Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Płyty główne

Polecane posty

@BlasyPiter

a ja jestem(w przypadku komputerów na AMD) zwolennikiem zestawu tańsza płyta i karta + chłodzenie,

Tyle, że 40zł różnicy względem AsRocka 870 Extreme3 raczej na chłodzenie porządne nie starczy. A na karcie nie warto oszczędzać (chyba że konkretne wersje, tyle że to się mija z tą "filozofią").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BladyPter

Owszem - akurat w przypadku schodzenia z HD6870 do HD6850 jestem jak najbardziej za.

Tyle, że po co dawać X3 do 6870?

Ale jeśli X3 to konieczność, to owszem nie ma aż tak dużego sensu e Extreme3.

Zawsze można oszczędzić na zasilaczu, kupując używkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem po zakupie nowych części - w tym płyty ASUS P8H61-M LE dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego jak p61 i p67, z czego na forach internetowych często widzę, jak ludziom sugeruje się instalowanie procesorów i5 2500k na płytach p67.

Nigdzie nie znalazłem czy na mojej płycie ( p61 ) poszedłby i5 2500 lub i5 2500k.

Znaczące różnice to brak RAID oraz Intel Rapid Storage Technology u p61

Czy więc gdyby mój nowiutki Pentium g850 wymagałby wymiany na i5 2500, to mógłbym zastosować tą samą płytę główną czy musiałbym szukać czegoś z p67 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałać zadziała, ale go nie podkręcisz, nic a nic.

Główną różnicą po między H61/H67 a P67(P61 nie istnieje) to obsługa kart graficznych wbudowanych w procesor(to funkcja H61 i H67) i możliwości OC(to funkcja P67) i połączeniem jest Z68, które obsługuje karty i można podkręcać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie... choć szczerze mówiąc patrząc na to jak MSI lubi wywijać numery (np. obiecany support AM3+ dla płyt AM3 - z listy wywalili większość płyt), to nie byłbym za specjalnie zdziwiony. Coraz mniej lubię tę firmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się, G1 Sniper wymiata

:trollface:

Ale prawie spadłem z krzesła, jak Sabera zobaczyłem. Zero chłodzenia na sekcji zasilania!

Dodatkowo uniemożliwienie montażu bloku na mosy.

Ogółem, IMO najlepiej wypadły ECS'Y - sekcja wygląda na mocną, a "wyposażenie" najlepsze. A wygląd wcale nie spartolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://vr-zone.com/articles/evga-announced...-ftw/15518.html

EVGA wypuszcza na rynek swoją topową płytę z chipsetem Z77. Idealna pozycja dla każdego, kto lubi mieć "wyjca" na płycie głównej :P

Fajnie by było, gdyby chociaż się włączał w zależności od temperatury... ale pewnie tak dobrze nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...