Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kozas

[SPRZEDAM] Masa świetnych gier za małą cenę !

Polecane posty

Zazwyczaj gdy sprzedaje gry jestem pytany o zdjęcia, dlatego teraz zamiast listy daję po prostu zdjęcia gier które mam na sprzedaż.

Kółeczka w rogach oznaczaja

Niebieskie - gra jest nowa i zafoliowana

Zielone - gra w bardzo dobrym stanie

Zółte - z grą może być jakiś problem, płyta w średnim stanie, brak instrukcji itp

Czerwone - gra jest uszkodzona

Cena wypisana na niektórych grach jest jedynie sugerowana. Może się zmniejszyć, lub... nawet zwiększyć jeżeli zauwazę swój ewidentny błąd, choć wątpie żeby tak się stalo to tylko uprzedzam.

Krzyżyk oznacza że gra jest już niedostępna.

dsc03674b.jpg

dsc03675w.jpg

dsc03676ly.jpg

dsc03677p.jpg

dsc03678fo.jpg

dsc03679b.jpg

dsc03681a.jpg

dsc03682oh.jpg

dsc03684oj.jpg

dsc03683pj.jpg

dsc03686e.jpg

dsc03687s.jpg

dsc03685w.jpg

dsc03688g.jpg

dsc03691al.jpg

dsc03708d.jpg

dsc03709m.jpg

dsc03710at.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/4775/dsc03692ex.jpg

http://img811.imageshack.us/img811/6264/dsc03693q.jpg

http://img801.imageshack.us/img801/446/dsc03694r.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm zdecydowałbym się na DiRT'a zafoliowanego za 19 zł. Tylko mam pytanie ile to by wynosiło razem z przesyłką i jak to wygląda z zapłatą, ponieważ na tym forum jeszcze nie kupowałem. Mam możliwość zapłacenia od razu z konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubasolo

5 złotych przesyłka. Najszybciej będzie jak dam Ci dane, Ty zrobisz przelew, jak dasz mi potwierdzenie to jeszcze jutro z rana postaram się wysłać.

CDAvsPlay

Za 2 złote. Ale przesyłka jeszcze 5 złotych

SKRZYP3X

Pop piaski czasu( z gazety)- parę złotych

Stalker Call of Prypjec - 25 złotych

Assassins Creed 2 - 65 złotych

Mam także dodatek do Fear tutaj nie pokazany( muszę tylko sprawdzić który ale bodajże Perseus Mandate) oraz Oblivion wersję na bogato z podręcznikiem, mapą itp, mogę przesłać fotki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest w DVDBoxie z grą Act of War (poza płytą z grą i stickerem z CD-Keyem, oczywiście :))?

Instrukcja - 100 stron( na grzbiecie instrukcja jest lekko obdarta, ale to naprawde detal)

Plansza o rozmiarze plakatowym z jednostkami/ulepszeniami dostępnymi w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile za przesyłke jak bym brał Stalkera i lost planet 2?

A ile jeszcze za shelshocka nam 47?

Stalker i Lost Planet 2 razem wyniosą 52 złote. Pięć złotych przesyłka. I teraz dwie opcje

- 57 złotych i Shellshocka za free dostajesz

- jednak nie bierzesz Shellshocka i razem 54 złote.

Może być ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Stalker Zew Prypeci Lost Planet 2 i Shellshock za 57 zł z przesyłką. A ile drożej z priorytet? Po za tym kiedy mógłbys to wyslać? Ja pewnie dopiero jutro będe mógł ci wpłacić pieniądze bo czekam na wypłatę środków z allegro i kasa powinna być przed południem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKRZYP3X, no tak ale 37 złotych to ja rozumiałem jako 30 + przesyłka. Wziąłem więcej bo całość jest ciężka i będzie kosztowała więcej niż nawet np. 3 gry w zwykłych dvdboxach.

CriX - ok. To wymieńmy się danymi przez PW. Tekturka nie wiem czy będzie potrzebna... Ja zawsze wkładam gry po prostu do koperty bąbelkowej i ile wysłałem tyle jeszcze żadnych problemów nigdy z tym nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...