Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Tani Laptop do gier;

Polecane posty

Gość sebi1295

Witam, otóż jestem bardzo ciekawy jak ma się teraz sprawa z laptopami.Mianowicie chcę się dowiedzieć ile kosztowałby laptop, oczywiście przeznaczony do gier, taki który starczył by mi na minimum 2,5 roku.Przez słowo starczył nie mam namyśli tego aby przez ten czas nie zrobił wysiadki a tego aby chociaż przez 2,5 roku ruszyła na nim każda gra.Nie chodzi mi bardzo o detale dlatego gry z tego roku na średnich - wysokich a z kolejnych latach troszkę gorzej, lecz abym mógł pograć chociaż na niskich płynnie w jakąś grę powiedzmy z 2013 roku.

Może wyraziłem się trochę niejasno.Wiecie o co chodzi?

Proszę o w miarę jasne wyjaśnienie i mile widziane by były linki do komputerków.

PS.: Sorry, proszę o przesunięcie do działu ,,Składamy komp., kupujemy części."

EDIT: Wiem, wiem, było przeczytać PS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Tak mają chyba zainstalowany ale nie wiem czy dołączony na płytce.Mógłbyś to wyjaśnić?

I jak to by było z gierkami?Da radę na tym pograć przez najbliższe 2 lata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości wypadków laptopa dostajesz z zainstalowanym systemem, bez płyty. Za to w laptopie jest partycja odzyskiwania z której można przeinstalować Windowsa.

Myślę, że na tych lapkach z grami nie powinno być źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Najlepiej to jak najmniej chciałbym dać.Tak 2000 czy nawet mniej.Choć budżet to tak 2 tys., może 2200.Co najlepszego w cenie 2000 zł., z systemem da się kupić do grania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...