Skocz do zawartości

Rozwiązany: Nowy monitor


JamesVoo

Polecane posty

Hi :)

Chciałbym zakupić nowy monitor, więc proszę Was o pomoc w wyborze :)

Na czym mi zależy?

- Odpowiednia ilość złącz aby podłączyć konsole(HDMI) i przyszły komputer(będzie kupowany w marcu 2012, więc pewnie też HDMI, chyba że inne złącze jest popularniejsze, ja się nie znam ;))

- Dobre odwzorowanie kolorów

- Przekątna najlepiej 24''

- Cena do 1000zł

Tak w skrócie mówiąc. Poradzicie coś? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy i rozsądnie wyceniony wydaje się być BenQ G2420HD. Przyzwoity monitor w dobrej cenie.

Hm... a może by coś większego Cię satysfakcjonowało? Bo za ~1100zł można już mieć 32-calowego LG 32LD450... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo - Wolę jednak coś w okolicach 24''. Max 26'', aktualnie mam TV 32'' i jednak jest to za duże, a wolałbym coś co można postawić na biurku ;)

Odnośnie tego BenQ - trochę o nim poczytałem i niektórzy piszą że jest nierównomierne podświetlenie i kiepskie odwzorowanie kolorów, masz jakieś jeszcze propozycje? :)

I jeszcze pytanie jak z dźwiękiem? Jak podłącze X360 pod HDMI to jest jakieś wyjście dźwięku z monitora, czy nie?

I drugie pytanie, pod jakie złącza aktualnie podłącza sie nowe kompy? Ponieważ nie chciałbym się bawić w przekładanie kabelków przy chęci przełączenia pomiędzy konsolą a PC :)

EDIT: Zainteresował mnie iiyama ProLite E2410HDS-1, co sądzicie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo - Wolę jednak coś w okolicach 24''. Max 26'', aktualnie mam TV 32'' i jednak jest to za duże, a wolałbym coś co można postawić na biurku ;)

I jeszcze pytanie jak z dźwiękiem? Jak podłącze X360 pod HDMI to jest jakieś wyjście dźwięku z monitora, czy nie?

a pod konsole dzwieku niepodlaczasz? wolisz z monitora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ins3jn - Aktualnie w telewizorze mam podłączoną konsolę pod HDMI i stamtąd minijackiem pociągnięte do wieży. Oczywiście chodzi mi o to aby dźwięk leciał z wieży, a nie z głośników wbudowanych, więc zastanawiam się jak to rozwiązać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tez nieznam;] ale tutaj widze jakis poradnik moze ci sie przyda http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/xbox...dnik-40557.html

stamtąd minijackiem pociągnięte do wieży.

no to dobrze a z monitorem to niewiem jak to jest w moim np niema mini jacka ani usb to pod konsole raczej przejsciowki jakies podlacz jak w tym poradniku;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...