Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Dyskusje o NS

Polecane posty

Holy => Nie sądzę, by Paul miał jakieś przeciwskazania. Ja sam chętnie ujrzę znów twego posta na NS ;)

I jeszcze kilka słów o moim ostatnim i walce z golemem, pozwoliłem sobie na trochę swobody, ale myślę, że nie powinno być źle, bo przecież kwestia wlaki jest nadal otwarta. Z drugiej srony to popełniłem mały błąd, acz wcześniej, bo już wielokrotnie miałem napisać o owym pierścieniu, że go wziąłem, ale zawsze mi jakoś umykało, a teraz w krytycznym momencie sobie o nim przypomniałem i wykorzystałem. Ale ogólnie to ciekawie w tych podziemiach jest i niecierpliwie wyczekuję ciagu dalszego :)

A tak to liczę, ze jeszcze dziś pojawi sie post nasze wójmistrza na NS :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA jednak sie udalo :D Ominela mnie niezwykle pasjonujaca uroczystosc inauguracji nowego roku akademickiego (bogom dzieki nieobowiazkowa...) i moglem napsiac na ns :D Nastepny post, zaleznie od moich sil psychofizycznych pojawi sie w poniedzialek poznym wieczorem (watpliwe...) lub w czwartek.

Holy -> odpisalem ci na priv.

Jaqbs -> szczeze mowiac plan zakladal, ze golem wykonczy cie szybko i sprawnie, okazales sie jednak trudnym przeciwnikiem :D Sorki, musiales na razie zostac znokautowany. Druga runda wkrotce :D

hmmm... what is "wojmistrz" ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Wójmistrzu za nie obecność ale czasem tak bywa :D Mam nadzieje ze teraz bedzie bez ekscesow kontynuowana hiostoria mojej postaci. (oczywiscie jesli jeszcze nie postawiles na niej kreski :wink: )

OFFTOPIC :D

Jestem studentem :D , jestem studentem :D , jestem studentem :D , jestem studentem :D , jestem studentem :D , jestem studentem :D , jestem studentem :D , jestem studentem :D , jestem studentem :D , jestem studentem(...) 8)8)8)

KONIEC OFFTOPICU, CZYLI ONTOPIC :D

P.S.

Wlasnie dostalem sie na Polibude Łódzką stad moja radosc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, wójmistrz Paul sobie udziela na FS, co trochę nowy jego post w DFS jest, a o nas to zapomina. Oj, tak się nie robi! Nie wolno tak samych zostawiać biednych graczy... Tak więc mistrzu gry nasz, zostawże tę FS choć na chwilę i skrobnij coś tutaj, bo to w końcu 'Twoja' sesja ;)

Revo => Gratuluję 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki... Tylko ja wiem, ile mnie kosztowalo napisanie tych postow na FS. Ostrzegalem, ze nie macie co liczyc na nowego posta przed sroda - czwartkiem... Jezeli znajde troche cennego czasu, to odpisze dzisiaj wieczorem. Tylko nie wiem czy po pieciu godzinach matmy bede sie do czegos nadawal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmpf... paradoks... sam nas poganiałeś, a teraz okazuje się, że wystąpiły komplikacje. Szkoda, że NS zastopowała - ale nie przez graczy - przez mistrza, który batem, prośbą i groźbą prosił o pisanie co najmniej raz na trzy dni. Liczyłem, że zanim zacznie się nowa FS pchniemy fabułę NS do przodu, a teraz siedzę przed kompem tworząc historię Ardana, bo ty - drogi mistrzu - nie dajesz nam szansy na dalsze rozpoczęcie rozgrywki.

:(

Więc muszę się ratować substytutem, gdyż ani FS (na się rozpocząć...) ani NS (mistrz nie ma możliwości podkręcić licznika fabuły). Mogę się tylko pochwalić, że na ten czas historia (bez karty) wynosi 3 pełne (sic!) strony a to zaledwie początek. Proszę przynajmniej o wyjaśnienie - jaki stwór/zjawisko jest na tyle groźne, że mistrz gry nie ma mocy by pisać na NS? Chociaż tyle się nam należy.

P.S. I shall await your return...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestia ta nazywa sie "poczatek studiow" ;p Po prostu musze zobaczyc jak sie wyrabiam z czasem (na razie kiepsko ;p) i usatwaic jakis plan dnia. Jeszcze raz sorki. W srode mam krotkie zajecia, w czwartek wcale (przynajmniej ten), wiec na pewno costam naskrobie. A jak mi sie uda to naskrobie jeszcze dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa... a w ramach malych przeprosin jeszcze dzisiaj wrzuce kolejnego posta (nawet jezeli nikt juz nie odpisze, czekam jednak aby dac wam szanse...) To bedzie prawdziwy rekord - dwa posty w przeciagu 24 godzin :D

Druga wiadomosc jest natury organizacyjno - ogolno sesjowej ;) Mianowicie za pare dni ruszy FS. Wiem ze wiekszosc graczy udziela sie na obu sesjach, tych kilku, ktorzy tego nie robia, serdecznie zapraszam. Co prawda beda musieli przejsc przez zwykly system nominacji, nie sadze jednak, aby ktokolwiek mial z tym problemy. Po szczegoly zapraszam na FSD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i to mi pasuje :) Szkoda tylko, że nie dałoby się utrzymać tempa choćby jeden post MG dziennie, ale przynajmniej dobrze, że mamy cho raz takie coś ;)

A co do FS, to śledzę wątek na bieżąco i już powaznie zastanawiałem sie nad przystąpieniem do sesji, ale co z tego wyjdzie i czy jednak wejdę w FS, to pokażą dni najbliższe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za krotkiego posta ale akurat nie mam zbyt wiele czasu. jesli P_aul pozwoli to bede serwował wlasnie takie krociutkie posty bo tylko wtedy bede mogl w miare regularnie odpisywac, lecz jesli tak nie mozna to bede pisal wieksze posty ale z mniejsza regularnoscia.

OFF

jak sie pisze usmiechnełem?

uśmiechnełem czy może uśmiechnąłem?

ONTOPIC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to przepraszam, że skomentowałem Raziela, jednak Paul wysłał swojego posta, kiedy ja pisałem mojego, zatem nie wiedziałem o tym całym przypomnieniu kilku zasad przez naszego MG. Posta edytować nie mogę, zatem przeprosiny piszę tutaj. :)

Revo => "uśmiechnąłem [się]" jest poprawną formą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mjanek -> przepraszam, ze tak brutalnie pokierowalem losami twojej postaci. Czytaj dalej, a zrozumiesz dlaczego.

Musialem nieco pokierowac dzialanimi imc Lorina, bo czas najwyzszy zlozyc Druzyne. Macie juz wiekszosc czesci ukaldanki (mimo ze pewnie jeszcze o ty mnie wiecie, zwlaszcza jezeli nie czytacie wszystkich moich odpwoiedzi a jedynie te skierowane do was :P), teraz czas aby zdobyc pozostale i ulozyc je w logiczna calosc. A tego mozecie dokonac tylko razem. Przez ostatni tydzien czulem wrecz niechec do odpisywania na NS. Teraz wena wrocila (co widac po wzmozonej aktywnosci...) i chyba na troche pozostanie. Wiec im szybciej odpiszecie, tym szybciej dostaniecie kolejna porcje mieska :D Musze tylko cos zrobic z Kornishonem, bo nie moge zgrac jego dzialan z waszymi, gdy wy dzialacie a on nie. Wiec albo bedziemy na niego czekali (tydzien zazwyczaj...) albo cos sie bedzie musialo zmienic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak fajnie, wreszcie towarzysza będę miał. Łiii! :)

Nie pozostaje nic innego jak tylko pomyślenie trochę nad postem i napisanie na NS, bo skoro Paul ma chęci i wenę to trzeba to bezwzględnie wykorzystać ;)

====

Otóż jak swego czasu Paul napisał, dozwolone jest napisanie większej liczby postów w kolejce w przypadku bezpośredniej rozmowy, konfrontacji dwóch bohaterów. Zatem coś takiego zrobiliśmy właśnie z MJankiem na NS, ponieważ było to raczej konieczne.

No i ciekawym, jak Paul zareaguje na naszą znajomość :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....

Mógłbym powiedzieć: "Łilma, ajm hołj!"

Mógłbym paść na kolana i kajać się przez niczym nie wyjęte 300 znaków.

Mógłbym też wrócić tu tak, jakby nic się nie stało... I tak też zrobię.

Witajcie, moi mili Parafianie!

Nadrobienie zaległości w lekturze tych wszystkich nowych stron w tych wszystkich wątkach może mi zająć trochę czasu, więc powiem tylko: Dobrze, że Sesja nie zatrzymała się, pozbawiona mej błysktliwej osoby... :D Zainteresowani sesją Wampira, czyli niziołka panująca na włościach, Ilidan i Qbuś, możecie radować się. Wróciłem z mocnym postanowieniem napojenia mocno już zakurzonego Wampira świeżą porcją Vitae. Mój udział na pozostałych sesjach uważam za zawieszony aż do odwołania. Dziękuję za cierpliwość i przepraszam za jej wykorzystywanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek -> milo cie widziec, ale offtopickujesz :P Do takich wlasnie rozmow powstal nowy topick - dyskusje po sesji. Teraz na DNS dyskutujemy wylacznie o NS (chyba po raz pierwszy od powstania tego tematu :D)

No właśnie... tak sobie przeglądam parę ostatnich stron i tego 'offtopiku' można tu znaleźć mnóstwo... żeby już po ksywkach autorów nie lecieć :twisted: Nie wspominając już o jednolinijkowych postach o tym, że się będzie pisało więcej :?

Uwaga dotyczy wszystkich po trochu(chociaż niektórzy mogą się czuć bardziej winni :P ). Rzekłam. -nzk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mjanek -> przepraszam, ze tak brutalnie pokierowalem losami twojej postaci. Czytaj dalej, a zrozumiesz dlaczego.

Nie ma sprawy. Dla mnie im więcej się dzieje tym lepiej :) Poza tym łatwiej idzie mi opisywanie sytuacji niż pisanie dialogów. I tak na marginesie: moją ksywkę pisze się MJanek a nie Mjanek :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie trzymac tempo jak moge Wojmistrzu :D Jesli dzisiaj wieczorem cos naskrobiesz to ja w nocy odpwiem. Mam jedno pytanie. Czemu nie pozwolies mi spotkac druzyny? (oczywiscie jako MG mozesz nie odpowiadac na to pytanie :wink: )

OFF

Miałem jakies przywidzenia. Zdało mi sie ze zaraz po poscie JaqbS-a widzialem posta jakiegos kolesia co mial ledwo trzy posty i ktorego pierwszy raz widzialem na oczy (mial avik z karabinkiem), wdodatku post byl czystym statsem. Odswierzylem stronke i "cud" sie zdarzyl bo post zniknal w tajemniczych okolicznosciach :twisted: czyzby teoria spisku 8)

ONTOPIC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sesja pięknie, szybko się posuwa do przodu i bardzo dobrze. Jeśliby Paul jeszcze dziś odpisał to oczywiście i mój post się tam znajdzie ;)

Niestety nie przynoszę dobrych wieści, Holy już napisał w Dyskusjach po sesji, że wybywa na dni 9. Ja również, jednak na 4. Jadę jutro na wycieczkę, wracam w czwartek. Mam nadzieję, że do tego czasu Lorin sobie poradzi jakoś z nami dwoma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NS nie ma zadnego sprecyzowanego systemu wiec nie jest potrzebna ich znajomosc. Aby zagrac w NS musisz skontaktowac sie z naszym mistrzem Wojmistrzem P_aulem i spytac go czy sa wolne miejsca :wink: nastepnie wypadalo by abys przeczytal posty wprowadzajace do jego swiata, (posty nie na temat beda automatycznie usuwane) i tyle, reszte powiedzi ci nasz Wojmistrz kiedy sie z nim skontaktujesz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...