Skocz do zawartości

Gothic II - Dragomir atakuje


kinia38sport

Polecane posty

Witam. Mam taki maly problemik. Gram w noc kruka juz jakis czas i pewnego razu postanowilam zamienic sie w ognistego jaszczura i sie troszke podexpic. i chyba podczas tego podeszlam za blisko Dragomira, ktory mnie zauwazyl i zaczal atakowac kiedy bylam ciagle jaszczurem. Wiec postanowilam uciec stamtąd. kiedy juz zmienilam sie w czlowieka i znalazlam kusze dragomira, to kieyd chce do niego podejsc to on mnie ciagle atakuje mimo ze jestem juz czlowiekiem. mysle ze to przez to ze widzial mnie kiedy bylam jaszczurem:( chcialabym sie spytac czy da sie to jakos odkrecc zeby zrobic tego questa a przy okazji zeby on o wszytskim zapomnial. czy istenieje jakies zaklecie jakie moglabym na niego rzucic albo jakis kod ktory no nie wiem... wymazuje pamiec czy cos??! I chce jeszcze dodac ze zauwazylam to po jakims juz czasie pozniej od chwili kiedy zamienilam sie w czlowieka, co oznacza ze nie mam juz zadnych save'ów z przed zamienienia sie w ognistego jaszczura... wiec nie moge sie cofnac. Jeśli kto ma jakis pomysl prosze dac znać:) z góry dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje takie zaklęcie, które zwie się Niepamięć, sprawia ono że osoba która jest na ciebie "zła" zapomina o wszystkim i znowu cię lubi. Ja bym spróbował 3 sposobów z tym zaklęciem:

1."Obij mordę" Dragomirowi i rzuć na niego to zaklęcie.

2.Podejdź do Dragormira na taką odległość żeby cię nie zaatakował, ale tak żebyś mogła rzucić na niego zaklęcie, wtedy rzuć Niepamięć.

3.Daj się pobić Dragomirowi (jeżeli zabierze ci broń i złoto to wczytaj save'a i włóż ekwipunek do jakiejś skrzyni i dopiero wtedy daj się pobić) a jak wstaniesz to wtedy użyj Niepamięci (ten sposób jest chyba najmniej prawdopodobny, bo coś mi się wydaje, że Dragomir cię zabije, bo będzie on cały czas "myślał", że jesteś jaszczurem).

Gdyby nic z tego nie zadziałało no to trudno, jak nie wypełnisz jednego questa pobocznego to się przecież nic wielkiego nie stanie :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to szczera prawda. Po zamianie w jakąs bestię i nawet po odmienieniu postacie w grze będą cię atakować. Coś podobnego miałem zakładają zbroję bandytów w Khorinis. Myśliwy obozujący obok legowiska czarnego trolla zaatakował mnie widząc mnie w takiej zbroi. Dlatego należy uwazać, co się wyprawia w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę śmieszy mnie ten spór (błąd, nie błąd). Spróbuję pogodzić obie strony. Jeśli chodzi o "błąd gry", to takowego nie ma (tak zrobili to twórcy i tyle), natomiast IMO jest to błąd twórców (jak zwykle "Piranie" wszystkiego nie sprawdzili lub uznali, iż tak jest ok i niewarte jest to ich zachodu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...