Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wom3n

Nowy komputer

Polecane posty

Cóż, co do podkładki wywnioskowałem to z opinii, ale nie przesadzał bym z Abyssusem. Jest dobry, wiem bo sam go mam i używam. Może jest coś lepszego, ale znam tą myszkę, wydaję mi się że jest dobra, a poza tym troszkę bez sensu wydawać ponad 1000 zł na myszkę, klawiaturę i podkładkę. W dodatku że Autor lubi Razera, może ze względu na styl, a może ze względu na dobre wspomnienia. A przyznasz że jeśli chodzi o design, to producenci zazwyczaj idą inną drogą. No może Roccat i SteelSeries.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem bo sam go mam

I niby co to za argument? Dla jednego wystarczy sensor uzyty w Abyssusie, a dla drugiego nawet ten z DeathAddera bedzie za slaby. Nie wiemy, jaki jest styl gry autora tematu i nie wiemy, jaki sensor okaze sie dla niego 'wystarczajacy' tj nie wykaze akceleracji wstecznej przy zbyt szybkich ruchach. W takiej sytuacji najlepiej jest polecac myszki z sensorami, ktore maja zredukowana akceleracje wsteczna do minimum. A sensor uzyty w Abyssusie do takich nie nalezy.

poza tym troszkę bez sensu wydawać ponad 1000 zł na myszkę

A czy ja polecilem sprzet za takie pieniadze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abyssus ma dość przeciętny sensor, lepiej byłoby już wziąć X748K, który jest 2 razy tańszy od Razera'a. Od Megsomy lepszą podkładką jest Razer Scarab(do tego jest trochę tańsza). Co to za problem przy takim budżecie(na początku podane 50tyś :icon_rolleyes: ). Proszę tu przykładowa opcja, którą może kupić autor:

Razer BlackWidow Ultimate - 469zł

Razer Scarab - 119zł

SS Xai - 239zł lub Logitech G500 - 215zł (z myszek można rozważyć jeszcze SideWinder'a X8)

= 827zł z Xai, 803zł z G500(zawsze można wziąć tańszą klawiaturę lub bez dopisku Ultimate ew. dać inną podkłądkę np. Vespule i wyjdzie o wiele taniej) i gdzie ten twój 1000zł :trollface: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jeśli liczyć jeszcze Razer Black Widow to wychodzi powoli. A zresztą nie wyjmuj zdań z kontekstu.

Ja Black Widow NIE polecalem i nie polecalem peryferii za 1000zl. Nie widze zadnego wyjecia z kontekstu, bo odpowiedzialem zgodnie z prawda na kazdy Twoj argument.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...