Skocz do zawartości

Crysis (seria)


Polecane posty

Kolejna zajawka i kolejny opad szczęki :?

W przeciwieństwie do takiego Hellgate London przy którym im więcej wiem i widzę tym bardziej mi się gra przestaje podobać, Crysis może spowodować że opóźnię upgrade kompa by od razu przejść na Vistę/DX10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Co raz bliżej do premiery

Co raz więcej kasy no nowy PC :P :lol:

I co raz więcej niepokojących informacji :/

Czy te testy są prawdą? Szczerze mówiąc wątpie w to. Gdyby to była prawda, to jasno z tego wynika, że gra jeszcze nie została odpalona na HIGH, bo by się cięła jak ch#$% i Crytek odrazu byłby skazany na wyśmianie. Poza tym, skąd w sieci mieli do testów demo Crysisa na kilka miechów przed premierą? Kod wykradli czy jaki ch@%$#? Przecież gdyby wyniki były aż tak powalające, Crytek nigdy by nie dał im dema. Dlatego wg. mnie te testy to kolejna podpucha wzniecana przez media (lub kto wie, może EA wynalazło nową metodę popularyzowania swoich gier?...nie ździwiłbym się ), więc nie płacz jeszcze Rezneck i poczekaj, aż pojawią się oficjalne testy wydajnościowe, miejmy nadzieję, że bardziej optymistyczne....

PS poza tym na obrazkach widać, że to "Made in China" podrubka, a już w nazwie Crysisa jest błąd, w postaci dużej litery, w środku zdania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy naiwni, ten test na pewno NIE został przeprowadzony na wersji gry, która wyjdzie do sklepów. Nawet jeśli nie jest to jeden wielki pic na wodę, to Crytek ma jeszcze parę miesięcy przez które może zoptymalizować kod gry. Głupotą byłoby wydawanie gry, którą mało kto uruchomi -> taka gra po prostu nie przyniesie zysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcom Far Cry, czyli pracownikom niemieckiej firmy Crytek, uda się zapewne uczynić swój nowy produkt z gatunku FPS o nazwie Crysis jedną z najlepszych pecetowych pozycji bieżącego roku. Reprezentujący wspomniane studio Cevat Yerli ujawnił redakcji serwisu Computer and Video Games garść mocno ogólnikowych informacji, dotyczących przedpremierowych testów niniejszej gry.

Developerzy zza zachodniej granicy Polski na pewno zorganizują w Internecie próby wersji beta, do których będą mogli przystąpić zainteresowani użytkownicy. Testy mają skupiać się na trybie multiplayer, więc przednia zabawa w wieloosobowym gronie gwarantowana. Więcej szczegółów na omawiany temat zostanie podanych już wkrótce, a my oczywiście trzymamy rękę na pulsie.

GOL

Hmmm, test multi i to otwarty? Ciekawe kto się na to pisze, bo jeśli wymagania są takie jakie w tym teście, to raczej małe szanse, że gracze przetestują multi dobrze i beż pingów w okolicach 999. I wg mnie to jest kolejna wiadomość podwaźająca autentyczność tego testu. No chyba, że Crytek próbuje sobie strzelić niezłego headshota...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX10 a Crysis...

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=5186

*pada na kolana* Boże spraw bym zdołał na mym GF6600[xD], zobaczyć przynajmniej 1/10 tych efektów. Amen

A ten test, to nawet może być prawda...powiedzcie: Ilu z Was zagrało zaraz po premierze na full detalach, ze wszystkimi bajerami w Far Cry'a :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też chyba nie było większych problemów z samym uruchomieniem gry. Ja od początku na średnim sprzęcie (jak na tamte czasy) grałem na średnich detalach i się cieszyłem. A takiego Crysisa na średnim, jak na dzisiaj, sprzęcie nawet nie odpalę. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX10 a Crysis...

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=5186

*pada na kolana* Boże spraw bym zdołał na mym GF6600[xD], zobaczyć przynajmniej 1/10 tych efektów. Amen

A ten test, to nawet może być prawda...powiedzcie: Ilu z Was zagrało zaraz po premierze na full detalach, ze wszystkimi bajerami w Far Cry'a :?:

Po zobaczeniu tego filmiku mam dylemat:kupić gitare i wzmachol, czy kompa? Bo filmik jest naprawdę NIEZIEMSKI(szczególnie plansza lodowa). Ale prędzej niż w maturalnej w to nie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik tylko potwierdza potencjał Crysis. W tym najnowszym przede wszystkim zwrocilem uwage na swietne efekty fizyczne (Half Life 2 do domu!!!! :D ). Na razie tylko NVIDIA zaprezentowala karty pod DirectX10, czekamy na odpowiedz ATI. A jak za rok ceny pojda w dol, to ja pojde do sklepu, a wiec Crysis nieco jeszcze poczeka (choc i wersja pod D9 wyglada niezle).

nieźle!? To jest obraza dla Crysisa....

quote]

OŁ JEEEE!!!!! xD A wiec jesli nie pasuje "niezle" to moge powiedziec "super extra zaj**** zak**** na maxa full wypas celujaco bardzo dobrze" :wink:

ps Ale chyba Szwaby z Cryteku nie wymyslili az tak realistycznego AI ze gra (Crysis) sie na mnie obrazi. ;):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle!? To jest obraza dla Crysisa....

_Szafa: oj nie popatrzysz sobie coś na Crysis... Ja nie wierze że on na moim kompie pójdzie więc.. A sam filmik? Widziałem jakiś czas temu. Największe wrażenie zrobiła właśnie mapa "lodowa".. Cóż.. Jakby nie patrzeć Crysis będzie rewolucyjny choćby pod względem grafiki. A jeśli twórcy spełnią wymagania dotyczące AI to hit murowany. Tylko te wymagania.. Nie dziwie sie teraz że premiera została aż tak przesunięta(właściwie nie wiadomo kiedy gra wyjdzie...). Chociaż.. Jakie kompy musiały być na E3 że grać sie dało?

Cóż.. Pozostaje czekać na Stalkera którego date premiery znamy. BA! możemy nawet kupować przedpremierowe wydanie(limitowane).. I jednak pozostane pewnie przy starych grach(HL2, FC, Q4 czy choćby nowszy Stalker). A crysis sobie poczeka. Długo. Do kolejnego dużego zmienienia sprzętu.. eh.. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. No cóż.. Może nie będzie tak bidnie. Wszak niektóre gierki też wyglądają już całkiem całkiem - ot taki Rainbow Six Vegas... Fakt, że wymaga shaderów 3.0, ale graficzka jest całkiem ciekawa i działa ładniutko... Inna sprawa, że jak patrzyłem na screeny z crysisa parę miechów temu to wtedy wydyawały się one zabójcze... no teraz już troszkę mniej... ale co tam. Pożyjemy zobaczymy co tam da się wycisnąć z DX9 hehe. Zmiany na DX10 + vista narazie nie planuję i czuję, że przez dłuuuuuuugi czas to nie nastąpi, więc lepiej, żeby ten wstrętny crysis ruszył na 7900GT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy moim sprzęcie C2D 6600 | 2 GB RAM | Radeon X1900XT czekam na tą grę by sprawdzić moc mojego kompa :P Oczywiście wersja na XP z DX9 mnie interesuje...

Ale sam trailer jest boski, nieziemski i w ogóle sacrum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie będą przesuwać premiery na nastepny rok, to Crysis może się idealnie wstrzelić w moje plany upgrade'u kompa. Far Cry był pierwsza grą na której testowałem mojego Radka 9600 Pro, efekt był miażdżący. Nię watpie, że w przypadku tej gry mogłoby być tak samo.

Ciekawe tylko, kiedy kompy beda miały taka moc, by symulowac fizyke cieczy. Nawet na najszybszych obecnie dostepnych monstrach jest to niewykonalne. Obstawiam, że gdyby ktoś opracował takiego Havoca od fizyki wody to gdyby zrobic mały pokoik z basenem 1x1 m i kazać to renderować C2D 2.8 Ghz, 4 GB Ram i 2xGF8800GTX to mielibyśmy może 1-2 klatki hehe. Ale to tylko gdybanie, bo sprawdzić sie tego nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis to taki klon Far Cry. No bo akcja dzieje się w dżungli, z tego co wiem (jeżeli się myle to sory) to w Crysisie nawala się z ludźmi i potworami i znów przypomina mi się Far Cry...

Czyżby fakt, że Crysisa robią ci sami ludzie, co Far Cry oraz powodem tego, że Crysis nie nazywa się "Far Cry 2" jest tylko to, że prawa do marki kupił Ubi Soft, miał tu jakieś znaczenie? :scratch:

EDIT do posta poniżej: panowie stażyści, obserwujemy właśnie klasyczny przypadek konsolofobii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, kiedy kompy beda miały taka moc, by symulowac fizyke cieczy. Nawet na najszybszych obecnie dostepnych monstrach jest to niewykonalne. Obstawiam, że gdyby ktoś opracował takiego Havoca od fizyki wody to gdyby zrobic mały pokoik z basenem 1x1 m i kazać to renderować C2D 2.8 Ghz, 4 GB Ram i 2xGF8800GTX to mielibyśmy może 1-2 klatki hehe. Ale to tylko gdybanie, bo sprawdzić sie tego nie da.

Wiesz, w Sony by ci pewnie powiedzieli, że PS 3 zrobi to bez problemu i jeszcze równolegle odpali Unreal 3 w maks rozdzialce i przy 60 klatkach na sekundę :lol:

A na Crysisa nie czekam - Supreme Commander to numero uno w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajaaj... nie wydaje mnie sie.. Troche to naciągane wydaje mnie sie... I to bardzo. No chyba że ktoś 3 lata temu kupił kompa za jakieś 5-7 tysięcy.... Więc ja sobie raczej nie pogram... Eh.. Pozostaje czekać na Stalkera..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...