Skocz do zawartości

Zasilacz i Karta Graficzna


Misq675

Polecane posty

Chciał bym was poprosić o podanie mi tych części aby razem to wyszło 500zł Karta i ten Zasilacz o karte chodzi mi o taką na której mógł bym pograć jeszcze dosyć ale nie oczekuje cudów.

Moja płyta główna: Gigabyte M61PME-S2

Mój Procesor: AMD Athlon X2 6000+ 3,1GHz

Karta Graficzna: GeForce 9500GT Palit 1024mb

RAM: 4GB

Windows: Win 7

Zasilacz: 300W

Pozdrawiam

PS. W odpowiedziach poproszę o linki do przedmiotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo:

http://techplanet.pl/produkty/karty-grafic...ress,22634.html

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/oc...400w,19108.html

Wydajna karta graficzna i zasilacz z zapasem mocy. W przyszłości można jeszcze procesor wymienić na czterordzeniowy i będzie cacy zestaw.

PS. Jaki masz dokładnie zasilacz? być może nie ma potrzeby wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz raczej będzie do Wymiany bo to 300W jakiś z Tracera.

Mam trochę problem z dostaniem sie do kompa otworzyłem tą lewą blachę ale tam nigdzie nie pisze z czego jest zasilacz będe musiał poszukać w papierach kompa.

Jak gadałem z kumplem to on jakoś zalecał mi Chiefteca że dobre są itd ale ja zielony jestem jak chodzi o zawartość PC.

Co to za firma ta Vertex3D ? Dobra jest ?

EDIT: Okazało się że ten zasialcz to 400W a nie 300 :D Ale z tego co mnie słuchy doszły to Zasialcze z Tracera to bomby w kompie, chociarz tego mam już ponad 2 lata ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego pod ten procesor nie dasz, już na wyrost będzie HD5830 chyba.

( ja sam męcze swojego HD6870 strasznie pod tym prockiem (5000+), lecz to była zmiana konieczna bo stara karta padała, a tą okazyjnie wyrwałem za 500 zł a też procka mam zamiar zmienić jak najszybciej )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD5830 jest trochę wydajniejsza od HD6770, lecz ma juz nie współmiernie duże zapotrzebowanie na prąd ;)

HD5770/HD6770 powinien tobie wystarczyć, nikt nie przepowie czy za rok ta karta będzie jeszcze na srednich dźwigała nowsze już wtedy gry.

P.S.Jakbyś uzbierał więcej pieniędzy aby też zmienić procesor to i można w lepsze modele kart się pchać już. Wydaje się to najlepszym rozwiązaniem aby sprzęt starczył na dłuższy czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...