Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GunsNroses

Karta graficzna się przegrzewa

Polecane posty

Zasilacz nie ma jakiś konkretnych parametrów które coś by mówiły przeciętnym użytkownikom. Mamy Ci podać moc na konkretnych liniach? To bezcelowe bo gdy pójdziesz do sklepu i podasz im te parametry to spojrzą na Ciebie z politowaniem i wepchną badziewie zalegające w magazynie. Najlepiej zrobisz kupując któryś z polecanych na forum zasilaczy ponieważ poza odpowiednią mocą są one dobrze wykonane. Moc to nie wszystko, ważne jest również dobrej jakości wykonanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się w przypadku zasilaczy nie da - oprócz dobrych parametrów (typu mocna linia 12V, itp.) zasilacz musi mieć jeszcze (a może i przede wszystkim) wysoką jakość wykonania, a tego z parametrów nie wyczytasz; tylko z rzetelnych testów (nie wszystkie testy się kwalifikują do tej kategorii). Dlatego zdecydowanie prościej jest podać konkretne modele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że równolegle warto sprawdzić inne możliwe przyczyny problemów z Twoim komputerem, który przecież na zasilaczu się nie kończy. Jaką masz obudowę? Możesz wrzucić zdjęcie całości wnętrza PC? Zobaczymy, czy karta ma tam dobre warunki. gdzie i jak stoi PC? Czy w pokoju jest gorąco? Jakie masz wentylatory w obudowie?

PS - pomimo, że sam to robię, nie pochwalam otwartej obudowy. Nie masz wtedy w środku cyrkulacji powietrza, łapiesz więcej kurzu, jesteś narażony na uszkodzenia mechaniczne i w ogóle jakoś tak brzydko :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie neguję, też bym nie pchał Tracera do takiej katy, ale trochę mnie drażni to 'zasilaczowe' zaślepienie sporej ilości naszych forumowiczów. Zdaję sobie sprawę, że to bardzo popularna przyczyna problemów, ale można też szukać w innych miejscach, chociażby z czystej przyzwoitości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju obecnie jest 24,5 C.

Komputer ma oprócz dużego wentylatora mały (mam nadzieję, że zauważycie na zdjęciu).

Jeśli chodzi o inne podzespoły - była już wymieniony płyta główna na inną, ale komputer i tak się wyłączał, więc wróciłem do tej, którą miałem na początku.

Niestety nie wiem, na jakiej podstawie określić model obudowy...

Niżej zdjęcie wnętrza i ustawienia komputera. Przepraszam za jakość, mogę wysłać ew. inne.

post-106408-1311067964_thumb.jpg

post-106408-1311067989_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...