Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Kontakt

Rozwiązany: Sapphire ATI Radeon HD6450 - opinie

Recommended Posts

Witam, podczas surfowania po internecie natknąłem się na kartę graficzną Sapphire ATI Radeon HD6450 1024MB, i ogólnie nie zainteresowałaby mnie, gdyby nie cena. Niby ma 1GB VRAMu, złącze HDMI, lecz coś musi być nie tak. W końcu karta kosztuje 150 złotych.

Prosiłbym o napisanie wad i zalet (przy zaletach nie uwzględniać ceny) tego komponentu. Jakby można na nim jakąś nową grę uruchomić, to bym może się nawet skusił.

Link to comment
Share on other sites

Guest lynenhynenh

To "odgrzewany kotlet" serii 5xxx. Bardzo słaby procesor graficzny a 1GB pamięci ma tylko po to, by atrakcyjnie wyglądał w ofercie sklepowej. Nowe gry będą się cięły nawet na niskich detalach. To nie karta dla gracza. Omijać.

Link to comment
Share on other sites

Za zaletę od biedy można uznać niski pobór prądu... choć i to jest kwestią sporną, biorąc pod uwagę mierną wydajność karty. Osobiście już bym wolał kupić używanego 9600GT - nie dość że wyjdzie taniej, to jeszcze lepiej (przynajmniej dwukrotnie wydajniej).

Generalnie rzecz biorąc skoro HD6450 tak wyraźnie przegrywa z nie najmłodszym już 9600GT, to możesz sobie łatwo wyobrazić że ta karta nie jest stworzona do gier.

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_6450/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...