Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Dyskusje o NS

Polecane posty

Hmm, nie tyle, że przeszkadza co tylko proponuje to, bo moim zdaniem jest lepiej. I wydaje mi się też że widziałem, ale nie jestem pewien czy to tutaj, że ktoś chyba pisał w jednym poście na te dwa sposoby, a wtedy zrobiło się trochę niejasno i nieczytelnie. Wybór pozostawiam wam oczywiście :wink:

Zreszta ja tam jakos nie moge myslec o sobie jako o uczlowieczonym wielbladzie matematycznym o dziwnych zachowaniach ^^

No właściwie to piszesz przecież to samo co normalnie tylko zmieniasz końcówki w czasownikach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przypowieśc aby jak najlepiej oddać harakter Feanora:

Pewien misjonarz był z misją humanitarną w Afryce. Któregoś dnia

idąc w dżungli zauważył leżącego słonia. Podszedł i zobaczył, że słoń

ma w nogę wbity gwóźdź. Zrobiło mu się żal i wyjął mu ten gwóźdź.

Słoń wstał i popatrzył na swojego ratownika z umiłowaniem, jakby

chciał powiedzieć "dziękuję", potem poszedł. Odwrócił się jeszcze raz,

jakby chciał powiedzieć "dowidzenia" i zniknął wśród drzew.

"Ciekawe, czy go jeszcze kiedykolwiek znowu zobaczę!" pomyślał ratownik.

Kilka lat później facet wybrał się do cyrku. Występowały tam różne

zwierzęta, także słonie, ale jego uwagę zwrócił jeden, który

patrzył na niego w ten sam sposób jak ten z dżungli. "Czyżby to ten słoń?"

- pomyślał - "Jest do tamtego taki podobny!". Po występie podszedł do tego

słonia, pogłaskał go po uszach, ale wtedy tenże złapał go trąbą i

trzasnął nim kilka razy o podłogę, zmieniając jego ciało w krwawy pasztet.

Okazało się, że to nie był ten słoń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w sumie taką małą prośbe do tych graczy co piszą w trzeciej osobie, żeby może pisali w pierwszej osobie, czyli Ja zrobiłem itp. Tak jest chyba fajniej i bardziej TRV ^^

Ale my nie jesteśmy TRV. Tylko Mimiz jest TRV...

Wiesz, zastanawiałem się, czy nie przejść na 1-szą osobę, ale jakoś już przywykłem do tego TPP ;). Ale spox... Jeśli dostanę jeszcze jeden głos za zmianą perspektywy, to ją zmienię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w sumie taką małą prośbe do tych graczy co piszą w trzeciej osobie, żeby może pisali w pierwszej osobie, czyli Ja zrobiłem itp. Tak jest chyba fajniej i bardziej TRV ^^
No nie, nie można tego było wymyślić wcześniej? A ja się tu już tydzień męczę, po napisaniu każdej wiadomości o bohaterskich czynach Eloe :D , by po każdym przerobić końcówki na 3 osobę! Ehhh, życie jest okrutne :P W sumie jest mi rybka, jak wy ustalicie(bo ja bardzo łatwo się przyzwyczajam do obu osób, 1 i 3)- chociaż z drugiej strony, skoro już zaczęliśmy pisać w 3, to może niech tak zostanie...?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zaczął, ten zaczął :).

Ale rzeczywiście trzeba będzie ustalić jakąś jednolitość styli... Ja uważam, że obie mają plusy - w 3 osobie łatwiej jest wszystko opisac, natomiast w pierwszej jest chyba bardziej klimatycznie... Nie wiem.. Co Wy sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość p4r4noj4

Tak właściwie to w 3 osobie wcale nie esjt trudniej, przecież wystarczy napisać: " Wtedy zauważyłem , że..." " I zrobiłem..." . W pierwszej osobie łatwiej opisać myśli postaci i reakcje na różne zdażenia... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za trybem pierwszoosobowym. Chyba tylko dwa pierwsze posty na NS wysmażyłem w TePePeku, ale tak się nieszczęśliwie złożyło, że czytałem to co pisaliście (a część wypowiedzi była w pierwszej osobie) i bardziej FPP bardziej mi się spodobał. Z tym, że jeśli większość uzna że pisanie z 3 perspektywy trzeciej osoby jest lepsze, to oczywiście się do tego podporządkuję, bo najlepiej byłoby gdyby wszyscy pisali tak samo.

Choć 3.os. nie jest taka zła bo w jakimś stopniu przypomina książkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a mnie się wydawało to oczywiste, że w pierwszej osobie, bo zwykle na sesjach tak pisałem :P

Faktem jest, że trzeba ustalić tą jednolitość. Ja bym był za trybem pierwszoosobowym, ale moge się ewentualnie dostosować jeśli wolic TPP :D

chociaż z drugiej strony, skoro już zaczęliśmy pisać w 3, to może niech tak zostanie...?

Tak jak Rad powiedział, kto zaczął to zaczął :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wG MNIE to jest NS więc lepiej prowadzić narracje drugoosobową. Feanor poszedłeś do klepu i kupiłeś dwa miecze, potem zabiółeś gobliny a one obgryzły ci stopki.... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam pustka? :wink: To że nikt nic nie napisał od soboty to chyba jeszcze nie przejaw pustki. Nie było mnie wczoraj na FA a wy już że trzeba Qubusia, tylko co on biedny nam może pomóc, jeśli my nie pomogliśmy jeszcze Carghulowi Radyana, co dostał w młotem w twarz i teraz śpi w fontannie czekając aż szefu bandytów zada mu śmiertelny cios.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend zawsze mniej ludzi pisało, nie ma się co zbytnio dziwić...

Też mam wrażenie, że przydałoby się trochę interwencji MG, bo nie za bardzo to wszystko idzie...

Poza tym mam taką uwagę - BoguS, ja tu wprowadzam do gry wielkiego kafara, nokautuję własną postać w walce z nim, a Ty w jednym poście podcinasz mu ścięgna i unieruchamiasz skazując niemalże na śmierć? TO się trochę kupy nie trzyma - więcej dramaturgii!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend zawsze mniej ludzi pisało, nie ma się co zbytnio dziwić...

Też mam wrażenie, że przydałoby się trochę interwencji MG, bo nie za bardzo to wszystko idzie...

Poza tym mam taką uwagę - BoguS, ja tu wprowadzam do gry wielkiego kafara, nokautuję własną postać w walce z nim, a Ty w jednym poście podcinasz mu ścięgna i unieruchamiasz skazując niemalże na śmierć? TO się trochę kupy nie trzyma - więcej dramaturgii!!!

Jakiej dramatrugi liczy się styl i profesjonalizm - żachnoł się Feanor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyan masz... - kurczę ciężko mi to słowo przechodzi przez klawiaturę - ...rację, zachowałem się jak gufniasz. To się więcej nie powtórzy. :twisted:

A swoją drogą, nie myślałem o tym, żeby rzeczywiście skasować tego olbrzyma. Ja tylko chciałem zająć go na chwilę czymś innym. Ale nie wyszło, bo chyba wybrałem zły sposób (co ja zrobię, że wyszło tak praktycznie) :? Następnym razem będę wrogom np. opowiadał bajeczki albo organizował przedstawienie ze Szczurkiem żeby czymś ich zająć bez wyrządzania im krzywdy. :)

A i przed pisaniem będę wylewał na siebie szklankę wrzątku. Będzie bardziej dramatycznie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend zawsze mniej ludzi pisało, nie ma się co zbytnio dziwić...

Też mam wrażenie, że przydałoby się trochę interwencji MG, bo nie za bardzo to wszystko idzie...

Poza tym mam taką uwagę - BoguS, ja tu wprowadzam do gry wielkiego kafara, nokautuję własną postać w walce z nim, a Ty w jednym poście podcinasz mu ścięgna i unieruchamiasz skazując niemalże na śmierć? TO się trochę kupy nie trzyma - więcej dramaturgii!!!

Ano, sam przymierzałem się do wypróbowania na nim jakichś hiper-ciosów, a ten z głupia frant wyskoczył... No, ale pokajał się ładnie :P. Poza tym można wprowadzić do akcji brata-bliźniaka naszego pakera ;).

Mnie zabił Feo - ten chłodny profesjonalizm, ta bezduszność... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, sam przymierzałem się do wypróbowania na nim jakichś hiper-ciosów, a ten z głupia frant wyskoczył...

To nie ja rozlałem syrop klonowy :P A od tego wszystko się zaczęło.

A za walkę trzeba było zabierać się wcześniej, zanim taki człek jak ja nie skończył ciekawie zapowiadającej się potyczki :twisted:

No, ale pokajał się ładnie :P.

Oj, widzę że popełniłem największy błąd mojego życia. To się na pewno więcej nie powtórzy :wink: Koniec z przyznawaniem się do błędów. Bo po co skoro ja takich nie popełniam :wink:

Poza tym można wprowadzić do akcji brata-bliźniaka naszego pakera ;).

A może tak lepiej niech on wstanie - to dopiero będzie przeciwnik, co przeżył strzał z łuku w głowę i wstał mimo rozciętych ścięgien. Walka z nim może być całotygodniową przygodą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli sądzisz ze jesteś twardy, hardokorowy i wytrzymasz największe męczarnie to zapraszam do czytania topiku Regin Of Feo od początku :D TO jest tak wyjechane w nozdrza że po 6 stronie padłem miałem dość.... zabrechtałem i roflowałem cały dywan :) Czysty absurdalny gnieusz.... może tą sesje trzeba gdzieś wydać :D... czytajcie od pierwszej strony FEO POLECA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość p4r4noj4

Ups :? Przepraszam za te 4 takie same posty w NS, coś mi się zepsuło i jakiś błąd wyskoczył, a kiedy popatrzyłem do NS, to zobaczyłem 4 razy moją wypowiedź, mogę prosić moderatora ( Qbusia :wink: ), aby skasował 3 z nich?? Z góry dzięki. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w regulaminie, że aby wkręcić się na NS trzeba to ustalić z MG czy moderatorem niekończącej się nigdy-przenigdy sesji, czyli z kim ? Z Qubusiem ? Aha, tam jeszcze pisało, że trzeba przedstawić kartę postaci. Jak ktoś wyrazi zgodę na moje dołączenie do NS to podam ( a już mam prawie całą w mej rezolutnej główce :) . Z góry dzięki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w regulaminie, że aby wkręcić się na NS trzeba to ustalić z MG czy moderatorem niekończącej się nigdy-przenigdy sesji, czyli z kim ? Z Qubusiem ? Aha, tam jeszcze pisało, że trzeba przedstawić kartę postaci. Jak ktoś wyrazi zgodę na moje dołączenie do NS to podam ( a już mam prawie całą w mej rezolutnej główce :) . Z góry dzięki !
Jejku, w końcu znalazł się ktokolwiek nowy, kto czyta regulamin^^^ Rzeczywiście Mistrzem Gry w Neverending Sesji jest Qbuś, ale on, jak mi sie wydaje nie prowadzi raczej w normalnym stylu sesji, tylko raz na jakiś czas nakierowuje graczy na odpowiednie tory... W każdym razie jesli chodzi o dołączanie się do sesji to radzę spróbować go raczej na GG złapać albo wysłać maila - on ci również powie, czy masz dawać wszystkim swoją kartę(chociaż przyznać muszę, że praktycznie nikt nie daje, bo te postacie, którymi grają są albo już znane, albo po prostu w czasie gry gracze się dowiadują o jej możliwościach^^^")
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w regulaminie, że aby wkręcić się na NS trzeba to ustalić z MG czy moderatorem niekończącej się nigdy-przenigdy sesji, czyli z kim ? Z Qubusiem ? Aha, tam jeszcze pisało, że trzeba przedstawić kartę postaci. Jak ktoś wyrazi zgodę na moje dołączenie do NS to podam ( a już mam prawie całą w mej rezolutnej główce :) . Z góry dzięki !
Jejku, w końcu znalazł się ktokolwiek nowy, kto czyta regulamin^^^ Rzeczywiście Mistrzem Gry w Neverending Sesji jest Qbuś, ale on, jak mi sie wydaje nie prowadzi raczej w normalnym stylu sesji, tylko raz na jakiś czas nakierowuje graczy na odpowiednie tory... W każdym razie jesli chodzi o dołączanie się do sesji to radzę spróbować go raczej na GG złapać albo wysłać maila - on ci również powie, czy masz dawać wszystkim swoją kartę(chociaż przyznać muszę, że praktycznie nikt nie daje, bo te postacie, którymi grają są albo już znane, albo po prostu w czasie gry gracze się dowiadują o jej możliwościach^^^")
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...