Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Murezor

Journey

Polecane posty

Jestem ciekaw, czemu każdy zachwyca się tą grą i zbiera ona ostatnio większość nagród. Grałem w demko, ale jakoś nie doznałem olśnienia czy specjalnego przekazu... Jestem taki obojętny czy po prostu żeby to zrozumieć, muszę zagrać w pełną wersję? biggrin_prosty.gif A może chodzi tylko o efekty wizualne czy dźwiękowe (to faktycznie było piękne)? Prawdę mówiąc, obecnie trochę mi szkoda 47 zł na takie COŚ, może jakby chodziło o połowę tej kwoty, to kupiłbym bez zastanowienia. Nie wiem, oświećcie mnie, proszę teehee.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Journey nie jest grą, do której można podejść na chłodno i powiedzieć "fabuła 4/10, grafika 8/10, ukończyłem 85%". Jeśli nastawisz się na zasadzie "Tyle nagród? No nie może być, co niby jest w tym takiego super?" to tego nie poczujesz. Trzeba do niej podejść bez oczekiwań, trochę jak dziecko. Wtedy Cię oczaruje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd usłyszałem o Podróży, wiedziałem, że wyląduje na mojej trójeczce, szczególnie, że Flower dało mnie i innym graczom z mojego domostwa wiele zabawy, więc... jeszcze nie kupiłem :) Ale za jakiś tydzień, dwa, mam zamiar wsiąknąć w ten pustynny świat na kilka spokojnych, cichych godzin i nie odzywać się do nikogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Jestem ciekaw, czemu każdy zachwyca się tą grą i zbiera ona ostatnio większość nagród. Grałem w demko, ale jakoś nie doznałem olśnienia czy specjalnego przekazu... Jestem taki obojętny czy po prostu żeby to zrozumieć, muszę zagrać w pełną wersję? biggrin_prosty.gif A może chodzi tylko o efekty wizualne czy dźwiękowe (to faktycznie było piękne)? Prawdę mówiąc, obecnie trochę mi szkoda 47 zł na takie COŚ, może jakby chodziło o połowę tej kwoty, to kupiłbym bez zastanowienia. Nie wiem, oświećcie mnie, proszę teehee.gif

Miło przejrzeć starszy temat i zobaczyć, że kogoś trapiły te same wątpliwości, które i mnie trapią w chwili obecnej smile_prosty2.gif .

"Podróż" zaraz się pojawi w edycji pudełkowej, a w cyfrowej rozszerzonej już (chyba) jest za 79zł, toteż znowu zacząłem się zastanawiać czy nie dać jej szansy, ale podobnie jak Ciebie demo mnie nie zachwyciło. Może to jeden z tych tytułów, które faktycznie mają jakiś przekaz i demo po prostu nie jest w stanie tego oddać w ciągu kilku chwil obcowania z nim. Również cena, której stosunek do długości gry wypada bardzo słabo nie jest dla mnie czynnikiem na plus.

Natomiast gdybym miał patrzeć tylko na recenzje i opinie to chyba musiałbym walnąć sobie plakat na ścianie i chodzić w koszulce z Podróżą. Nie wiem jednak czy to zbiorowa histeria czy oczarowanie. Na razie stoję z boku i czekam na jakąś dobrą obniżkę (albo trafienie gry do PS+ co byłoby jeszcze lepszym wyjściem, tak jak stało się to z Okami HD, które również budziło moje wątpliwości, a okazało się faktycznie rewelacyjną grą z bajeczną grafiką).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...