Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekn

Cooler Master Elite 430 a 370

Polecane posty

Czas się zbliża, kiedy będę miał uciułaną odpowiednią sumę na jedną z tych obudów. Ceną różnią się o jedyne 6 złotych i zastanawiam się, którą wybrać - czy 370 z dwoma miejscami na wentylator na burcie, czy może 430 z jednym nad procesorem (i np. zdobyć do tego tunel czy coś)...

Całkiem przy okazji szukam sobie dysku 1TB, najlepiej w Katowicach lub okolicach, jak najbliżej 200 złotych.

I ostatnia sprawa: z przypinanych mikrofonów lepiej Zalmana czy MediaTech? Zalman co prawda po 2 miesiącach leżenia potrafi przestać działać (słałem już raz do serwisu...), ale jeśli MediaTech na klipsie wcale lepszy nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli spośród dwóch obudów wybieram trzecią. Teraz jeszcze kwestia mikrofonu.

Ja w ogóle mam cokolwiek specyficzną kwestię ze wszelakimi urządzeniami, bo wyjątkowo krótko żyją. Czy to możliwe, żeby to draństwo, mające cieńszy niż milimetr kabelek, było aż tak słabe? Czy może mu szkodzić np. nawijanie na nawijarkę dołączoną do HD202?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeste i mocne zginanie kabla ma oczywiscie zguny wplyw na zywotnosc wszystkich urzadzen elektronicznych. Z tego co slyszalem, Media-Tech Clip MT390 jest lepiej wykonany od Zalmana, wiec jego zywotnosc moze byc dluzsza. Nie radze jednak bawic sie w zbyt mocne zginanie kabli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...