Skocz do zawartości

Dota 2


Bethezer

Polecane posty

Chodzi mi o wasz rekord typowym carry z kompletnie pustą linią w 10 minut. Creepów jest 82.

Oczywiście w grze warunki są mniej sprzyjające, ale mimo wszystko - mi te ćwiczenia uzmysłowiły, że zwykle potrafię nabić tylko ~55-60 (mój osobisty rekord to coś koło 72, nie pamiętam, którą postacią).

W sumie możemy zrobić mini konkurs z moralnymi nagrodami - na tego, kto pierwszy ubije wszystkie 82 creepy ; )

Nazwiemy go: Lod[A] Challange

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@UP

Wiem, że mówiłeś o pustej linii, ale nigdy nie grałem 1vs0 więc napisałem coś, żeby sobie post nabić się pochwalić.

@Nairdak

Ja jednak lubię maksować Jinade i drugiego Shadow Walka, gdyż nie nauczyłem się jeszcze dysponować maną z Shurikenem, a na 4 lvl umiejętności zabiera 155 many!!!. Z drugiej strony nie dobiera mi nikogo mocnego na linii(mam 3 lvl) więc wolę farmić, gdyż to po prawie zawsze jestem z farmą do przodu na większości herosów którymi gram. Ja jednak wolę harrasować z W+E niż z Shurikenem, a co do maksowania Shadow Walka to zbyt duże CD.

P.S. Kogo najlepiej wziąć do tego wyzwania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@biner1999

No cóż, jest w tym trochę racji, bo ciężko dostać void stone w początkowej fazie, a poza tym battle fury nie jest zbyt ciekawym itemem dla BH. Dalej jednak bym obstawał przy swoim, bo shuriken jest niemal bezużyteczny w późniejszej fazie gry. Zawsze można wybrać niezwykle przydatne i niedoceniane zwiększenie statystyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Viper jest chyba najlepszym dla początkujących, którzy nie mają wyczucia w obrażeniach.

Ja bym raczej postawił na Snajpera. Zadaje dość duże obrażenia, strzela bardzo szybko jak na postać dystansową, no i ten zasięg. Łowienie creepów pod wrogą wieżą to wręcz nie problem, a miła odskocznia od prostego farmienia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić cyrk z eventem halloweenowym dwa tygodnie po halloween, mogli przerobić ten event na świąteczny, i np. Roshana w czapce mikołaja zbierającego prezenty zamiast cukierków. Ale co tam, ważne że będzie Diretide i może W KOŃCU jakiś konkretny content patch.

content =/= cosmetic items :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem, że nie pracują nad nową większą aktualizacją, to muszę przyznać, że wolałbym żeby sobie odpuścili już to całe Diretide i dali szybko ten apdejt.

Przecież napisali, że ten duży pacz jest już w "final testing" i ci, co skończyli w nim swoją działkę, przeskoczyli do Diretide.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w docie jest jakiś odpowiednik rankedów z lola?? Czy cały czas gramy jakby to powiedzieć o pietruszkę? biggrin_prosty.gif

Nie, nie ma. Pod tym względem Dota 2 jest ułomna.

@Edit: natknąłem się na ciekawy filmik z moich subskrypcji.

Okazuje się, że jeśli nam nie zależy aż tak na statystykach, to lepiej wybrać Refreshera zamiast Aghanim's Scepter.

W sumie zawsze jakoś instynktownie, grając Lockiem, brnąłem wpierw to Refreshera. Teraz przynajmniej wiem, ze dobrze robiłem :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgodzę w tym refresherem - w przypadku wielu hero rzeczywiście lepiej go zrobić, ale trzeba wziać pod uwagę, że w teamfightach czasem może być problem z rzuceniem ulti 2x (mana, dead, BKB etc.),a jedno a ulepszone potrafi często i tak narobić wystarczająco szkód.

PS : Szkoda że na DP nie działa refresher :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A golem przypadkiem nie przechodzi przez BKB?

Stun przechodzi.

Warlock i Tidehunter z refresherem to masakra.

Marzy mi się kiedyś zagranie w drużynie z wombo combo: black hole + chakram -> golemy -> ravage. Vacuum albo Reverse Polarity na początek opcjonalne. Blackhole zgrupuje, chakram da dmg i nie pozwoli tak łatwo odejść w razie gdyby coś nie wyszło, reszta to stuny i dmg. Gdyby do tego dać refreshery, byłoby już całkiem wesoło. Dla dodatkowego funu, przynajmniej jeden radiance (czy radiance od różnych herosów się stackuje? niestety nie :( )

O ile druga drużyna pozwoliłaby nam na wyprowadzenie tego combo, bo na widok zestawu Enigma + Warlock + Tide pierwszym instynktem powinno być chyba rushowanie bkb na absolutnie wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Też gram dużo OD'em (no ale do twoich 200 meczy mam jeszcze ho, ho, ho!). Wydaje mi się, że znacznie lepiej jest zaopatrzyć się w coś co drastycznie podniesie naszą inteligencję. Sześć punktów inteligencji to zdecydowanie za mało jak za taką cenę. Jako 3-4 większy przedmiot może jeszcze tak, ale mając w plecaku już Sheepstick'a i tak nasze obrażenia zadawane są boskie biggrin_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocho, na artworku Storm Spirit wreszcie wygląda normalniej, ciekawe, czy jego model też jest uaktualniony. Ciekawi mnie Earth Spirit, pomimo, że to chyba już czwarty (Assshaker, Sand King, Tiny...) bohater będący tworem ziemi.

Wreszcie jest coaching...

Crafting? Marzenie ściętej głowy - będzie można w nim używać skrzynki. bue - potrzebne są przepisy, dropione, albo do znalezienia w specjalnych skrzynkach.

....No i oczywiście nowe itemy.

[edit]

Lanepicker added to hero selection screen

hm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę chwil mnie nie było w grze, a Valve już robi sajgon.

W sumie to było do przewidzenia, bo w sieci pojawiły się nagle portrety obu Duchów (a raczej wcieleń). Osobiście jakoś nie obchodzą mnie itemy i inne pozagrowe pierdółki, ale jako że lubię Embera, to jestem z patcha zadowolony. Mam tylko cichą nadzieję, że nie będzie ważył zbyt wiele, bo wtedy, for some reason I can't explain, prędko nie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...