Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

omg555

Call of Duty: Modern Warfare 2 - używana gra a steam

Polecane posty

w lewym dolnym rogu jest przycisk dodaj grę i tam wybierasz "aktywuj produkt na steamie". w okienku wpisujesz kod i tyle. u mnie musiałem (pomimo zainstalowania z płytki) ściągać całą grę (chyba 10GB) przez steama. jakaś pomyłka. miłego grania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Używaną? Używaną możesz kupić tylko i wyłącznie wraz z kontem Steam. Jeśli ktoś oferuje ci tylko pudełko i płyty, to nic z tym nie zrobisz.

@up: Jeśli masz Steama ustawionego na angielski, to najwyraźniej to było problemem. Na płytkach jest tylko i wyłącznie polska wersja gry, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW2 wymaga Steam. Jesli pierwszy wlasciciel MW2 gral w niego, to dokonal juz aktywacji gry i zostala ona przypisana do jego konta. To oznacza, ze jesli ja od niego odkupisz, to w dalszym ciagu bedzie ona przypisana do konta sprzedajacego, a nie do Twojego. By moc pograc, razem z pudelkiem koles powinien oddac Ci konto Steam, na ktorym gra zostala aktywowana. Bez tego nie uda Ci sie jej uruchomic. W dodatku Steam zawsze stara sie dopasowac wersje jezykowa gry do wersji Steam. Jesli masz Steam ustawiony na jezyk polski i gre po polsku to ok. Jesli natomiast gra jest angielska, a Steam po polsku, to bedzie Ci sciagal z serwera jej polska wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...