Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Dyskusje o NS

Polecane posty

Hmm widze, że snujecie tutaj sobie plany jakieś, a jako ze mi się ostatnio wróciło do netu i nie mam zamiaru w najbliższym czasie tego zmieniać, więc tez jestem za małą reaktywacją NS'a.

Qbuś'a ostatnimi czasy w ogole chyba na forum ani widu ani słychu, więc zapewne nie ma zbytnio czasu teraz. Może faktycznie ktośby się musiał jakoś z nim porozumieć i przejąć ją póki <tutaj setki oczu patrzą w strone niejakiego Feanor'a :P > :wink:

<Oczy Feanora podążają w stronę najbliższej butelki wina:)>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wiecie co? Nie? Nee wiecie? He, wiedziałem! <:)> Jedynym wyjściem, poza imć szanownym Feanorem (nie Feo, nie miałem na myśli wychodzenia przez Ciebie - swoje masochistyczne zapędy pozostaw na później :P ) jest chyba zrobienie z NS takiej FS tylko że w realiach NS. Ha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek nie chcialbym cie martwic ale... zobacz na poczatek NS ew dyskusji o NS... tam jest wyraznie powiedziane ze NS ma byc wlasnie w stylu FS (czy wam tez sie wydaje ze mamy za duzo skrotow z S na koncu??? :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeśli tak, to po co czekamy na MG? Hę? No bo jesli czekacie, ażeby Feo pchnął tylko akcję swą błyskotliwą (a jakże!) wypowiedzią, to lenie jesteście śmierdzące, i tyle! :twisted:

Smgglerka za najbardziej prawdomównego forumicza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie czas wreszcie spojrzec prawdzie w oczy - niekonczaca sie sesja... skonczyla sie ;p. Co prawda juz parokrotnie miala spore zaciachy, ale tak totalny brak zainteresowania jeszcze sie chyba nie zdazyl. Proby reanimacji nie powiodly sie. Zamarl nawet watek dyskusyjny, ktory dotad byl glownym miejscem wymiany wszelkich pogladow w tej czesci forum. Wniosek moze byc tylko jeden - forma NS sie znudzila. Czy to jednak powod aby pogrzebac ja i zlozyc kwiaty na grobie? NIE! Musimy tylko wymyslic cos nowego i ciekawego, cos co przetrwaloby choc z pol roku i moglo smialo i z wypieta piersia konkurowac z FS pamietajac jednoczesnie o swoich szlachetnych korzeniach. [Dziekuje doktorze za ten zastrzyk]. Tak wiec podajcie jakies blyskotliwe pomysly (ja jeden mam, ale na razie sie nie zdradze :) ). Niech NS odrodzi sie niczym feniks z popiolow. [nie doktorze prosze! ja nie chce zielonych tabletek...]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie czas wreszcie spojrzec prawdzie w oczy - niekonczaca sie sesja... skonczyla sie ;p. Co prawda juz parokrotnie miala spore zaciachy, ale tak totalny brak zainteresowania jeszcze sie chyba nie zdazyl. Proby reanimacji nie powiodly sie. Zamarl nawet watek dyskusyjny, ktory dotad byl glownym miejscem wymiany wszelkich pogladow w tej czesci forum. Wniosek moze byc tylko jeden - forma NS sie znudzila. Czy to jednak powod aby pogrzebac ja i zlozyc kwiaty na grobie? NIE! Musimy tylko wymyslic cos nowego i ciekawego, cos co przetrwaloby choc z pol roku i moglo smialo i z wypieta piersia konkurowac z FS pamietajac jednoczesnie o swoich szlachetnych korzeniach. [Dziekuje doktorze za ten zastrzyk]. Tak wiec podajcie jakies blyskotliwe pomysly (ja jeden mam, ale na razie sie nie zdradze :) ). Niech NS odrodzi sie niczym feniks z popiolow. [nie doktorze prosze! ja nie chce zielonych tabletek...]

Niejesteś może przypadkiem Gnostykiem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł: Space opera.

Jest tylko jeden problem... Ja osobiście nie widzę, kiedy miałbym w tym brać udział..... Mam jedną, dość absorbującą sesję on-line, a do tego Guild wars są w drodze ;]. to + limitowany dzienny czas przy kompie + praktycznie całe wakacje w rozjazdach = fizyczna niemożliwość bardzo czynnego uczestnictwa w sesji -.-"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Kormak chrzanisz, prawda jest taka że dla chcącego nic tródnego, wpaśc i napisać 2 posty dzienie to 5 minut. Wiem po sobie że to puki do czegoś się niezabiore to zrobione niebędzie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Kormak chrzanisz, prawda jest taka że dla chcącego nic tródnego, wpaśc i napisać 2 posty dzienie to 5 minut. Wiem po sobie że to puki do czegoś się niezabiore to zrobione niebędzie..

Heh, zgodzę się, że napisanie dwóch postów to nie sztuka i nie trwa to trzech godzin. Ale napisać dobre posty - to już trzeba się nieco wysilić, nie uważasz? A ja mam godzinę dziennie przy kompie, sesję DnD i na dokładkę będę grał w GW. Po prostu lojalnie uprzedzam, że raczej nie będę w tym brał udziału, a jeśli już - to raczej rzadko. Już upadły moje plany udziału w English Discworld FS, bo stwierdizłem,że nie będę w stanie dostatecznie się zaangażować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja potrafie napisać 3 ciekawe posty i do tego dobre w 6 minut :)

oto przykłąd" hihihi ale ze mnie zły kabazcek :] i co ? zaczarowany pierniczek" :) i już macie banaka na ustach i nawet niewiecie dlaczego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wakacje. Na też podczas tego okresu znikam na prawie dwa miesiące. Ale zanim to nastąpi proponują dwie rzeczy:

1.Zmienić koncepcję gry, każdy kto bierze udział w sesji niech stworzy swojego herosa i działa w grupie. Kilku porumowiczów, kilka herosów = grupa gotowa.

2. Pomysły na ruszenie fabuły w NS, o ile dobrze pamiętam skończyło się na tym, że jakiś GON przyleciał, a Zły Kobold Pedofil pokonany. Należy dopchać ten wątek do końca, np. w jakiś sposób GON staje się naszym przyjacielem, ale znika niewiadomo gdzie. To tyle odnośnie tego.

A dalej, cóż, trzeba zrobić listę pomysłów i w oparciu o dotychczasowe pomysły(żeby się nie powtarzały) stworzyć coś ciekawego. Osobiście mam kilka takich :idea: pomysłów :idea: , mam nadzieję, że tego nie było:

>> podłożenie bomby goblinów w ratuszu

>> przyłączenie się do grupy rockowej Monty Pythona ( najpierw go odnajdujemy) oraz wykonywanie jego zadań, np. zareklamowanie tegoż właśnie zespołu

>> wyprawa do dżungli po Złotego Gralla, po drodze natknięcie się na King Konga

>> zrobienie rozruby i zniszczenie metropolii (jakieś 670.890 domów, kilka kościołów, różne gildie, 34 sklepów z pamiątkami, kilka fabryk konii itp. itd. etc.) w dowolny sposób, mogą być podburzenie ludności albo wcielenie się w istnych szatanów i robienie niezłego kuku jego mieszkańcow np. podłożenie skórki od banana, ofiara poślizgnie się i wpadnie głową do żrącego kwasu, skażenie wirusem T (hehe :twisted: ) pobliskiej rzeki i patrzenie na efekty, rozpylenie gazu rozweselającego, rozwalanie domów bombami i bazooką, lub zrobienia bomby atomowej i zdetonowanie jej w centrum metropolii (aha, nazwa: Rynsztok czy coś takiego)

>> wyścigi porototypami Formuły F1 na pustynii

>> wybudowanie wielkiej willi ze wszystkimi rozrywkami oraz szalenstawami

>> przywołać do życia Kostuchę

>> przenieśc się do innego świata (heh,np. do Star Wars)

>> spotkanie eMula, czyli radioaktywnego osła

>> walka z Grupą Kubusia Puchatka (Tygrysek, Kubuś, Bubuś, Prosiaczek, Osioł, wszyscy nawaleni równo :D :twisted: Magiczne Przygody Kubusia Puchatka :twisted: :D )

Po dłuższym czasie coś może dopiszę do pomysłów, a co WY o tym sadzicie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black shadow-> można też zmienić reguły NS; mianowicie zacząć je wszyscy noywmi postaciami, a zasady byłyby takie:

-Piszemy w realiach fantasy(wiem, to już było :P ), tyle, że jak najbardziej poważnie.... przynajmniej my tak gramy, bo żeby to działało, trzeba by znaleźć gdzieś MGa z całkowicie nieracjonalnymi, aboslutnie absurdalnymi pomysłami...(próba poważnego poradzenia sobie z atakami bananoludków prosta by nie była :D ) tylko gdzie kogoś takiego znaleźć? Hmmm... czy ja dobrze słyszę? Tak, to Feo! ^____^ Czy zechciałbyś nam mistrzować? ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, czemu nie :) zalicz za mnie wszystkie przedmioty i zdaj do konca te prawko i moge mistrzowac caly dzien i cala noc :) HEJ ! :]

Kurde czemu pisałem bez polskich fontów ? Nierozumiem tej koncepjni aby pisać bez polksich fontów :) DObra niewiem o czym pisze a to znak że trzeba skończyć pisać i napić sie Bronka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagraloby sie w space opere... bo FS to mimo wszystko nie to samo (IMO za malo latania statkiem - moim ;) - i za duzo biegania po dziwnych planetkach - jak dotad druga). A ja mam inny pomysl na nowa sesje (jak za dawnych czasow - sesja rpg na NS kiedys prowadzilem... ale jakos szybko mi sie skonczyly pomysly niestety). Juz o tym wspominalem. Moze zagramy sobie w klasycznych komiksowych superbohatreow? Ispiracje - ofkoz super- spider- bat- cat- ptak- skrzat- itd. -many, "Iniemamocni", "Liga sprawiedliwych" i "Teen Titans" z cartoon network i inne filmy w tym stylu. Jestem w stanie to poprowadzic, nad dokladnymi zasadami zastanowie sie jak otrzymam zgode od sil wyzszych i kilku chetnych. W tajemnicy dodam ze mam bardzo zakrecony pomysl i potrzebowalbym zeby mnie ktos chetny i ze sporym doswiadczeniem rpgowo-forumowym zlapal na gg. Tak ze dwoch osob potrzebuje :) . Ew. jako ze moj dostep do neta jest ogarniczony przez pakiet internetowy a moje wejscia wyjatkowo nieregularne mozecie podeslac mejla :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul -> ja się na to piszę jako gracz, chociaż mnie jako space-operę Free Sesja wystarczy - ale tu już niech zadecyduje reszta graczy... o ile się znajdą :]

Za to pomysł o super-bohaterach z komisku.. czemu nie? Może ruszyłoby to co niektórych... na miesiąc-dwa, bo tyle ostatnio trwa życie sesji :P

A co do zaawansowanych RPGowo osób - gdzie ty niby takie chcesz znaleźć? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz... liczylem na ciebie ^^
No dobrze, jeśli chcesz mogę pomóc - ale do mistrzowania a także do wspierania mistrzów gry najmniej się nadaję :] W razie czego, wiesz, jak się ze mną skontaktować, nie? A poza tym, może daj oficjalne ogłoszenie - "szukam kogoś, kto zsie zna na erpegach i by mi pomógł" - lub coś w tym guście :]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...