Skocz do zawartości

Rozwiązany: Resident Evil 5 - każda broń strzela serią


Polecane posty

Każda moja broń - snajperka, strzelba itp. - strzela ogniem ciągłym, przez co gra jest niemożliwa. Jak to naprawić? Wczoraj odblokowałem nieskończoną amunicję do magnum. Czy może mieć to jakiś związek? Na wszelki wypadek wyłączyłem ją w opcjach specjalnych.

edit

Przeinstalowałem grę, dalej nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci odpowiedź na MWRC, wystarczyło przeczytać -.-

"Podejrzewam, że używasz Trainera. By jego efekty nie były widoczne, włącz go w kampanii i zaznacz NO przy polu RAPID FIRE (SZYBKIE STRZAŁY, czy jakoś tak)."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci odpowiedź na MWRC

Zostawiłem zapytanie na kilku forach.

Nigdy nie używałem trainera. Problem zaczął się, gdy podłączyłem się do kogoś, by sprawdzić nielimitowaną amunicję do magnum. Ten ktoś strzelał dokładnie jak ja, byłem więc pewien, że to taka sztuczka działająca wtedy, gdy działa nieskończona liczba pocisków. To możliwe, że ten ktoś używał trainera i coś się zwyczajnie u mnie posypało? W każdym bądź razie, problem na chwilę ustąpił, by zaraz potem wrócić przy shotgunie. Spróbuję Twojego sposobu, ale nie ukrywam, że niezbyt mi się widzi bawienie przy każdorazowym włączeniu gry.

edit

Stokrotne dzięki, wszystko wróciło do normy. Temat do zamknięcia.

edit2

A jednak nie >.> Zassałem trainer +75, który chyba jako jedyny ma opcję rapid fire. Po jej wyłączeniu wszystko gra, ale po wyłączeniu trainera znowu wszystko strzela serią. Jakiś sposób na zmuszenie gry do zapisania zmian w moim profilu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...