Skocz do zawartości

Na Luzie II


Chimaira

Polecane posty

  • Coś na co wczoraj trafiłem i do tej pory mam ubaw. Użytkowniczka serwisu digArt stworzyła galerię "prac osobliwych" (screenów prac innych użytkowników, które najczęściej później bardzo szybko zostały usunięte). Oglądać po kolei uwzględniając komentarze redagującej ;-)

:arrow: http://picasaweb.google.pl/Ioreth85/HallOf...eGaleriaNiesAwy

A do tego bardzo osobiste wyznanie pani Gilowskiej:

:arrow: http://ya.rly.pl/2007/10/04/szokujace-wyznanie-zyty/

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@ r0l3k & Obi-San - jeśli mam być szczery to nigdy nie śmieszyła mnie "twórczość" polegająca tylko i wyłącznie na wyśmiewaniu twórczości cudzej i nigdy nie rozumiałem takich ludzi, którzy swój czas poświęcają na masochistyczne szczegółowe oglądanie/słuchanie/katalogowanie czegoś co im się nie podoba...

______________________________________________________________

Pewien pracownik leśny umarł i dostał się do nieba. Ku jego zdziwieniu znalazł się w olbrzymiej kolejce przed wrotami niebios. Od przechodzącego anioła dowiedział się, że w związku z panującym wewnątrz przepełnieniem św. Piotr zarządził dodatkowy egzamin ze znajomości religii.

Kto obleje, idzie na 1000 lat do czyśćca.

Drwal musiał mieć nietęgą minę, gdyż anioł mrugnął do niego uspokajająco:

- Nie martw się, pytania są zawsze dwa i dla wszystkich takie same:

Pierwsze: Kim był Józef?

Drugie: Kim była Maria?

Jako, że drwal nie za bardzo sie orientował, usłużny anioł podał mu gotowe odpowiedzi. Dla pewności drwal zapisał je sobie na swojej pile elektrycznej, z którą się nigdy nie rozstawał. Nawet w niebie.

Stojąc już przed srogim obliczem św. Piotra drwal usłyszał pierwsze pytanie.

Spoglądając na swoją „ściągę” odpowiedział pewnie: „Ojcem Jezusa!”

Również na drugie pytanie padła dziarska odpowiedź: „Matką Jezusa!”

Spodobało się to Piotrowi tak wielce, że rozpoznają znawcę tematu, postanowił zadać drwalowi dodatkowe, trzecie pytanie:

„ Jak nazywali się złoczyńcy, towarzyszący Jezusowi na krzyżu?”

Jako, że drwal nie miał najmniejszego pojęcia, szukał z przyzwyczajenia ratunku na powierzchni swojej piły. Po pełnym napięcia wyczekiwaniu drwal zaryzykował niepewnie odpowiedź:

- Black & Decker?

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mylisz się, w tym sęk, że się podoba i to nawet bardzo... tylko że trochę "inaczej".

Nie miałem na myśli Ciebie, ale tych, którzy prowadzą takie strony... Oczywiście każdego może śmieszyć i bawić co innego, nic mi do tego :D.

A co do twórczości, widzieliście może jak narysować Mana Lisę w Paintcie??

KLIK!

Bzz bzz

No pewnie że Bzz bzz. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ r0l3k & Obi-San - jeśli mam być szczery to nigdy nie śmieszyła mnie "twórczość" polegająca tylko i wyłącznie na wyśmiewaniu twórczości cudzej i nigdy nie rozumiałem takich ludzi, którzy swój czas poświęcają na masochistyczne szczegółowe oglądanie/słuchanie/katalogowanie czegoś co im się nie podoba...

Jeżeli ktoś tworzy chałturę i kicz, to powinien ponieść konsekwencje swojego niechlujstwa, to tyle jeżeli chodzi o kwestie...

Dramatic Look :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś tworzy chałturę i kicz, to powinien ponieść konsekwencje swojego niechlujstwa

Ale po co ci krytycy "poświęcają się" dla ogółu i sami siebie katują tymi kolejnymi odcinkami tego kiczu? Tego właśnie nie rozumiem. No i nie każdego to musi śmieszyć i jesteś tego świadom?

A ja tradycyjnie wrzucę parodię jednego z ostatnich (mówię o emisji na TVP) odcinka Zagubionych.... EXECUTE

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdego to rozśmieszy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ci krytycy "poświęcają się" dla ogółu i sami siebie katują tymi kolejnymi odcinkami tego kiczu? Tego właśnie nie rozumiem. No i nie każdego to musi śmieszyć i jesteś tego świadom?

Oczywiście że tak, to tylko kwestia gustu... :wink:

Zagłosuj!

Nowy spot wyborczy PiS ;]

Uśmiechnij się

Kliknij i patrz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ci krytycy "poświęcają się" dla ogółu i sami siebie katują tymi kolejnymi odcinkami tego kiczu? Tego właśnie nie rozumiem.

A co mają nie oglądać i krytykować coś o czym nie mają zielonego pojęcia ?

Jak ktoś odwala chałturę to trzeba to piętnować .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sklepu obuwniczego wchodzi mężczyzna. Zauważa piękne białe buty. Z zachwytem pyta ekspedientki:

- Jakie cudowne buty, ile kosztują?

- 10.000 $

- Oj a czemu tak drogo?

- Bo to proszę pana jest unikat, zrobione z ludzkiej skóry.

Ale jeśli jest pan zainteresowany modelem to mamy jeszcze czarne, za 9,99 $

---

- Tato, a czy babcia może wypić litr soku?

- Tak, może.

- A dwa litry?

- Pewnie, że może.

- A trzy litry?

- Zapamiętaj, synu, jak teściowa żyje na koszt zięcia, to może żreć i pić wagonami.

---

Do właściciela klubu go-go przychodzi dziewczyna:

- Ja w sprawie ogłoszenia, chciałabym się zatrudnić.

- Tańczyłaś już?

- Trochę, w szkole.

- Pokaż cycki.

Dziewczyna bez zbędnych ceregieli podnosi bluzkę.

- Dobra, wejdź na podest i zatańcz przy rurce.

Po czterdziestu minutach wygibasów:

- Nie nadasz się, za mało, ten, wyrazu.

- A ja jeszcze na komputerze umiem.

- Co tu ma komputer do rzeczy?

- Bo ja bym chciała w księgowości pracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<g5r> siem

<g5r> slyszales ze chinscy hakerzy wlamali sie do komputega pentagonu ??

<tomashek>heh spoko

<g5r> ale sluchaj...

<g5r> byli bardzo zaskoczeni ;)

<tomashek> czemu ?

<g5r> jak zobaczyli ze polscy studenci zrobili sobie na glownym serverze czata :)

<tomashek>o lol

<Wojtuś> 3 laska w ciagu tygodnia

<Simsung> to chyba dobrze, nie?

<Wojtuś> zakochujesz sie czesciej niz ja neostrade resetuje

<cortez> Ten epuls.pl to świetna gierka!

<colins> ...

<cortez> Cały czas expie i zabijam potwory!

<colins> O czym [beeep]?

<cortez> No biorę szukaj, szukam zdjęć potworów, jak jakiegoś znajdę to mu z plaska i uciekam!

Beka z PANA Rubkia xD

Filipiński gang motycklistów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Apple ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek urządzenia pozwalającego

na przechowywanie i odtwarzanie muzyki w implantach piersi kobiecych.

iBreast ma kosztować w granicach 2499 - 2999 zł.

Wynalazek ten uważany jest za przełomowy ponieważ kobiety zawsze narzekają,

że faceci gapią się na ich piersi zamiast ich słuchać.

:roll:

http://www.funportal.pl/Wypadki_samochodow...7d/podglad.htmlOstani...

Kolega mi to wysłał i powiedział żebym patrzył w tą gębę i sie nie smiał... z początku niby głupie i nie śmieszne, ale nie wiem czemu w koncu i tak sie zaśmiałem...

WIĘC:

Sprubujcie patrzeć w tą gębę i sie nie smiać...

http://pl.youtube.com/watch?v=_mdMb6bRXt4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto instrukcja do patcha do FIFA'08 który poprawia murawy (zapewne napisane po "angielskiemu", bo sensu tego nie umiem za nic pokumać):

oPEN FIFA08GRASS1 AND OPEN FOLDER1 AND COPY ON DATA THEN OPEN FOLDER 1.2 AND COPY ON DATA

THEN OPEN FOLDER GRASS2 AND OPEN FOLDER 2.1 AND COPY ON DATA THEN 2.2 AND COPY ON DATA

ALL WILL BE DONE

AND SORRY FOR THE WRONG IN PATCH 1

Dodam że w środku były jeszcze 4 foldery z tymi samymi plikami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot wewnętrznych linii lotniczych Rosji rozpoczyna lot do Nowosybirska.

Nagle do kabiny wbiega Żyd z pistoletem w ręku i krzyczy:

- To jest porwanie! Lecimy do Izraela!

Pilot jeszcze nie zdążył zareagować, kiedy do kabiny wpadł Arab z kałasznikowem w ręku. Zastrzelił Żyda i wrzeszczy do pilota:

- To jest porwanie! Lecimy do Maroka!!!

I znowu zanim pilot zdążył zmienić kurs do kabiny pilotów wpada zarośnięty Azer z dwoma kindżałami w rękach. Pociachał Araba na kawałki

i łagodnie zwraca się do pilota:

- Niech pan spokojnie kontynuuje lot do Nowosybirska.

I wychodzi z kabiny uśmiechając się pogodnie.

W końcu przylecieli do Nowosybirska. Na lotnisku zorganizowano natychmiast konferencję prasową. Reporterzy radiowo i telewizyjnie chórem do Azera:

- Jest pan bohaterem!!! Porwać się z kindżałami na kałasznikowa? Toż to najczystszej wody bohaterstwo!!! Dlaczego się pan na to zdecydował?

- Nie miałem innego wyjścia, panowie! A co bym robił ze swoimi pomarańczami w Maroku?

--------------------------------------------------------------------------------------

- Czemu dom Brada Pitta kosztował 3 mln $, a niezły apartament na Rublowce kosztuje 5 mln $?

- Bo dom Brada Pitta jest 8000km od centrum Moskwy.

--------------------------------------------------------------------------------------

- Jak jest po estońsku "pogotowie ratunkowe"?

- "Czas leczy rany".

--------------------------------------------------------------------------------------

- Co może powiedzieć dawca spermy o swoich dzieciach?

- To dzieło rąk moich!

Wczoraj w Tbilisi zawalił się wieżowiec zbudowany przez Mołdawian pracujących dla ukraińskiej firmy za estońskie pieniądze pożyczone przez Polskę od Anglii. Projekt był sporządzony przez amerykańskie biuro architektoniczne. Gruzińscy eksperci doszli do wniosku, że odpowiedzialność za tragedię ponosi Rosja.

Egzamin na wydziale radiotechniki. Profesor siedzi i stuka palcami w blat, studenci piszą coś w skupieniu, tylko jeden nic nie kuma. Nagle dwóch studentów zerwało się, podbiegło, wzięło wpisy i wyszło. Potem jeszcze kilku. Potem cała reszta. Na koniec został tylko biedny niekumaty. Profesor mówi do niego:

- Chodź pan, wpiszę dwóję...

- Ale dlaczego? Nie sprawdził pan mojej pracy, a innym pan powpisywał od ręki...

- Panie kolego. Wystukiwałem w blat Morsem: "Kto chce piątkę niech podchodzi... Kto chce czwórkę niech podchodzi..."

Cudzoziemiec zgubił na Białorusi 1000$. Od 10 lat tamtejsza gospodarka nie miała takiego bodźca.

Wybrali się amerykańscy turyści na spacer po rosyjskim lesie. Zaskoczył ich niedźwiedź. Turyści zaczęli uciekać...

Tymczasem nieopodal kilku Rosjan urządziło sobie piknik. Kocyki, zagrycha, flaszeczka odbita, w pobliskim strumyku dalsza wódka się chłodzi, sielanka, nie przeszkadzają nikomu. Nagle przez tą sielankę przebiegają turyści. Zagrycha stratowana, flaszki potłuczone, ślady buciorów na kocu...masakra! To i Rosjanie się wkurzyli i biegną za turystami. Dogonili, sprali, wracają do swojego pikniku, jeden mimochodem napomina:

- Ale ten w futrze to nawet umiał się bić...

W Wołgogradzie w szkole podstawowej im Porucznika R., na lekcji biologii poruszany był problem odżywiania. Dzieci odpowiadały ile jakie zwierzę może zjeść i ustalono na koniec, że najwięcej zjeść może słoń. Wtedy zgłosił się Wowoczka, który od pewnego czasu intensywnie nad czymś myślał i zakwestionował w/w ustalenia :

- Najwięcej to może zjeść mój dziadek - ogłosił.

Po burzliwej dyskusji ustalono więc, że na następną lekcję biologi każde dziecko przyniesie coś do jedzenia a Wowa przyprowadzi dziadka. Tak też się stało. Na stole nauczycielki pojawiła się góra kanapek, resztki z niedojedzonych kolacji, obiadów, przetwory na zimę a nawet karma dla psów. Pojawił się też zgrzybiały, siwiutki i trzęsący się dziadek Wowoczki. Pani uśmiechnęła się pod nosem bo widziała już oczami wyobraźni tą wielką dwóję w dzienniku przy nazwisku Wowoczki (za którym delikatnie mówiąc nie przepadała).

Rozpocząły się "zawody". Chłopiec posadził dziadka przy stole, szepnął mu coś do ucha i dziadek zabrał się do jedzenia. Po pięciu minutach opierd*lone zostały wszystkie kanapki, po siedmiu skończyły się inne wiktuały, po dziesięciu psie żarcie a po kwadransie dziadek zeżarł dziennik, dwa długopisy nalężące do nauczycielki i zabrał się do obgryzania stołu. Jeszcze parę minut i nauczycielka widząc, że z trzeciej już ławki zostało tylko kilka trocin wykrzyczała do Wowoczki, że uznaje jego zwycięstwo i nakazała mu jakoś zatrzymać żarłocznego staruszka. Wowa triumfalnie rozejrzał się po kolegach stanął obok dziadzia i wrzasnął :

- Dziadku, ja żartowałem oblężenie Stalingradu skończyło się sześciesiąt lat temu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dowcip to nie jest ale wydaje sie wystarczająco śmieszny żeby go przytoczyć. Jest godzina 15:02 a ja od 44 minut odinstalowuje HF2 z pięknego systemu jakim jest Vista Home Basic... pasek stanu znajduje się mnie więcej w okolicach 1,5% i ciągle pędzi naprzód...

godzina 17:25 pasek ciągle "tupta" do przodu - na oko 3%

17:48 - system skończył gromadzić niezbędne dane do odinstalowania programu...

17:53 - deinstalacja szczęśliwie zakończyła się sukcesem...

nie mam pojęcia jakie dane wyszukiwal mi system, bo jedynymi plikami obok HF2 są dokumenty z pracy, system i office.

KOCHAM VISTE!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skończonej mowie do Narodów Zjednoczonych Irański Ambasador zszedł z mównicy i udał się w kierunku holu, gdzie spotkał prezydenta Busha. Uścisnęli sobie dłonie. Idąc jeden obok drugiego Irański Ambasador powiedział:

- "Wiesz, mam jedno pytanie na temat tego co widziałem w Ameryce".

Prezydent Bush:

- "Pytaj, jeśli będzie coś w czym będę mógł Ci pomóc, na pewno to zrobię".

Irański Ambasador wyszeptał:

- "Mój syn ogląda taki serial 'Star Trek' i jest tam Chekov, który jest Rosjaninem, Scotty, który jest Szkotem i Sulu, który jest Azjatą, ale nie ma Arabów. Mój syn jest bardzo zmartwiony i nie rozumie dlaczego nie ma żadnych Irańczyków w Star Treku."

Prezydent Bush zaśmiał się, pochylił się w kierunku Irańskiego Ambasadora i wyszeptał:

- "Ponieważ serial ma miejsce w przyszłości".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...