Skocz do zawartości

Na Luzie II


Chimaira

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wcześniej dodałem to do innego tematu ale chyba tutaj będzie bardziej pasowało :P

Kiedyś na zajęciach w szkole (Tech. Gastronomiczne tongue.gif) mieliśmy zrobić budyń, podszedłem do tego na luzie bo w końcu to tylko budyń... tak pomyślałem, lecz nie było łatwo wink.gif Bawiłem się w te gotowanie mleka, zrobiłem kakao, wszystko przelałem, wymieszałem i... wyszło mi coś... dziwnego... w każdym bądź razie nie przypominało to budyniu. Moi rówieśnicy zobaczyli to i nazwali Flabber. Powiem szczerze, że nazwa ta świetnie pasowała do czarnej i kleistej kulki, która przyklejała się do wszystkiego czego dotknęła. Oczywiście po chwili zaczął latać po całym pomieszczeniu tongue.gif. Najbardziej zastanawia mnie reakcja nauczycielki, dostałem dwóję sad.gif A mogłaby podnieść mi ocenę za pomysłowość ;P

Teraz budynie wychodzą mi dużo lepiej, gdyż kupuję "gotowce" w Biedronce wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wątpię, cały ten "detektyw", który stwierdził iż Mac Abra = SMG kierował się GŁÓWNIE tym, że twarz w logo AR jest bardzo podobna (jeśli nie identyczna) do twarzy MA :o Nie znaczy to jednak, iż twarz ta MUSI należeć do Smugglera... czyż nie? Dowody tekstowe (cytaty z różnych numerów CDA) są bardziej przekonujące, jednak nie sądzę aby stwierdzenie Ramzela było poprawne. Z resztą on sam sprytnie "wykręcił" się i nie napisał w końcu czy ma rację ;)

To nie jest temat na rozstrząsanie tego kim jest a kim nie jest Smugg (: - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypadek, gdyby ktoś jeszcze nie znał tej fantastycznej animacji:

Simon's Cat - czyli cała prawda o kotach, teraz już w trzech odcinkach ;)

-

-

-

A poza tym - fantastczna animacja poklatkowa, już niekoniecznie 'Na Luzie', jeśli się wiele, ile pracy musiało być w to włożone ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...