Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Call of Juarez (seria)

Polecane posty

Kurde a ja mam akurat remont w domu... Cały komp siedzi pod folią aby się nie zakurzył. :(

Ale nie ma tak łatwo, jak tylko przyjdzie kolekcjonerka to siadam i gram. Może mi nawet tynk na łeb spadać, za długo czekałem aby nie zagrać teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja nadal czekam na swoją kolekcjonerkę... Jeszcze mi niedoszła. :(

Właśnie przyszła paczuszka... :)

Uciekam rozpakować i instaluje. Do zobaczenia w multi!!!

Niestety na kubek się już nie załapałem... Szkoda. :(

Ale gra już jest a to najważniejsze. :)

Właśnie jestem po II akcie i muszę powiedzieć, że gra wymiata. Grafika śliczna, a sama rozgrywka miodna. Musze niestety zrobić przerwę ale już wiem, że w nocy spać na pewno nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też dostałem swoją kolekcjonerkę na kubek niestety się nie załapałem :(.Gra jest super ma świetną grafikę najbardziej jednak w tej grze podoba mi się tryb koncentracji na razie jestem po pierwszym akcie zobaczymy jak będzie dalaj na razie jest nieźle :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoJ 2 jest bardzo przeciętny nic specjalnego nie powalił mnie na kolana. Wielkie rozczarowanie

A przeszłas całego, czy tak pograłaś i stwierdziłaś, że do kitu? Bo by niektóre gry zaczęły sie podobać i by się do nich jakoś przekonać , trzeba w nie więcej pograć "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoJ 2 jest bardzo przeciętny nic specjalnego nie powalił mnie na kolana. Wielkie rozczarowanie

Proponuję wszystkim rozpisać się nieco bardziej niż na niecałą linijkę tekstu - Rankin

Bo nie masz gustu... :) Gra jest super! Nie znasz się...

Jak dla mnie może walczyć o tytuł najlepszej polskiej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy się przejdzie całą grę, można wybrać tylko te misję w których jest się Rayem?

Można, po prostu w menu głównym włączasz wczytaj grę, a tam jest opcja - epizody i możesz przejść dowolny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Call of Juarez Więzy Krwi i muszę powiedzieć (w tym wypadku napisać), iż gra wymiata!!!

Jest naprawdę genialna, a pisze to jako osoba nie przepadająca za grami FPP. Szybka akcja, masa wrogów, którzy padają od naszych kul, świetnie zrealizowane pojedynki, przepiękna grafika (Techland dokonał czegoś nie możliwego, ponieważ moim zdaniem grafika w nowym CoJ jest lepsza od tej z Crisisa), ciekawa fabuła i bardzo fajne przerywniki filmowe. Jedyne co mi w tej grze się średnio podoba to tryb multi, który jest nijaki.

Nie żałuje ani grosza wydanego na kolekcjonerską edycje Call of Juarez Więzy Krwi ponieważ ta gra jest warta swojej i tak niewygórowanej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz Thomasem? Ja całą gra przeszedłem Rayem z sentymentu po pierwszej części... Tylko jak musiałem, bo nie było wyboru to grałem Thomasem. W sumie to jeszcze wrócę do tej gierki aby przejść jeszcze raz na wyższym poziomie trudności

bo się odblokował gdy przeszedłem całą grę

no i zagram drugim z braci. Tyle że tak się napaliłem, iż teraz wziąłem się ponownie za jedynkę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 3/4 gry i muszę powiedzieć, że aż mi trudno uwierzyć, że to Polska produkcja. Brawo Techland! Jak dla mnie jedna z najlepszych gier w tym roku.

Plusy:

-fantastyczne lokacje

-klimat Dzikiego Zachodu

-pojedynki

-grafika i muzyka

-fabuła

-KOBIETA z moich snów

-zoptymalizowana (na full detalach, 1680x1050, ponad 100fps)

-błyskawiczne ładowanie rozdziałów

Minusy:

-gwiazdka, wskazująca cele

-drobne usterki techniczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem, zainstalowałem, pograłem pół godzinki i wszedłem na forum żeby wyrazić swoją opinię :happy: Musze powiedzieć, że gra naprawdę udana, piękna grafika może nie aż tak jak Crysis, ale na pewno nie musi się bać nowego Call of Duty, jest również tak samo widowiskowa, w sumie to jest Call of Duty tylko, że na dzikim zachodzie. Odpaliłem też na chwilę tryb multi i tu się trochę zawiodłem, na serwerach na razie wieje pustką, no ale w końcu dopiero dzień po premierze. Mniejsza o ilość graczy, gra sieciowa jest trochę mało dynamiczna :dry: Ale może to są tylko moje odczucia, przez to, że za dużo grałem w CoD'a. Ogólnie gra bardzo dobra, jak ją skończę to się jeszcze wypowiem :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...