Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Nairdak

Geforce 220

Recommended Posts

Zdecydowanie lepiej wziąć wersję z szybsza pamięcią DDR3. Na pewno to da lepsze efekty niż 1GB wolnej pamięci, gdyż dla karty tej klasy (a nie oszukujmy się - jest ona koszmarnie wolna) ilość pamięci większej różnicy nie robi.

1.Przy specyfikacji niektórych karta graficznych pisze, że wymagają dodatkowego 6?pinowego zasilania, jednak na mojej płycie głównej niczego takiego nie zauważyłem, o co z tym chodzi dokładniej?

2.Ponadto nie znalazłem też na tej płycie złącza zasilania dla wiatraczka od karty graficznej. Czy można takie chłodzenie podłączyć np. do "Sys_fan", które u mnie jest wolne?

Moja płyta główna to Gigabyte M61PME-S2P

1. 6pin podłączasz do karty prosto z zasilacza. Fortron powinien mieć taką wtyczkę, a jak nie ma można użyć przejściówki (2x Molex -> 6-pin; powinna być dołączona do karty).

2. Wentylatora od karty nie musisz nigdzie podłączać - jest on podłączony do karty skąd bierze zasilanie.

Niestety, tak jak przewidywałem w moim zasilaczu nie ma złącza 6?pinowego. Nie znalazłem też żadnego 3?pinowego. Za to jest kilka "czwórek", czy z nich też da się przejściówką zrobić 6?pinowe złącze?

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...