Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

Ja specjalnie dla FC do swojego Durona 800MHz 256MB z GF4MX dolożyłem 256MB i FX5700 na więcej floty nie mialem. I gra chulala calkiem dobrze. Jak FEAR chodzi na max (przy tak nie dopracowanym engine) to i Crysis powinien średnie osiągnąc :D. Ale cos czuje :D cos mi się wydaje, że Cryengine2 powali nas równierz optymalizacją :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grę tą patrzę z perspektywy kogoś komu Crysis nie uruchomi się nawet na very-low detalach na ledwo miesiąc temu zakupionym laptopie. Zresztą za kilka miesięcy kupuję x360 a że gra ta jest pecetowym exclusivem to nie prędko w nią zagram. Ale powiem co o niej sądze po obejrzeniu kilku zwiastunów [może kogoś to interesi] :

Pominę złodziejskie wymagania sprzętowe bo najnowszy UTk7 i tak je wywindował jeszcze wyżej ale skupię się na klimacie i desingu gry.

Ten jest całkiem ciekawy, rewelacyjna grafika pozwala oddać klimat tropików, zwłaszcza zachwyca dżungla tuż przed burzą i horyzont.

Co do stylu rozgrywki to myślałem że będzie to twarde military w stylu Ghost Recon i jestem troche zawiedziony tym co zobaczyłem w jednej z prezentacji. Podczas niej strzelamy do mechanicznego pająka (?) zamrażaczem (?) co przypomina mi klimaty Dooma. Napewno scenariusz wyjaśni przesiadkę z mrocznej dżungli do statku z tym ciekawym "ładunkiem" ale spodziewałem się czegoś bardziej stonowanego i przyziemniego w stylu troche bardziej futurystycznego Ghost Recon. A tu dostajemy jeszcze pociski z opóźnionym zapłonem, magia XD

Zapowiada się ciekawie i liczę na to, że developer zdecyduję się zrobic port tej gry na jedną z konsol next-gen. Bo inaczje wieele wody w Wiśle upłynie zanim zagram w tą grę na piecu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas niej strzelamy do mechanicznego pająka (?) zamrażaczem (?) co przypomina mi klimaty Dooma. Napewno scenariusz wyjaśni przesiadkę z mrocznej dżungli do statku z tym ciekawym "ładunkiem" ale spodziewałem się czegoś bardziej stonowanego i przyziemniego w stylu troche bardziej futurystycznego Ghost Recon.

Widze, że nie było o fabule. Gdzieś czytałem, że fabuła ma wyglądać mniej wiecej tak:

Statek obcych rozbija się na wyspie, o którą walczy USA z Koreańczykami ponieważ jest na granicy wód terytorialnych. Na początku walczymy z ludzmi bo jako amerykanski żołnierz(wraz z innymi) mamy za za danie dowiedzieć się co stało się na owej wyspie. Gdy już się dowiemy okazuje się że to zasadzka obcych, którzy planują zaatakowac Ziemie. potam łaczymy siły razem z Koreańczykami i niszczymy obcych.

Tak dokładniej ale po angielsku jest tutaj Odrazu mówie czytał to dawno i nie wszystko może się zgadzać, tyle co zapamiętałem to tyle napisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chodzi bardziej o ot iż asteroida rozbija się na wyspie, koreańce szybko odcinają ten ot ląd od reszty świata ale oczywiście wielkie USA musi wściubić nosa, więc wysyła swoich "Delfa Forców" na wywiad. Potem asteroida (nagle) się otwiera prezentując gigantyczny statek kosmiczny (2km wysokości...) który generuje jakąś "immense force sphere" (sorka ale tłumaczenia nie znam ^^) która przy okazji narusza globalny system pogodowy (czy jakoś tak). Inwazja się zaczęła a My (Delta) oraz Koreańce jednoczymy siły w walce z przeciwnikiem...

No i my musimy poprowadzić atak przez dżunglę, zamarznięta dżunglę i ostatecznie do serca statku by powstrzymać inwazję.

-tłumaczenie bardzo wolne i robione na szybkiego - poprawki miło widziane. xD

No i już wiadomo iż nic oryginalnego czy przynajmniej wybitnie ciekawego nie dostaniemy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w FC była porywająca fabuła(o ile da się coś takiego jeszcze w FPS'ach wymyślić)???Odpowidź jest bardzo prosta nie, za to było coś takiego jak klimat i tak samo będzie z Crysisem.Fabuła oklepana jedna z bardziej oklepanych (ile razy mieliśmy scenario w którym wcielasz się w jakiegoś kamikadze i walczysz z obcymi?!?!?!)wcielasz się w niejakiego Jacka Dunna i masz uratować świat od ufoludów bo inaczej świat przestanie istnieć jedyne co będzie nowego to to ,że będziemy walczyli razem z największym obecnym wrogiem USA czyli Koreą Północną bo to z tego co wiem do tej pory w grach sie nie pojawiło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt niby nic orginalnego ale ten stateczek jest dosyc intrygujacy. Jego wnętrze i rozmiary myślę, że właśnie tam gra bedzie niezle zaskakiwala. Mi to odpowiada przemierzamy dżungle, żeby w końcu dorwac tych ufoków i dowiedziec się co kombinują...Z jakich zabawek śmiercionośnych korzystają z kąd pochodzą i kto jest ich dowodcą hehe. To takie rozważania ale to właśnie dzięki nim będę zasuwał w Crysis'a. Niby fabuła ot jak każda inna a tyle znaków zapytania jest :D:D . I o to chodzi do tego klima z FC i jedziemy :D:D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie za bardzo interesi z jakich broni będą marsjanie korzystać ,ale z chęcią bym poznał cały arsenał naszego kamikadze :D Jacka Dunna wiemy że będzie broń która zbiera parę z powietrza i ją zamraża wiemy że będą podstawowe granaty i oczywiście pukawki takie jak M4,pistolet,snajperka no i oczywiście będzie można je tuningować no i w końcu ,że będzie kostium który będzie wzmacniał różne części ciała Jacka ... Lecz jak dla mnie to trochę za mało wiadomo też ,że będą różne typy karabinów i będzie bazooka ale fajnie by było gdyby były jakieś bronie oryginalne np. ruszający się(gadający?? :D nie no bez przesady) karabin obcych który wyposażony jest w super bajery lub też jakiś laser itp. Fajnie też by było jekby były mody do broni typu wystrzelisz a gdy pocisk wejdzie w kontakt z obcym powoduje samozapłon aliena to byłoby bardzo pożyteczne i skuteczne i spodobało by się braci grających...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt niby nic orginalnego ale ten stateczek jest dosyc intrygujacy. Jego wnętrze i rozmiary myślę, że właśnie tam gra bedzie niezle zaskakiwala.

A ja mam nadzieję iż Crysis obejdzie się z małą ilością poziomów w stateczku... po Prey'u mam już dosyć tego stuffu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję iż Crysis obejdzie się z małą ilością poziomów w stateczku... po Prey'u mam już dosyć tego stuffu :D
. A ja po ponownym przejściu Far Cry'a jestem bardzo napalony na tą lodową dzunglę(!!) a po przejściu Preya jestem jeszcze bardziej napalony na statek obcych w Crysisie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyrzówka Prey'a z FarCry'em to jak dla mnie super połączenie. Najpierw mordercze i niezwykle klimatyczne walki w dżungli a potem odkrywanie nieznanego pojazdu obcych. A tam byc może zaskoczą nas istoty przerażające, waleczne i uzbrojone po zęby :D:D . Do tego ta tajemnica kim są? Stateczek obcych może być pretekstem do wspaniałych rozwiązań np projekty poziomów itd. Cos czuje, że znów na parę miesięcy Crysis przykuje mnie do monitora jak FC. I dobrze juz się szykuje na zabawę z obcymi :twisted: :twisted: :D8) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i co jeszcze.... może niech dodadzą do pudełka z grą IceGun który ma być w Crysisie :?: :!: Ludzie po co to wszystko wystarczą obcy niezniszczalny komandos i zabawa murowana jeszcze pare odjechanych pukawek świetna grafika ( :D:D ) i można się bawić godzinami w wycinanie lasu pistoletem maszynowym i/lub pistoletem mi to wystarcza jako rekomendacja gry mi nawet by starczyła grafika i dżungla żeby się pobawić fizyką..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W walce drzewka beda szybko koszone dobry gun mięso armatnie w trawie i po sprawie. Ciekawi mnie mozliwość demolowania budyneczków. Na jednym z filmików koleś rozwalal taki wlaśnie domek :D . I wygładalo to nadzwyczaj interesująco interesująco :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh żeby tylko 40 stron do premiery pół roku a tu już 17 stron...

Swoją drogą ciekawe czy ktoś pokusi się o oczyszczenie całej wyspy z drzew jak już Crysis ujży światło dzienne.

A żeybyś wiedział ,że ktoś się pokusi :lol: :lol: choćby miałoby mi to zająć wieki to to zrobie oby tylko drzewa się nie respawnowały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było z tematem half life 2 :)

Do momentu premiery w temacie aż wrzało, a gdy już nadeszła premiera to wszystko ucichło, bo każdy giercował radośnie :) i mam nadzieję, że tak samo będzie z Crysis, ale jedynie w aspekcie radosnego giercowania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tylko drzewa się nie respawnowały...

Nie no chyba takich akcjii nie odpitolą. Toć gra ma iść w stronę względnej realności (pomijając sprawę z UFOlami itd. ), no i skoro ciała nie znikają to czemu połamane drzewa miały by(bo chyba nie respawnowały by się bez wcześniejszego usunięcia szczątków ^^).

Chociaż w sumie logika a to co zrobią autorzy gry to często dwie różne sprawy - np. F.E.A.R. gdzie ciała nie znikają ale dziury na ścianach już tak. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W topiku o Half Life 2 tak wrzało bo to miała być najlepsza gra świata wszyscy tylko o niej gadali a jak juz wyszła to według mnie nie spełniła oczekiwań wszystkich graczy w tym mnie (szczególnie dzięki potrzebie rejestracji gry przez neta a takiego wtedy nie posiadałem...a gre zakupiłem i lezała sobie spokojnie przez rok, półtora a jak nata założyłem nie miałem ochoty już grać w niego...) a z CRYSISEM jest inaczej chociaż podobnie też ma być rewolucja ale twórcy narazie trąbią o tym ,że będzie świetna grafa i nie oszukują nas a o fabule powiedziali tyle ile trzeba i bez większych przechwałek .Według mnie nawet po premierze Crysisa będzie na forum o nim głośno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, może drzewka będą rosły :) posiedzimy te 30 lat i nam urośnie ;) Dostaniemy łopate i grabie i będziemy uprawiać ogródek:)

A teraz coś na poważnie:

f anyone is willing to move to frankfurt, you could be a tester for Crytek. The recent posting on Crymod says that Crytek are looking for a 'team' of quality assurance testers. The requirements include the usual over 18.etc, but the hardest requirement to pass on would be the"Strong interest in video games" :).

This job offering tells us that Crytek are moving into the testing phase which means the game is almost complete. Gamestar (below) say the game is 80% complete at the time the article was written. This means there is a strong chance of Crysis being released this year.

Ktoś chętny? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballack napisał:

oby tylko drzewa się nie respawnowały...

Nie no chyba takich akcjii nie odpitolą. Toć gra ma iść w stronę względnej realności (pomijając sprawę z UFOlami itd. ), no i skoro ciała nie znikają to czemu połamane drzewa miały by(bo chyba nie respawnowały by się bez wcześniejszego usunięcia szczątków Smile).

Chociaż w sumie logika a to co zrobią autorzy gry to często dwie różne sprawy - np. F.E.A.R. gdzie ciała nie znikają ale dziury na ścianach już tak. Evil or Very Mad

Mam nadzieję ,że nie wpadną na taki pomysł z drugiej strony patrząc żeby wyciąć cały las trzeba będzie użyć kodów bo inaczej nie starczy amunicjii a więc będe musiał użyć kodów.. :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...