Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koljastrasz

Wiatraczek - nie działa

Polecane posty

Witam!

Mam pytanie od pewnego czasu nie działa jeden z moich wiatraczków. Czyściłem go i nic nie pomogło ? Co mogę zrobić by sprawdzić czy coś można z nim zrobić ? Czy on może być przyczyną tego , że od dzisiaj np. po ggraniu czyli wtedy kiedy jest wieksze obciążenie komputer strasznie wolno działa i internet też a jak resetuje to czasami nie chce się włączyć po takim mocniejszym użytkowanie ? Czy to może przez przegrzanie się lub wirusy. Zasilacz raczej jest raczej sprawdzony bo jest dobry i ma dopiero parę miesięcy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę temperatury są raczej OK, a z opisu wynika że ten wentylator nie powinien mieć aż tak negatywnych skutków.

To że komputer się czasem nie chce włączyć może mieć coś wspólnego z zasilaczem (ale nie musi). Na wszelki wypadek podaj pełną konfigurację komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może być również w dysku ,choć nie jestem pewien.Jeżeli masz czas i chęci spróbuj sformatować PC.A jeżeli chodzi o szybkość internetu w sensie że transferu ,bardzo wątpliwe jest żeby komputer miał coś z tym wspólnego.Z opisu wynika też że nie działa wiatraczek który prawdopodobnie jest zintegrowany z obudową ,tak?Specjalistą nie jestem , więc proszę mnie nie besztać ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...