za jakieś dwa dni wszystko wróci do normy i będę p**** jeszcze bardziej.

A ty k0ndorze jeden masz juz pisac że te dwie młodefoki wrociły do drużyny bo nie ma co pisać. Onufry aż się do drzewa chowa. Co ta nuda robi z ludzi???

Biedaczysko za chwile będzie udawać różowego flaminga i sie jesiotrem zadławi, a tego nie chcemy prawda??

Yager - staraj się nie używać takich słów. Może nie są jakoś szczególnie wulgarne, ale nie pasują tutaj, a ja na dodatek jestem szczególnie uczulony - Rad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...