Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Płyty główne

Polecane posty

Oficjalnie te chipsety nie umożliwiają zwiększania mnożnika, więc można śmiało założyć, że w 100% bezproblemowe to nie będzie ;) Poza tym cytując techpowerup:

ASRock does not guarantee the availability of Non-Z OC in the future.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z zasilaczami pod Haswella (nowe stany energetyczne)? Bo mam zasiłke Fractal Tesla 550 Watt certyfikat wydajności 80 plus ale ten pierwszy biały, zaniedługo mam zamiar złozyć nowego kompa na Hansie. Czy bede musiał kupować nowy zasilacz ? Czytałem gdzieś że płyty będa miały możliwo.śc wyłączenia tych nowych stanów energetycznych w biosie, na każdej płycie jest taka mozliwośc ? czy tylko tych z wyzszymi chipami np Z87 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniać zasilacz tylko z powodu tych stanów energetycznych to byłaby głupota ;)

1. Z tego co wiem te stany są domyślnie wyłączone, przynajmniej wg anandtech.

2. Generalnie z tego co mi wiadomo, to problemy z tym mogą mieć tylko zasilacze z grupową regulacją napięć (z tego co się doszukałem ta Tesla ma niezależną regulację)...

3. ...a ponadto to problemy zasilacze mogą mieć głównie z rygorystycznymi testami Intela, a nie działaniem w praktyce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bracia, zbierałem ostatnio zestawik komputerowy. Do i5 3570k i GTX 660 chciałem jakąś płytę. Polecano mi ASrock'a P67 PRO3, lecz ja wziąłem tańszego i dostępnego u mnie w mieście P67 PRO. Z brakiem USB 3.0 jakoś się pogodziłem ale zacząłem się zastanawiać czy nie straciłem przez ten wybór na wydajności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już pierwsze mobo FM2+ w techplanet.pl!

Kto kupuje?

http://techplanet.pl...-box,40076.html

Jest więcej ale za granicą:

http://www.newegg.co...eId=1&name=FM2+

Cena milutka szczegolnie ze taniej mozna np. mobo do ostrego OC Z77 dostać xD

Kto kupuje razem ze mną? Ja już zbieram kasę.

Oj, AMD, lepiej żeby te twoje APU z HSA i hUMA naprawdę wyrąbały nas w kosmos bo jak nie to facepalm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...